poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Numerolgiczna jedenastka

Jeśli nią jesteś , napisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Walteralf czy myślisz że w redakcji 4lomza pracuje wróżbita Maciej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Jedenastki, nie zazdroszczę partnerowi takiej liczby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Nie jestem wróżką i jestem przeciwna ale jestem numerologiczną jedenastką i jeśli chcesz mog,e podzielić się swoją tragiczną historią która może przestrzec inne jedenastki . Mija masz rację to najgorsza z możliwych opcja. Po tym wszystkim co się stało osobom zainteresowanym warto poczytać. To może pomóc im w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Wierzycie w takie rzeczy? Ja nie bardzo, a oboje z mężem jesteśmy 11 tkami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Pamiętajcie, dla was jest najważniejsza wiara w boga.Pilnujcie jej przez całe życie.Przy największych zawirowaniach nigdy o niej nie zapominajcie.Ja to wszystko przeżyłam.Straciłam coś najcenniejszego.Kiedyś przypomnisz moje słowa.A wracajac do twoich wpisów myślę że jesteś dziewczyną jak to się mówi do tańca i do różańca. Jesteś dobrą osobą i myślę że mąz ma z ciebie pociechę.Jeżeli jesteś z 29 to różnie może być wżyciu.W waszym wypadku wiara to podstawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Ja jestem 38, 29 jest mąż.A z wiarą to Ciebie zaskoczę, bo się pomyliłaś.Ja wierzę, a mąż od kilkunastu dobrych lat już nie, ale nikt nikomu pod tym względem nie wchodzi w drogę. Czy jestem dobrą osobą?Nie mnie oceniać, czasem oceniają znajomi i rodzina, a najważniejsza ocena będzie kiedyś gdzieś tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

A jak się ma wiara w Boga do numerologii? Nie przypomina to polskiego przysłowia \"Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek\" ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Nijak:) Numerologia, wróżby, horoskopy to nie moja bajka i nie przywiązuję do tego wagi.Ale jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy to cóż, jego sprawa, aby tylko nie popłynął zbytnio i rad wróżek, porad z horoskopów nie brał zbyt serio w codziennym życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Rzecz w tym, że załozyciel(ka) postu w innych wątkach, jak również i tu, rozpisuje się na temat wiary.
Stąd moje pytanie. Wniosek nasuwa się sam. Powinna zdawać sobie sprawę, że zajmowanie się numerologią nie idzie w parze z wyznawaną przez nią wiarą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Numerologią zajmowałam się dawno .I to był błąd. Nikomu tego nie polecam. Ale jeśli już wiesz, że nią jesteś możesz uchronic swoje życie .Najpierw poszłam po pomoc do wróżek. Nie polecam. Póżniej do kościoła. Jak wiesz uczestniczyłam w odnowie w duchu sw, prosiłam księdzaopomoc.Myślałam że mi pomoże.On jednak pod szyldem pomocy wprowadził mnie w takie rzeczy ,że włos jeży się na głowie.Za bardzo uzależniłam się od jego osoby.Pogubiłam się w swojej wierze.eżeli będziesz miała jakieś problemy duchowe możesz prosić o poradę księdza ale pamiętaj ufaj tylko Bogu.Jeśli będziesz miała problemy życiowe zawsze mu ufaj.Nie musi tak się stać, i tego ci życzę ale jeśli to będziesz wiedziała co robić . Pamiętaj jesteś osobą która powinna to wiedzieć i zapamiętać.Być może kiedyś mi podziękujesz. powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Próbuj w sposób precyzyjny rozmawiać z mężem o powrocie do wiary.Nie na siłę. Ale próbuj.Ludzie gdyby wiedzieli jak to ważne, kościoły były by pełne. ńie jestem tz. moherowy beret ale przeżyłam tragedię i dlatego ci to mowię.Jeśli się modlsz, módl się o nawrócenie męża. On ci kiedyś za to podziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

PAMIETAJ! Jesteś osobą wyjątkową i nie daj sobie wmówić że nie.Tak bardzo chciałama bym żebyś mnie wysłuchała i zapamiętała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

historia hioba powie ci wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

ja nie wierzę w takie rzeczy, to zwykła ściema i nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Mam wrażenie, że ktoś tu jest z lekka nawiedzony :P

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Gdybyś była na moim miejscu też byś była jak to nazywasz nawiedzona.Wiem co mówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

nie można dwóm panom służyć. W którejś relacji jesteś nie szczera.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Tak to ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Zle mnie chyba zrozumiałas. Ja jednemu Panu służę. Piszę aby ostrzec tych których trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Skoro służysz jednemu Panu to czemu w jednym poście piszesz o numerologi a chwilę po tym o Hiobie.( w dodatku napisałaś imię z małej litery).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Gdy przychodzą próby życiowe , trzeba zawsze ufać Bogu. Są ludzie którzy właśnie wtedy przestają Mu ufać. A to wielki błąd.Trzeba brać przykład z mitycznego Hioba.Zawsze ufać Bogu ale ostrożnie z księżmi.Nieraz prowadzą nie w tą stronę co trzeba.Tylko silna i żywa wiara pozwoli to przetrwać.Czytałam że należy się modlić o dar rozeznania gdy coś jest nie jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

To po .....co mieszasz w to numerologie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

jedenastka ma podobne problemy, lepiej wiedzieć jak się zachować. Gdyby wcześniej o tym wiedziała, nie miała bym problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

jedenastka ma podobne problemy, lepiej wiedzieć jak się zachować. Gdyby wcześniej o tym wiedziała, nie miała bym problemu.Lepiej dobrze to sobie zapamiętajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

co to za nawiedzona , musi mieć mocno zryty czerep i duże problemy emocjonalne :)

zmień lekarza, albo niech ci zwiększy dawkę psychotropów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

A może powiesz wszstkim co tak cię zirytowało? Bo ja chyba wiem.Chcesz zobaczyć zryty łeb spójrz w lustro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

jak sama wcześniej pisałaś, ksiądz ci powiedział , że jesteś pijaczką i ladacznicą

może jednak mówił prawdę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Jak by nie było nie wypada takich słow wypowiadać kapłanowi.Sami karzą nie oceniac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

Admin łaskawie zajrzał do roboty i usunął wczorajszą rozmowę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Numerolgiczna jedenastka

bo jest chora a nie chce sie leczyć,,,, wypiera chorobę ubierając ją w natchnienai boskie i przypisywanie sobie wyjątkowych ceh,,duzo by mówic,,ale popisac mozna hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org