niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Morderstwo Polki w Egipcie

Jest dowód ,że wśród morderców był ktoś kto mówił doskonale po Polsku i to on
kontrolował jej rozmowę - oprócz rezydenta i jego kumpli Egipcjan ,słychać wyrażnie
jak mówi słowa CIEKAWSKI I rozkazująco do Madzi WSTAJEMY...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

W ubiegłym roku w Karpaczu znaleziono w pokoju hotelowym 30 letnią wiszącą modelkę Karolinę Kaczorowską, policja stwierdziła samobójstwo, rodzice nie uwierzyli, sprawą zajmował się Rutkowski i jeśli mnie pamięć nie myli bo nie mogę odszukać ale wydaje mi się że z Magdą mieli wspólnych znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Co za czasy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Świnie z PO
celowo chcą sprowadzić do Polski muzułmanów
bo wiedzą, do jakich patologii i zagrożeń może to doprowadzić.
Robią to świadomie i celowo by zniszczyć Polaków.
Tymczasem na zachodzi Europy dzieją się codziennie takie rzeczy

Zastraszona szwedzka poczta wstrzymała dostarczanie przesyłek do strefy „no go” w Sztokholmie

https://ndie.pl/zastraszona-szwedzka-poczta-wstrzymala-dostarczanie-przesylek-strefy-go-sztokholmie/

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Masz rację wśród tych co byli z Karoliną w tym hotelu był Markus włodarski obecny
przyjaciel Madzi...istny cud , pech...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Wejdź na Wolną Polskę i zerknij a napewno zauważysz tytuł interesującego filmiku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

No widzisz Etanol jednak dobrze pamiętałam nazwiska.
O filmiku na Wolnej Polsce było do Kamili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Rodzice potrafią sprzedać swoje dzieci do podobnego syfu. To co mówić o obcych. Tojest wielka przestroga dla młodych kobiet. Niech będą czujne!Są czasy kiedy trudno ludziom zaufać.Brat wydaje brata, mąż żonę, matka dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Babciu - dziewczyna była naprawdę piekna pracowała jako modelka na zachodzie
nazywała się Karolina Kaczorowska sprawa umorzona powiesiła się w swoim pokoju
na kablu prostownicy do włosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Tak, dokładnie takich chcieli nam sprowadzić do Polski
zwyrole z PO
Kopacz, Tusk, She tyna itp. swołocz

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/seksualna-apokalipsa-noze-gardlach-dzieci-brutalne-gwalty-kaleczenie-100-osobowy-islamski-gang-bezkarny-2017-05



Trzeba o tym pamiętać przy wyborach i ostrzegać ludzi

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Kamila ? może SY ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Chyba tak:) Stransky zmienił płeć? ...Etanol wierzysz że dziewczyna młoda,piękna, mająca życie przed sobą wyjeżdza aż do Karpacza aby odebrać sobie życie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Cloud nine to nazwa popularnego LSD.




Maciej Solczak to osoba z grona znajomych Markusa Włodarskiego, to on miał lecieć do Egiptu, po Magdalenę.

https://www.facebook.com/Maciej-Solczak-CHILL-ZONE-1743870552558255/Maciej Solczak - CLOUD NINE. 77 likes · 9 talking about this. #podróżnik #astronauta #życiasurfer #latarnik #marzyciel #łapaczsnów.

czytaliście, działa ten wasz Rutkowski :)))
08.05.2117r - \"Apeluje do Markusa W. , Macieja S. i Michała R. by natychmiast zgłosili się albo do nas albo na policję i powiedzieli prawdę. Docierają do nas informacje jaki mógł być prawdziwy powód wyjazdu Magdy Żuk do Egiptu - zaapelował dziś Krzysztof Rutkowski\".- Cytat z Patriot24.
komentarz z sieci :
Można domyślać się ze stręczyciele wysłali dziewcżynę jako do \"towarzystwa Arabow\" za przynajmniej 10tys Euro, prawdopodobnie za jej zgodą,tyle, ze w Egipcie \"coś się odjebalo\" jak na video rozmowy z Magdą, nagrał swe ostatnie słowa nic nie wiedzący, grzeczny i kulturalny Markus.


alkohol i De.bilka _ TO JAK TO BYŁO , MUZUŁMAŃSKIE MUŚIMY, czy nasi rodacy Polacy, Polce taki los zgotowali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Idioto skoro jedni wysłali a drudzy zgotowali jej tam piekło to niby są mniej winni? Pier.olnij się pustym worem w łeb!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

MUZUŁMAŃSKIE MUŚIMY, czy nasi rodacy Polacy, Polce taki los zgotowali ?


Portal Patriot24.pl przeprowadził obszerny wywiad z rodzicami
Na początku podkreślali, że podczas świąt wielkanocnych, gdy widzieli się po raz ostatni, ich córka była w świetnym nastroju. Planowała nawet ślub ze swoim chłopakiem Marcusem.
Rodzice nie kryją także rozczarowania z postawy polskiego konsulatu i ubezpieczyciela. - Do nas nikt nie dzwonił. Mąż wydzwaniał do ambasady. Pytano go tylko o ubezpieczyciela. Wszyscy nas potraktowali jak śmieci. Więcej informacji uzyskiwaliśmy tylko dzięki córkom. Myśmy tylko prosili by sprowadzili naszą córkę - powiedziała łamiącym się głosem matka.
Pod koniec wywiadu nerwy puściły ojcu Magdy. - Słowiańska uroda, naturalne włosy, niebieskie oczy, a te ch*je ją zniszczyły, te sku***syny dziady - mówi zrozpaczony ojciec.
KOGO MIAŁ NA MYŚLI , PRZECIEŻ NIE PRZYSZŁEGO ZIĘCIA !

matka zmarłej 27-latki w półgodzinnym nagraniu, które opublikowano na portalu Patriot24.net. –

Przemiły człowiek, grzeczny – powiedziała z kolei o Markusie, jej chłopaku. – Oni planowali ślub, mieli nawet dalsze plany, założyć rodzinę – kontynuowała.


Małgorzata , siostra zmarłej zamieściła na Facebooku apel :

– Prosze nie bawcie sie w detektywow i nie zadawajcie mi po 30 pytan dziennie, bo wy od tego nie jestescie.. zajmuje sie tym policja i Rutkowski, Markus nic nie zrobil, bardzo kochal moja siostre i nikt z mojej rodziny nie byl szantazowany.. Wasze teorie spiskowe sa okropne.. ile ludzi tyle histori.. Juz nie moge tego czytac... – stwierdziła bezsilnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

PO ma krew na rękach!

Ludzie nie głosujcie NIGDY na _s _synów z PO!



-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

STRANSKY , jakim trzeba być tchórzliwym śmieciem, by dupek ukrywać się musiał pod kobiecym nickiem Kamila ?


Autor: Kamilaa33 (---.elpos.net)
Data: 08-05-17 22:12

Ciekawe dlaczego nie jestem uprzedzony do buddyzmu czy hinduizmu...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

A jakim trzeba być dupkiem aby nick co rusz zmieniać i być : Zonkiem, zezowatym szczęściem, egzorcystą, speechem i grom wie kim jeszcze?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

De. ciągnij druta ! goń się kłótliwa babo, pisz na temat
brak ci merytorycznych argumentów, to teraz będziesz kota ogonem odwracać i temat zamydlać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

ale nigdy nie pisałem tu jako kobieta, a CIOTA :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Speech, połóż się już lepiej.
\"nigdy nie pisałem tu jako kobieta, a ciota\"
Te powyżej to są twoje słowa. Ja rozumiem i potrafię docenić twoją szczerość, ale mimo wszystko coś niecoś, powinieneś zachować w tajemnicy.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

To jest bardzo na temat osiołku- odnośnie zmiany ników, wstyd ci? Nieee tacy jak ty wstydu nie mają..Bierze cię na noc idź do kozy, niech ciągnie aż ci dym uszami pójdzie;) Tylko czy twoja koza Baśka lubi mikropenisy, oto jest pytanie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

haha

kale, ślepcze nie sraj ogniem :)
... a skąd ty się teraz wziąłeś w tym temacie :))

primo : to nie do ciebie było o tej ciocie :)

secondo: widzisz ty choć jeden twój post w tym temacie :)

... i znów kale na idiotę wyszedłeś, a jak nie wywoływany, trzeba było siedzieć cicho :)

kto to powinien już się położyć ? oj, widać jak te oszołomy ŚLEPO jeden za drugim obstają , a później nerwami się tłumaczą haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

De, bilko , widać po tobie, że jak suka nie ma czym srać, to sra głąbami :)))

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
o to mezalians byłby dla psa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Myślałem że to tylko zryta picza. Teraz sam się przyznał że i ciota.
Podsumowując-idiota!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

ślepy kale

pomyliłeś z tej zajadłości tematy hahah
idioto, aleś wyskoczył , jak filip z konopi :)

musi być ci teraz głupio, co ?
a może i nie, bo wy jak te świnie, pluć wam w twarz, a wy twierzicie, że to deszcz pada hahaha

ślepiec ! i dureń

... a skąd ty się teraz wziąłeś w tym temacie :))

primo : to nie do ciebie było o tej ciocie , tylko do STRANSKY :)

secondo: widzisz ty choć jeden swój post w tym temacie
:)

Autor: kalam (---.elomza.pl) -> Data: 09-05-17 00:27

Speech, połóż się już lepiej.
\\\"nigdy nie pisałem tu jako kobieta, a ciota\\\"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Picza, jesteś prymitywny cham z inteligencją mikrocefala i takim już pozostaniesz.
Czy ja twierdzę że, był mój jakiś post w tym temacie?
Czytając zdziwiła mnie twoja szczerość żeś ciota. Co sam napisałeś powyżej.
Albo ty już nie wiesz co piszesz, albo pustak zupełny?
Bo że szmata, to każdy wie!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Jasnowidz o śmierci Magdaleny Żuk. Co stało się w Egipcie?
Jego zdaniem Magdalena Żuk miała nagły atak psychozy.


WAŻNE !!!!warto wysłuchać ....

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jasnowidz-o-smierci-magdaleny-zuk-co-stalo-sie-w-egipcie/71kgn6p

... prawie 9 MINUT wywiadu,

i LOGICZNE WYTŁUMACZENIE !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

https://www.youtube.com/watch?v=du0h1WXkp0A&feature=youtu.be&t=14

relacja i wywiad , mówi pan Andrzej Piotrowski z Łomży
oglądaj również video na portalu Wolność24.pl


http://wolnosc24.pl/2017/05/13/protest-pod-ambasada-egiptu-ludzie-przyszli-zeby-oddac-hold-zmarlej-polce-video/




- piszący na forum pod nickiem Autor: c2h5oh

vede temat :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=395358&t=395358

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Treści zawarte na tej stronie są najwyższej jakości i przypadną do gustu każdemu. only up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

The Red Bull Advent Calendar is a high-energy twist on the traditional holiday calendar. Instead of chocolates or small gifts, it offers a daily dose of motivation and energy with various Red Bull products, keeping you fueled and refreshed throughout the festive season.

shree

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morderstwo Polki w Egipcie

Usłyszenie tej informacji było właściwie dość zaskakujące. Widać, że analiza jest logiczna. Nie mogę się doczekać aktualizacji wielu innych różnorodnych informacji free games

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org