sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciemnka Karnacja:)

Mam Pytanie;) Jakie Są Najlepsze Sposoby Na Przyciemnienie Karnacji? Nie mówiąc O Solarce heh:P

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

O jej co za koleś.
Miłego pakowania i opalania.
hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Proponuje się nie myć, i tylko pakować.
Ciekawe jak na starość będzi wszystko zwisało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Kamilek nie podoba sie??? To Kur.. Nie Pisz!!!

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

hmmm no chyba zbyt wielu sposobów to nie ma. Oprócz solarki pozostaje samoopalacz ale z nim radze ostrożnie, bo skóra może przybrać żółtawy odcień no i te plamy...pozdrawiam cieplutko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

jeżeli solara odpada to pozostają ci tylko samoopalacze o niczym innym nie słyszałem.


waldek27

Wtedy nie uważałaś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

no i słońce hehe ;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

pij soki z marchwi, ale nie za duzo bo potem skora robi sie taka pomaranczowata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Proponuje wyjazd na Śląsk i prace w kopalni !!! Na samym dole z bardzo dużym młotem !!! Oczywiście ręcznym bo chyba nie jesteś na tyle inteligentny żeby obsłużyć młot pneumatyczny !!! A ciemniakiem to chyba od urodzenia jesteś???

Kill or not to kill ??? This is the question !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

FranzMaurer eheheh zgadzam się ;)
Pakero może się wysmaruj bejcą jak to robią kuluryści :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

pakero kolejny po TeDe polski bialy murzyn :DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Trzeba wejść na gejosko stronę oni tam napewno wiedzą jak pieknie wyglądać ahahahaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

urzad skarbowy ThX:) Reszta propozycji Odpada a szczególnie Kamilka And FranzMaurer

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Kamilek a skad wiesz ze na tej stronie wiedzą jak dobrze wygladac?hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

w aptece mozesz kupic Beta Karoten , kapsułki "nadaja skórze brzoskwiniowy odcień oraz przyspiesza uzyskanie brązowej tonacji skóry na słońcu i w solarium" efekt jak przy piciu sokow marchewkowych :P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

*nati* SPasiba Rybko:D

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Mam nadzieję, że nie obraziłem jakiegoś geja. A jak tak tu h.. mu w d....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Jesli chcesz szybko sie opalic polecam Airbrush - opalanie natryskowe - wchodzisz do kabiny gdzie spryskuja cie specjalna specjalna substancja wnikajaca w naskorek (cos na zasadzie samoopalacza) ktora powoduje przyciemnienie karnacji utrzymuje sie ok 7-14 dni w zaleznosci od skory. Nie wiem czy w lomzy jest cos takiego ja niestety nie slyszlam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

airbrush jest cholernie drogie, więcej niz karnet na solarke na pewno wyjdzie i ma krótkotrwały efekt ;/

Pakero polecam jakies tabletki . moja panna to brala latem , potem tiriri na solarke i byla od razu brazowa, teraz jej nie pozwalam bo i tka za duzo "solarek" chodzi po ulicach i wole zeby była zdrowa niz opalona, takze teraz cos tam łyka i tez ma śliczna naturlaną opaleizne :D do teog jak tu pate osób napisało pić karotki, kubusie i inne wynalazki , albo samemu zainwestować w sokowirówke i sobie dawkować z 1-2 litry soczku marchwiowego :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Airbrush wclae nie jest drogi - tam skad pochodze kosztowal w zeszlym roku 40 zł i u mnie trzymal sie 2 tygodnie (nawetprzy pillingach) w sumie to na jedno wychodzi bo zeby uzyskac taki efekt trzeba troche pochodzic ale oszczedza sie czas :D
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

BadBoyz a efekt po jakim czasie jest wiesz może??:D:D:D

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

soczki wiem że- jakis miesiac ale musisz pic duzo min 1 L , sam chlałem ale przesadziłem, ja wpierniczałem po kilka litrów Karotek przez pare miesiecy, potem miałem pod stopami żółte, dłonie żólte , uszy LOL wszystko hahaha bez kitu za Chinola mógłbym robic a te tabletki to juz dłuzszy okres chyba jak nie łaczysz z solarka , jak jednocześnie sie opalasz na solarium to moment jestes "dziewczyny lubią brąz" jak cos to zapytam potem moją panią o wiecej szczegółów ;] pozdo :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

tyle piłem bo mi smakowały :))))))))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

BadBoyz Dziękuje Ślicznie:):):)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

bejca do drewna w kolorze jasny mahoń trzyma 2 tygodnie . Jak jeszcze któryś facet zapyta jak depilowa włosy na d......pora prosic brzezińskiego o pozwolenie na Błękitna Ostrygę w Łomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Pakero !!! Ja też proponuje ci tabletki !!! Jest to węgiel drzewny a jego działanie jest ogólnie znane !!! Jak dostaniesz konkretnego zatwardzenia i bedzie cie kur...sko cisnelo to nie dośc ze zmienisz kolor skory, na co prawda czerwony ale i pewnie oczka takie ladne przekrwione ci wyskocza !!! Tylko nie piardnij pod takim cisnieniem bo ci dupsko rozerwie !!!

Kill or not to kill ??? This is the question !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Idioci że głowa mała , chętnie wezme te tabsy i nasram na jednego z drugim, synki młynarza k*rwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

No co ty robisz no co ty robisz jesteś z miasta Łomzy a nie z Najrobi .Jesteś biały i bądź z tego dumny .Murzyni sie wybielaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

czasem mi wstyd za białą rase, za tych porąbanych rasitów , jedyny murzyn o którym slyszałem ze sie wybielił to michael jackon , jedne wielkie trucie ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

smieszne to wszystko :D... a po co w ogole ta ciemna karnacja? w podrywaniu panienek to i tak Ci nie pomoze... jak lubisz blachary i tapeciary to zainwestuj moze w jakąś fajną brykę, a jak nie to tylko wrodzone umiejętności nawiązywania kontaktów i urok osobisty mogą pomóc :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

BadBoyz ty to chyba i tak jesteś brązowy od włażenia w dupsko PAKERO !!!

Kill or not to kill ??? This is the question !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

jedz na dolny slask do kopalni

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Franek ja jestem różowy wiesz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

A nikt wam nie powiedział, że od opalania niszczy sie skóra? Zachodzą w niej przyspieszone procesy starzenia. O czerniaku nie wspomnę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

własnie Ania temu wszystkie "solarki" za kilka/kilkanaście lat bedą wygaldać jak wysuszone rodzynki mniam mniam :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Wtedy sobie zrobia lifting, bo jak nie to już tylko mokra szmata i żelazko .... hyh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

SaneOne A Poco mi biała karnacja?:) Ciemna Mi sie podoba i Koniec tematu;)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

SA ...wiesz sa samoopalacze mozesz kremowac sie nimi razem z balsamem i nie miec zaciekow ,dodatkowo kremy kosmetyczne z maslem kakaowym tez przyciemniaja jest taka firma sopot dosc tania i skuteczna pomaga ,a jesli cos super szybkiego zamiast siedziec pod lampa samoopalajaca teraz w nowoczesnych salonach sa maszynki samoopalajace ,wchodzisz do tuby nagiusienki właczaja sie prysznice ktore cie spryskuja potem suszenie i juz kolorek cena 1 zabiegu okolo 30-50 zl

gizmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Ja polecam kąpiel błotną ;-) trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym , niedośc że zdrowe to i kolor Ci się zmieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

giza ile sie ten efekt utrzymuje?:)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Pakero !!! Wejdz w dupsko BadBoyz'a !!! Tak jak on tobie wlazi obaj bedziecie brązowi ja kasztanki !!! DO DUPY Z GEJAMI !!!

Kill or not to kill ??? This is the question !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

homofob buhehe zazdrosny że własna żadna panna nie daje ci dupy, w sumie sie im nie dziwie :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Super Franek Zasranek mając panne od 3 lat , która bedzie moja żoną pierwszy raz ktos mi mówi ze jestem gejem buhehe smiechu warte a moze moja love ot tylko przykrywka , współczuje braku poczucia humoru , braku powodzenia u dziewczyn i snów o dupach , bo coś bardzo lubisz to słowo :]

Bardzo fajnie że oceniasz kogos kogo nie znasz , jesteś ewnetementem w skali świata haha prawdziwy kozak wow pewnie sam siedzisz non stop na gejowo.pl buhehehe

Lepiej Franek Zasranek spójrz na 1 post Pakera i nie zmieniaj tematu i nie wyjezdzaj z tym gejowem homofobie ;] pozdro franek smiechu warte !!!

back to basic.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

FranzMaurer Milcz Ty Niechciany OchŁAPIE StaroŚwiecki!!!

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

BadBoyz Olać tego Dziada Ciepłym Moczem I Po Kłopocie:)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

heh no fakt ;] nikt go nie lubi temu taki jest zazdrosny o kontakty miedzyludzkie hie hie hie jak to FranekZasranek nie wiecej nie mniej :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
na rozładowanie emocji:)

mam cos dla was..:)

http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35042228

zalogujcie sie i przylaczcie do nas..polecam hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

a masz dla mnie 10 tys zł ?? ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

BadBoyz Podejrzewam że nie ma dla ciebie 10000 tyś zł;)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Naturalna opalenizna jest najlepszym sposobem. Poza tym, że nie powinno się siedzieć zbyt długo na słońcu i stosować odpowiednie kremy. Jakie kosmetyki do opalania polecacie tak właściwie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciemnka Karnacja:)

Nie czytałam wcześniejszych wypowiedzi,więc może powtórzę \"słońce \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org