niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciepła woda

W numerze \"Bezcennej\" z marca znalazłam artykuł, w którym autor informuje nas, mieszkańców SM Perspektywa o podwyżce za ciepłą wodę i (o zgrozo!) piśmie pana prezesa do MPEC o zmniejszenie temperatury wody dostarczanej z 55 na 50 stopni Celsjusza!!!!?? Nikt nie zaprotestował! nikt nie podważył decyzji!
pomóżcie zrozumieć. Od wielu lat słyszę narzekanie mieszkańców, na temperaturę wody, a tu taki news!!! i to rzekomo, mieszkańcy mieli narzekać, że za gorąca?????? Rado Nadzorcza - działaj w interesie mieszkańców!!!!

reCAPTCHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda

Bo jak by była tylko zimna woda to by się cieszyli że mało płacą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda

U mnie zimna woda jest od północy, ponieważ węzeł cieplny w bloku jest tak zaprogramowany, aby wyłączał cyrkulację (przepływ) wody w obiegu.

Jak chcę się wykąpać w w ciepłej, to muszę wczesniej, lub lać tak długo wodę, aż dopłynie ta ciepła z rur, dostarczających prosto z ciepłowni.

Gdy obieg pomp jest zatrzymany, to spółdzielnia oszczędza na prądzie, a co za tym idzie na naszej kieszeni, bo sa niższe koszty stałe.
Tyle, że ja mam zimną wodę, wodomierz kreci się jak bym miał ciepłą, płacę jak za ciepłą - a spółdzielnia zarabia - \"sprzedając\" mi ciepłą, która jest zimna.

Cóż, jak na Alternatywy 4..
Jak się nie obrócisz, d ... z tyłu. Płacisz, za coś czego nie masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda

Bo nad nami Anioł czuwa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda

Paranoja.... nie zapominajmy o wprowadzonych podwyżkach za ciepłą wodę!!!!!!! cały czas SM działają na niekorzyść mieszkańców a co śmieszniejsze jeszcze każą nad dokładać do ich interesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org