piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poddasze w stylu skandynawskim

Heyka, rok temu wprowadziłam się z mężem do nowego domu. Budowaliśmy systemem gospodarczym i niestety nie daliśmy rady wykończyć poddasza. Ogólnie zakochałam się w stylu skandynawskim, i tak też planujemy urządzić poddasze. Na http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jakie-sciany/boazeria-drewniana,pr429.html spodobała mi się boazeria. Myślicie, że lepiej zrobić samemu, czyli kupić deski i pomalować na biało, czy już na gotowo kłaść boazerię na ściany i skosy na poddaszu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poddasze w stylu skandynawskim

ojoj, reklama. tak bardzo wyjeeebane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poddasze w stylu skandynawskim

Boazeria była modna w latach 70 tych teraz to kicha

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poddasze w stylu skandynawskim

Imię (nazwa) użytkownika: Katoomba
Posty: 1
Imię: andrzej
E-mail: bendigo84@wp.pl


Mówisz andrzeju że wprowadziłaś się z mężem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poddasze w stylu skandynawskim

Co za historia aż się podnieciłem haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poddasze w stylu skandynawskim

Mi również podoba się styl skandynawski. W mieszkaniu urządzonym w ten sposób jest bardzo przytulnie i tak \"rodzinnie\". Czasami same dodatki wystarczą, aby uzyskać taki efekt. Na przykład na tej stronie http://desideradesign.pl/kolekcja/scandi można znaleźć wiele elementów dekoracyjnych wykonanych z drewna, właśnie w takim stylu. Bardzo podobają mi się na przykład takie drewniane szkatułki na klucze - nie dość, że świetnie wyglądają, to jeszcze powodują, że klucze zawsze będą na swoim miejscu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poddasze w stylu skandynawskim

Autor: johnyb,

to typowy troll internetowy, sfrustrowany bezrobotny młodzieniec, który dorwał się do bezpłatnego internetu i z nudów ,
nigdy nie mając nic merytorycznego do powiedzenia
w każdy temat wtrąca swoje beznadziejne komentarze ,
ani to mądre , ani śmieszne :-)
żenada !
... a do tego patologia społeczna, \\\"kozak w necie - pi.zda w świecie \\\",
ot, taki bohater z za monitora :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org