sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Clio II, i mam problem z tym autkiem. Otóż, na zimnym silniku jest wszystko ok, problemy zaczynaja się jak się silnik rozgrzeje. Na wolnych obrotach czuć wyraźne \"szarpanie\" silnikiem. Przy przyspieszaniu również \"szarpie\" silnikiem. Z góry dziękuje za porady :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

Wrozbota nikt nie jest i nie wiem jaki masz silnik. Rownie dobrze moze to byc cewka, przeplywka i wiele innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

To jest 1.2 60 KM, osobiście podejrzewam ze to może być czujnik położenia wału, ale za chusteczkę nie mogę go zlokalizować. Umówiłem się z mechanikiem na przyszły tydzień ale mimo wszystko nie daje mi to spokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

może być tysiąc przyczyn, podstawa podepnij auto pod komputer może pokaże jakies błędy, możesz też wcześniej obejrzeć dolot powietrza, może masz pęknięty przewód i zasysa lewe powietrze, czujnik położenia wału myślę że nie bo byś miał problem z odpaleniem auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

to może być wszystko :)

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

No nic, zobaczę w przyszłym tygodniu co mu dolega. Dzięki Panowie za podpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Clio szarpie na ciepłym silniku

Jak miałem walnięty czujnik położenia wału, to objawy były takie, że auto na zimno odpalało, a na ciepło nie chciało odpalić. Ale żadnego szarpania podczas jazdy nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org