sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koronagrafia- szpital Lomza

Bardzo proszę o opinie osoby, które miały przeprowadzane ten zabieg w szpitalu w Łomży. Jakie czuliście się po, ile czasu należy pozostać w szpitalu?
Który lekarz przeprowadzał zabieg?

Będę wdzięczna również za polecenie dobrego kardiologa z woj. podlaskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

Nie rób tego w Łomży. Jedź do Białegostoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

aneta30- możesz coś więcej napisać dlaczego nie polecasz wykonywać koronagrafii w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

Krótka piłka była..., więcej demony i opowieści niż faktyczne problemy. W Łomży byłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

Czy jest się czego bać? antek- pamiętasz jak się nazywał lekarz, który robił zabieg?

W tytule mała literówka, oczywiście chodziło o koronarografię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

Miałem robiona w Łomży.Jeśli robią przez pachwine to praktycznie nie można chodzić przez cało dobe .Jeśli robią to przez rękę to po dwóch godzinach można chodzić
.Mnie wykonywał dr.Krynicki nie było żadnych problemów
.Robił to przez pachwine.W Białymstoku miałem robiona przez rękę .Wykonywał to ordynator dr.Dobrzycki polecam i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

Lepiej zrobić chelatacje w Białystoku i przeczyscic żyły i tetnice i przy okazji pozbyć się metali ciężkich przyczyny nowotworów kilka osób z mojej rodziny to zrobiło jedna miała skierowanie na by passy bo juz stendy zarosly. Polecam naprawdę dra Siwika. Robi też wlewy z witaminy C.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koronagrafia- szpital Lomza

Ja miałem w Łomzy i żyje całkiem dobrze już 9 lat
Zawdzięczam życie Dr Krynickiemu.
Pozdrawiam go serdecznie z tego miejsca i życzę dalszych sukcesów.
Andrzej W.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org