sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

Jadąc wczoraj ok. 18 oo od Stawisk widziałem płonące auto na poboczu k. miej, Kobykin. Było to stadium poczatkowe pożaru i zajęty był tylko przedział silnika . Obok stała policja i ktoś filmował zajście telefonem . ale nikt nie gasił....Straż pożarną mijałem w okolicach Cydzyna / To jest czas przejazdu moj ok.10 km. i ich w drugą stronę . Dziś widzę na MYlomza zdjęcia kompletnie spalonego autka - o co tu chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

No właśnie. O co chodzi? Że policja wraz ze świadkiem zdarzenia nie gasiła? Czy może straż pożarna za późno dojechała? Może bardziej sprecyzuj swoje pytanie ...

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

a co policja nie ma gasnicy w samochodzie

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

Że policja wraz ze świadkiem zdarzenia nie gasiła? TYLKO czekała ok 15min. na przyjazd straży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

To mam teraz dla Ciebie takie zadanie domowe :) Idź kup gasnicę wielkości samochodowej i zobacz ile tym możesz ugasić.... może palący się garnek a nie samochód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

a Ty czemu nie zatrzymałeŚ SIĘ i nie gasiłeś??? tylko sobie pojechałes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

Szczerze? W szoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

inni też pewnie byli w szoku dlatego nie próbowali gasić a może próbowali tylko gaśnice się im pokończyły. ja jak dojechałem do miejsca to płomienie były już dosyć spore i zaraz za mną nadjechała straż od strony stawisk. widziałem że kilka samochodów przejechało obok i pojechało dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar autka na trasie Kisielnica - Stawiski

tragedia ... :>


lupy podświetlane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org