niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Instalacja agis

Co sądzicie o instalacji gazowej Agis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Mam w kilku autach i jestem bardzo zadowolony.
Przejechane już ponad 200 tyś km. W mojej ocenie jest bardzo dobra.
Jeśli potrzebne byłyby namiary kto zakładał to proszę podać kontakt.
Nie chcę na forum z wiadomych względów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

A jakie ma Pan wtryski i reduktor? Mi.chcą założyć na senatorskiej chłopaki i tak pytam uzytkownikow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Ja mam Agisa w Toyocie 2.4 VVT-i jestem super zadowolony.Zero problemów z tą instalacją.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Miałem i rownież polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Ja natomiast polecam BRC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

\"onaaa_20\" - najlepiej proszę zostawić kontakt. Zobaczy Pani sama instalację i jak pracują silniki na benzynie i gazie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

polecam, miałem w V6 2.8, do tego reduktor zavoli i wtryski omvl, po 70 tyś wymiana membram w reduktorze i czyszczenie listwy ale to już norma po takim przebiegu, poza tym nic, zero strat mocy względem benzyny zakładana i strojona na senatorskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Co do gazowników, instalacji itp. To każda będzie w sumie poprawnie działać jeśli gazownik przyłoży się do regulacji w trasie a nie tylko w garażu na postoju po montażu. A u nas w Łomży jest ciężko by ktoś tak robił. Dobre podstawowe części to też dla większości gazowników problem, chociażby węże zakładają najtańsze, trójniki plastykowe (jakby trudno wydać było 5 zł. drożej i włożyć klientowi metalowe) podstawowa sprawa montażu który zdejmuje kolektor do wiercenia ? Chyba nikt tłumacząc się super wiertłami do których nie trzeba zdejmować kolektora. Przecież bez jego zdjęcia nawet nie można poprawnie zlokalizować położenia poprawnego wkrętki w kanale dolotowym. Powiedzcie czy to problem jest założenia opasek zaciskowych na wężach wtrysk-wkrętka ?. Najlepiej każdemu wrzucić listwę byle jak, byle gdzie na różnej długości wężykach w poziomie i wszelkie niepoprawne działanie auta na lpg zwalać na cokolwiek. W Łomży nikt poprawnie nic nie zamontował i nie zamontuje. Nie raz poprawiam po takich pseudo gazownikach instalacje to ręce załamać można jaki kit potrafią wcisnąć i za jaką kasę.
Podjedź do gazownika i powiedz mu, że chcesz:
- reduktor z klapkowym zaworem regulacyjnym
- węże wszelakie Parkera
- trójniki metalowe
- by zdjął kolektor ssący do montażu wkrętek lpg
- by wtryskiwacze były pojedynczo na jak najkrótszych wężach możliwie jak najbardziej w pionie
- bo po zmontowaniu tego pokazał korekty OBD przy pracy na PB i LPG czy będą takie same
Ciekawe ilu gazowników zgodzi się na taki poprawny montaż :-).
Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Jest zakład który reguluje nie tylko w warsztacie, zawsze zdejmuje kolektor do nawiercenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Ciekawe który...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

marian12 nie wiem jak Ty gadałeś podczas ustaleń dot. instalacji, ale u mnie wszystko dogadałem w szczegółach co ma być zamontowane i instalacja strojona na trasie łomża-wygoda, chodziła 5 lat, bo auto sprzedałem. Chłopaki z senatorskiej robią to jak należy, klientów mają z daleka zapewniam Cię bo z takimi rozmawiałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

patrze sami specjaliści od gazu bogactwo wiedzy na każdy temat na tym forum

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Niech robią co chcą i jak chcą, mnie nie interesuje senatorska czy ktoś inny. Ja nie robię reklamy ani krypto reklamy. Każdy jeśli zechce to poprawnie założy a nieświadomy klient niedomagań w aucie i tak będzie się cieszył tańszą jazdą na LPG. A co mi w sumie do tego... Ja tam w swoje widziałem i swoje wiem. Chcesz pokaż zdj. spod maski swojej instalacji a na pewno dowiesz się dużo więcej o niej i o poprawności jej wykonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Szkoda samochodu na takie wynalazki jak gaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

saddam ty sam jesteś wynalazkiem, jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj

Agis to dobra instalacja sam na takiej jeżdżę ale sam sterownik to nie wszystko, ważne również inne podzespoły takie jak reduktor i wtryski no i gazownik który to ogarnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja agis

Ty nie bądź taki fazer. Miałem w życiu dwa auta na gaz i wiem co mówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org