niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ortodonta dzieciecy

Jak w temacie, ktoś może mi polecić w Łomzy lub w B-stoku?, dziecko w wieku szkolnym, dziękuję z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

Jedynie Białystok i dr.Szarmach. Nie wiem jak daleko posunięta jest wada i wiek pacjenta ale Łomżę bym sobie odpuścił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

Ja też zakładałam w Białymstoku u innego ortodonty. Odpuściłam Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

Można namiary do dr Szarmach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

tylko docent Szarmach tel 85 652 71 24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

Polecam Dr. Szarmach. Próbowaliśmy leczyć u jednej z łomżyńskich specjalistek - oprócz wydawania (niemałych) pieniędzy na wizyty, z leczenia nic nie wynikało. W dobrym momencie trafiliśmy do Białegostoku.

Pani Szarmach nie obiecała cudów - syn ma dość skomplikowaną wadę , ale po ponad 2 latach leczenia widać ogromną poprawę. Dodatkowo nigdy nie ma niespodzianek co do płatności- wszystkie koszty otrzymuje się w umowie.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

Jakiś czas temu jako rodzice staliśmy przed tym samym problemem. Wyborem dobrego ortodonty dla nastoletniej córki. Wadę miała na tyle duża i widoczna, ze nic głośno nie mówiłem ale myślałem, ze aż tak dobrze poprawić się tego nie da. Po 2 latach leczenia i noszeniu aparatu efekt jest nie tyle dobry co wręcz świetny. Rewelacyjny. Żabki wyglądają pięknie, równiutko, córka szczęśliwa a rodzice tez.
Na początku, przed leczeniem byliśmy w kilku gabinetach aby zasięgnąć opinii. Byliśmy tez w B. u P. Szarmach. To co tam usłyszeliśmy pokrywało się dokładnie z tym co powiedziała nam w Łomży P. E. Gocłowska.
Ze względów czasowo - dojazdy - finansowych zdecydowaliśmy się na P. E. Gocłowska z Łomży.
Póki co nie żałujemy tej decyzji.
Moja rada jest taka aby zasięgnąć opinii u kilku specjalistów a pózniej wybrać tego, który powinien dziecko leczyć.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dzieciecy

Bardzo dziękuję za pomocne rady, pozdrawiam przedswiatecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org