niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do kierowców odśnieżarek - Apel

Zlośliwość - bo nie przypadek . Szczęsliwi posiadacze posesji z przylegającym chodnikiem są zabowiazani do odśnieżania owego terenu.Zobowiązani i rozliczani przez nadgorliwe .. władze ,, Ludzie z obowiązki , jak i z dobrej woli torują przejścia w sobotni wieczór i niedzielny poranek - zamiast oddać sie innym przyjemnościom - a taki ,, baran ,, ma spychaczu cały śnieg z jezdni znów na chodnik . Szanujmy swoja pracę na wzajem . Ja nie rzucam śniegu z chodnika i posesji na ulice .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

Popieram!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

tez mnie to wkurza jak nic teraz nie odsniezam mam to w dup..e

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

jak nagarnie na chodnik to powinien go odśnieżyć, bo niemam zamiaru po nim odśnieżać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

a co ma śnieg do kabiny zapakowć ja posesje jedna za drugą przez kilkaset metrów albo i dłużej myślcie trochę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

A co trudno pomyśleć... niech wolniej jeździ... będzie mniejszy odrzut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

On Wam rzuci śnieg na chodnik,.Wy po złości nie odgarniecie...i straż miejska będzie miała pracę przy wystawianiu mandatu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

Do tych którzy odśnieżają z chodnika na ulicę !
Baranie jeden z drugin, nie wywalaj na ulicę to chodnik nie będzie zaśnieżony z powrotem. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

Popieram. Chamstwo niektorych na osiedlach domkow ponizej krytyki. Na tyle beszczelni, ze potrafia prosto pod jadace auto rzucac. Mimo, ze droga odsniezona po szerokosci to i tak auta sie nie minal, bo burak zasypal pol drogi.
Przy okazji pozdrawiam pewnego pana z lipowej, ktory co roku caly snieg wywala na ulice. Nastepnym razem sie zatrzymam i porozmawiamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do kierowców odśnieżarek - Apel

To puste łby! ci co wyrzucają śnieg na ulice .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org