niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
idą święta i nie tylko

Zbliżają się święta więc apeluję do wszystkich,pomóżmy ludziom ubogim i tym którzy potrzebują pomocy,nie chodzi o pieniądze ale żywność aby taka osoba miała coś zjeść,zróbmy akcję na starym rynku bochenek chleba za tydzień lub dwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idą święta i nie tylko

Tak. Jestem za .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idą święta i nie tylko

To może załóż jakąś grupę na FB?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idą święta i nie tylko

:) słomiany zapał, żeby raz do roku, przed świętami się dowartościować i zrobić \"dobry \" uczynek :))

dzieciaki, nie zdajecie sobie sprawy, jak wygląda logistyka przy takiej akcji, ( zebrać żywność - przechować, przekazać ect... oraz : \" pomóc ludziom ubogim i tym którzy potrzebują pomocy,\" - wytypować prawdziwie potrzebujących i dotrzeć do nich itp.itd...)

... są już działające różne organizacje wyspecjalizowane w takich akcjach, wystarczy tylko ich wspomóc, choćby Szlachetna Paczka czy też fundacje ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idą święta i nie tylko

Przecież w Łomży jak i całej Rzeczpospolitej \"rządzi\" PiS wiec kraj jest prze_szczęśliwy i NIE MA komu pomagać! Wiec sam pomysł jest nie po linii socjalistyczno-partyjnej i na siłę szukać ludzi głodnych jest niepoważne, trochę zaufania do władzy nawet tej z ratusza, nakarmią z ratusza, a w kurii napoją .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idą święta i nie tylko

Ja mogę zbierać kasę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org