niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

... ktoś na koryto+ i 500 + musi przecież dać , rząd ze swojego nie daje
tak to jedną ręką wyjmują ci kasę z kieszeni, a drugą \" dają \" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Przestań pieprzyć głupoty! Firmy ubezpieczeniowe to prywatne, w większości zagraniczne konsorcja i czy to PiS czy kto inny nimi nie steruje,
Ale jeśli już tak chcesz to poszukaj kto jest winien, podpowiem Ci że jest to pewien minister z rządów PO- PSL który odchodząc wydał rozporządzenie umożliwiające tym sępom podwyżki do woli !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

firmy ubezpieczeniowe też płacą podatek bankowy , autorstwa PiSu ,
banki, ale też towarzystwa ubezpieczeniowe i firmy pożyczkowe, ..

kto wprowadził podatek bankowy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Największy gracz na rynku ubezpieczeń, PZU, będzie musiał wpłacić około 334 mln zł rocznie do kasy państwa z tytułu podatku bankowego.

PZU - inwestorem strategicznym PZU jest Skarb Państwa RP, , głównym akcjonariuszem PZU jest Skarb Państwa (35,18% akcji)

człowieku za wszystkie obietnice wyborcze zapłacimy my wszyscy, z jednej strony PIS daje z drugiej zabiera i to dwukrotnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

To zamiast się trzepać znajdź dziewczynę i rób bachory :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Przypominam, że PZU to polska firma!!!
tak Pisowcy budują polski kapitał, tak PiS motywuje do uciekania firm za granicę
Chory naród wybrał PiS i teraz będzie płakał i płacił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

ciebie to - nie`dotyczy :)))

za rower czy ch.uja.nogę której się tylko dorobiłeś w swym nędznym życiu , OC czy AC nie płacisz :)

ciekawe na jak długo ci te 500+ wystarczy, już niedługo nawet starego złoma nie sprowadzisz, jak akcyza pójdzie w górę,
urzekła mnie twoja historia, czeka cię popier.dalanie całe życie z \" buta\" :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Jak narazie zapowiada sie, ze ty bedziesz z buta popier* jak cie tak boli podwyzka. Podwyzki ubezpieczen byly juz zapowiadane za kadencji poprzedniego rzadu, bo wedlug firm aktualne stawki sa nierentowne wzgledem ponoszonych kosztow z tytulu odszkodowan. I zadna partia nie ma tu nic do gadania, ale jak sie szuka na sile to pisze sie farmazony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Ja ja jeździłem autem to ty jeszcze stałeś na przystanku czekając na czerwoniak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

synku a ile ty masz latek?
i od kiedy prawo jazdy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Wystarczająco dużo żeby zapamiętać jak w zimę z usmarkanym nosem tupałeś nogami na przystanku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

łapiesz dalej pokemony , synku? :)))

dzieciaku, chwalić się to ty możesz ,

w Łomży prawko robiłeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Autor: speech. nawet tu Cię pojechali. Musisz siępogodzić ze swoją naturą, że będziesz całe życie dymany :) Nie masz kasy na oc to łaź z buta buraku społeczny.
Co ma pis do podwyżek za OC AC? Żebyś nie robił więcej dzwonów ustawianych maluchem to byłoby taniej.


Po za tym jestes pedofilem ?


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Autor: prezes504, gilu za to się odgryżć mi próbujesz :))))


to ten , który jakiś czas temu nagrał i puścił do internetu filmik jak to przed Urzędem Miejskim domagał się mandatu za parkowanie swojego srebrnego opla i pedalskim głosikiem, wciągając gile i płakał ;
http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/
(... ciekawi mnie tylko czy ten gostek z filmiku , który sam się przedstawiał jako \\\\\\\"pan Marek T.\\\\\\\" to posiadacz zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ? srebrna vectra combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC )

durniem jesteś! przypomnieć ci jak jako niedoszły kandydat do Policji się starałeś,( TU na tym forum sam o tym pisałeś ) - a że DURNIÓW tam nie przyjmują , to taki IMBECYL , jak ty się nawet tam nie dostał ! hahaha.. hehehehe..

- ciekawy jest i twój temat dotyczący Straży Miejskiej w Łomży,
ja mam dobrą pamięć :

... pamiętasz tego zasmarkańca i fluka połykającego swoje gile z głosem ni to kobity , ni to psity, który UMIEŚCIŁ W NETCIE FILMIK z aranżowanej interwencji Łomżyńskiej Straży Miejskiej przed Urzędem Miejskim?

--- tak tam się domagałeś mandatu i CO?
kozakowałeś i du*pa mokra, jak zawsze DU*PY DAŁEŚ hahahahaha...

Autor: zlikwidować_straż_miejską1 vel Autor: prezes504
... i wszystko jasne :))))))))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501089&t=499204


a tu, jak się starał dostać do Policji :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=225232&t=225232

do Straży Miejskie się nie dostał , póżniej próbował do Policji :))))

... ciekawi mnie tylko czy ten gostek z filmiku , który sam się przedstawiał jako \\\\\\\\\\\\\\\"pan Marek T.\\\\\\\\\\\\\\\" to posiadacz zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ? srebrna vectra combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC )


... ktoś przecież widział ten filmik na wykopie ( wisiał parę dni, przed tym jak autor go sam usunął )
... ktoś kojarzy tego gostka i jego auto - jakim wtedy jeżdził :)


Nabór Policja..Kiedy zmiany zasad?
Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 10-11-09 18:41

Kiedy zmiany zasad naboru ? Już 3 raz składam papiery i odmowa, bo komendantowi się ilość mandatów nie spodobała, przecież ja nie chce do drogówki a tu odmowa bo przez 10 lat mam 14 mandatów z RD.

_____________________

re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA
Autor: zlikwidować_straż_miejską1 (87.119.20.---)
Data: 17-03-12 20:05

Gamoniu jeden z drugim.
Mandat chciałem bo specjalnie zaparkowałemw takim miejscu gdzie innie nie płacą i nie dostają mandatów to raz. Po za tym na filmiku widać opieszałośc do pozaostałych pojazdów które stoją zaparkowane. Strażnik czekał celowo aż podejdę do auta!



łykacz gilów pospolity Pan Marek. T. ???? - bo tak swoje dane opublikował kręcąc ten film ..

PS: jakiś gejowski masz głos...bez obrazy. To taka dziwna maniera podczas mówienia, charakterystyczna dla homoseksualistów. Hmm...kastrat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

A gdzie ten PiS ubezpiecza? Jak Ci drogo to przejdź do innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/

ciekawe komentarze , a filmik autor skasował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

PiS nie ubezpiecza !!!

PiS nawet niczego ( oprócz kitu ) nie sprzedaje, !!!

- a ceny w sklepach idą w górę ze względu na ich autorską ustawę o podatku handlowym :) niedługo mali i dużi będą płacić i nawet jak przejdziesz do innego, mniejszego sklepiku, też zapłacisz drożej - za wszystko - bo te podwyżki, podatki ci wliczą w cenę !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziękuję PIS za podwyżkę OC i AC

Chcieliśta lepszej zmiany, to mata ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org