niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Dobra, niech zostana! Ale pod dwoma warunkami. Maja byc widoczni w rozowych mundurkach i chodzic parami za reke i sprzatac te kupy :-)
Przy podejmowaniu interwencji zwiazanej z \"kupa\" jeden ma sie schylac a drugi ubezpieczac go od tylu.

Co z tego ze przyjmuja zgloszenia o srajacym psie, jak nie sprzataja tego!?


Panie Prezydencie! Argument o kupie najwidoczniej nie jest chyba przekonywujacy :-) Zadajmy pytanie, co w przypadku gdy bezpanski pies zrobi te kupe, komu wypisywany jest mandat i czy pies uda sie go oplacic w przypadku ukarania.
Drugie pytanie, czy straz zostanie wyposazona w rekawicznki do zbierania odchodow?, czy tez bedzie zbierac je rekoma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Straż miejska czyli darmozjady powinni już dawno zostać zlikwidowani.
Nic nie robią tylko w 3-4 jeżdzą sobie samochodzikiem i tyle z ich pracy.
Ja wiem że niektórym rozwiązanie takiej formacji jest w niesmak bo gdzie byłe milicjanty będą sobie dorabiać.

Rozwiązać w trybie natychmiastowym.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Socjaliści nie zlikwidują żadnego problemu tylko stworzą nowe. Tak samo z miejscami pracy niepotrzebnej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Srutu tu tu
Obejdzie się bez straży miejskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

W nieodpowiedzialnym i beztroskim społeczeństwie straż miejska jest potrzebna.
Chyba, że podoba Wam się palenie śmieciami w piecach, zastawione samochodami chodniki i zasyfione odpadami krzaki.
Chciałbym, by Straż została i była bardziej skuteczna.
Bo nie dowierzam w odpowiedzialność obywatelską Łomżyniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Zgadzam się, gdyby ludzie w naszym kraju byli bardziej odpowiedzialni, to straż miejska nie byłaby potrzebna. Z drugiej strony, straż miejska powinna lepiej wykonywać swoje obowiązki. Reagować na takie rzeczy jak psy srające na trawnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Moim zdaniem straż miejska to szkodniki, walą mandaty a jak są potrzebni to ich nie ma. Jak trzeba uratować potrąconego psa to albo nie pracują bo weekend, albo nie mogą bo inna interwencja, albo nie wiedzą co zorbić. Na co oni komu!!!

Anulka <3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Teraz wez i kup im rekawiczki do zbierania odchodow!
Liczac ze dziennie przecietny z nadwaga i odstajacym od lenistwa brzuchem schyli sie nad kupa 1 raz dziennie to mozna faktycznie zaoszczedzic na paczce pare zlotych, nie mowiac juz o potrzebach w domu typu: myje kibel 3 razy dziennie WC Pickerem bo rekawiczki mam w robocie za darmo\".

Adminowi najwidoczniej nie podoba sie foto zaczerpniete z pewnej www :-( Faktycznie, nie ma co upubliczniac tak niewdziecznej pracy.Gowniana robota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Anulka1092 - licz sie ze slowami. Moj kolega za wolnosc slowa spotkal sie z banda w mundurkach w sadzie. Pierwszy raz widzial tak pieknie ubranych i to na dodatek 4 na jednego oskarzonego. Najlepszy byl R. (czlowiek od teleportacji podczas wypadku samochodowego, ktory to spowodowal bedac jeszcze pracownikiem policji), \"czerwony jak cegla\" i zawsze majacy najwiecej do powiedzenia w sprawie o ktorej nie mial zielonego pojecia.

Sprawa zakonczyla sie warunkowym umorzeniem :-) Koszt postepowania sadowego pokrylo Panstwo, a godziny stracone w sadzie pokrylismy my podatnicy za 4 szt. sfrustrowanych, zapienionych Panow.

W lomzy ksiadz ma wiecej obowiazkow niz pracownik SM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Straż wiejska w tym mieście to jest fikcja dla tego powinna być zlikwidowana już kilka lat temu . Argumenty o miejsca pracy nie rozczulają bo zwolnienia są wszędzie i ludzie muszą jakoś sobie radzić a w tym przypadku nie będzie chyba problemu z znalezieniem pracy. Dawno temu miałem spotkanie z tymi panami i nic dobrego nie powiem lecz teraz wiecznie ich można spotkać wożąc się po ulicach miasta lub stojąc z włączonym silnikiem a od sprzątania są inne służby w tym mieście .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Wywalić komendanta i jego swite. SM powinna zostać. Jednak nie na tych zasadach i nie w taki sposób jak to wygląda obecnie. Zreformować i rozbudować. Zatrudnić młodych. I niech pracują. Miasto Łomża Plus gmina Piątnica i gmina Łomża mogłyby stworzyć formację pracującą 24godz 7 dni w tyg. Również w niedzielę i święta.mogliby mieć dużo pracy i się przydać np odciąża Policję, wspomogą Strażaków. Pracy nad bezpieczeństwem w Łomży i okolicy jest dużo. Naszemiasto nie jest bezpieczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

To po co jest policja, przeciez oni juz zupelnie nic nie robia. Siedzą tylko w tych swoich radiowozach i parówki wpierdalaja a wookol tyle wypadków i nieszczęść.
Jezeli im sie zglosi przestępstwo to twierdzą ze nie ma znamion a jezeli juzmcosmrobianto niemotą znalesc winnego wiec dla poprawy statystyki wlepiają mandat babci ktora sprzedaje marchewkę na chodniku. Trzeba sie wziac za policję i zrobic porządek z tymi nierobami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

O to chodzi panie Feldkurant ... 😀 Najważniejsze to się wyspać i rano do roboty ... A tak wogole to olac wszystko ..będzie dobrze i olac Wciągajgila ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

nic nie robią! na bruk ze Strażą Miejską!!!!!!!!!nic nie robią!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

I niech testy sprawnościowe zdadzą :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Z tego co wiem podwyższony poziom cukru dyskwalifikuje,prawda????:-) A to wiem napewno i plus nadciśnienie:-) mieliśmy te pare lat PO gdzie jak świnie uczyli po schodach chodzić to było wszystko ok, jak zaprzestano tym cyrkowym ćwiczeniom przyszedł czas na PiS to nagle zrobili się porządni.Uprzejmie donoszę Panie prezydencie ze jeden z pracownikow ma podwyższone ciśnienie i cukier. Zrobić pasibrzuchom badania lekarskie. Informuje że R. Miał mieć postępowanie dyscyplinarne którego uniknął za (prawdopodobnie jak mówią w środowisku) wręczenie korzyści materialnej, Informuję że Dz. Odstąpił od czynności służbowych z uwagi na znajomość żony z tą osobą... I jeszcze kilka szczególików, które ujrzą światło dzienne


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Autor: prezes504
to ten , który jakiś czas temu nagrał i puścił do internetu filmik jak to przed Urzędem Miejskim domagał się mandatu za parkowanie swojego srebrnego opla i pedalskim głosikiem, wciągając gile i płakał ;
http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/
(... ciekawi mnie tylko czy ten gostek z filmiku , który sam się przedstawiał jako \\\"pan Marek T.\\\" to posiadacz zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ? srebrna vectra combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC )

durniem jesteś! przypomnieć ci jak jako niedoszły kandydat do Policji się starałeś,( TU na tym forum sam o tym pisałeś ) - a że DURNIÓW tam nie przyjmują , to taki IMBECYL , jak ty się nawet tam nie dostał ! hahaha.. hehehehe..

- ciekawy jest i twój temat dotyczący Straży Miejskiej w Łomży,
ja mam dobrą pamięć :

... pamiętasz tego zasmarkańca i fluka połykającego swoje gile z głosem ni to kobity , ni to psity, który UMIEŚCIŁ W NETCIE FILMIK z aranżowanej interwencji Łomżyńskiej Straży Miejskiej przed Urzędem Miejskim?

--- tak tam się domagałeś mandatu i CO?
kozakowałeś i du*pa mokra, jak zawsze DU*PY DAŁEŚ hahahahaha...

Autor: zlikwidować_straż_miejską1 vel Autor: prezes504
... i wszystko jasne :))))))))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501089&t=499204


a tu, jak się starał dostać do Policji :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=225232&t=225232

do Straży Miejskie się nie dostał , póżniej próbował do Policji :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Musialbym miec Twoj charakter i rodzicow o imieniu Krzysiu i Adam


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

ty chłopie masz jakąś obsesję, że nawet w swym profilu podajesz :
_______________
Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: prezes504
Posty: 523
Imię: SM - :))) czyżby w domyśle Straż Miejska ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

I to jak :)
A teraz zadam Ci pytanie na ktore niedlugo znajdziesz odpowiedz.

Wytlumacz mi dlaczego wysylasz dzieciom propozycje spotkan na czatach? Dlaczego Twoj adres IP wystepuje w czatach towarzyskich tak często, dlaczego masz pseudonim \"chetny1234bi\" i dlaczego nie zgłosisz się na leczenie?
Dam Ci chlopie rade. Jak sie masturbujesz przed komputerem to zaslon kamere.

Widzę że też jesteś HAKIEREM
Imię (nazwa) użytkownika: speech.
Posty: 863
Imię: Jestem uległy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

synku, nie kompromituj się !

w moim profilu takich rzeczy nie znajdziesz , a w twoim - sam zobacz Imię: SM
______________

nie kłam, podaj jakieś linki do tych czatów :)
aleś mi wybrał pseudonim :)
i skąd psi pomiocie możesz znać mój adres IP ? jak tak, podaj go tu w całości, pozwalam :)

pozdrawiam cię cioto w rurkach,
i zważaj co i gdzie wypisujesz, jak piszesz prawdę - podawaj żródło ,
jak ja to czynię w twoim przypadku, sam tu pisałeś, ja tylko przypomniałem tematy i poparłem linkami :))


(... ciekawi mnie tylko czy ten gostek z filmiku , który sam się przedstawiał jako \\\\\\\"pan Marek T.\\\\\\\" to posiadacz zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ? srebrna vectra combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC )


... ktoś przecież widział ten filmik na wykopie ( wisiał parę dni, przed tym jak autor go sam usunął )
... ktoś kojarzy tego gostka i jego auto - jakim wtedy jeżdził :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Piszę raz jeszcze ! Jesteś pedofilem !



Jestem orłem i nie latam z wróblami. :)


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Nabór Policja..Kiedy zmiany zasad?
Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 10-11-09 18:41

Kiedy zmiany zasad naboru ? Już 3 raz składam papiery i odmowa, bo komendantowi się ilość mandatów nie spodobała, przecież ja nie chce do drogówki a tu odmowa bo przez 10 lat mam 14 mandatów z RD.


_____________________

re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA
Autor: zlikwidować_straż_miejską1 (87.119.20.---)
Data: 17-03-12 20:05

Gamoniu jeden z drugim.
Mandat chciałem bo specjalnie zaparkowałemw takim miejscu gdzie innie nie płacą i nie dostają mandatów to raz. Po za tym na filmiku widać opieszałośc do pozaostałych pojazdów które stoją zaparkowane. Strażnik czekał celowo aż podejdę do auta!



łykacz gilów pospolity Pan Marek. T. ???? - bo tak swoje dane opublikował kręcąc ten film ..

PS: jakiś gejowski masz głos...bez obrazy. To taka dziwna maniera podczas mówienia, charakterystyczna dla homoseksualistów. Hmm...kastrat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

Jestes pedofilem.Jesli policja to czyta trzeba to sprawdzić.


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

że też taki DUREŃ starał się do pracy w Policji ?

łykacz gilów pospolity Pan Marek. T. ???? - bo tak swoje dane opublikował kręcąc ten film .. i srebrna Vectra Combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC

PS: jakiś gejowski masz głos...bez obrazy. To taka dziwna maniera podczas mówienia, charakterystyczna dla homoseksualistów. Hmm...kastrat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strażnicy odbierają od mieszkańców setki różnych zgłoszeń, a policjanci przecież nie będzie interweniowała w przypadku śmieci na posesji czy psa robiącego kupę w parku

http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/

ciekawe komentarze , a filmik autor skasował

tu też fajnie : STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501089&t=499204
jadą po nim ludzie, jak po burej suce :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org