sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bez Domu jest strasznie...

Bardzo przykro mi się zrobiło gdy to przeczytałem , gdybym wiedział jak mogę pomóc , spróbujmy wesprzeć tę Panią !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Skoro Nasz wódz nie pofatygował się do Pani może zróbmy zbiórkę i wspólnie pomożemy Pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

esemesową zbiórkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Tak czytam....a czy dzieci które są za granicą nie mogą pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

też nasuwa mi sie pytanie o kondycję sumienia potomstwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

oj, tam z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciu ,
a wiadomo jakie tam są relacje ?


mnie zastanawia jak dostała się , aż kilka razy do chrzanowskiego ?
wszak łon odgrodził się od obywateli zamkiem szyfrowym, o tak, żeby mu dopy nie zawracali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Czworo dzieci, dwoje poza Polską. Czemu razem nie pomogą swojej matce? Dziwna sytuacja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Pomóżmy jej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Prosiłbym o numer konta, na który można byłoby przelać pieniążki dla tej Pani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

W wielu domach Matki są na stare lata zabierane przez swoje dzieci do lepszych warunków . Należało tak ułożyć relacje rodzinne , żeby starość nie była samotna .Najłatwiej mieć stanowisko roszczeniowe , samemu nic nie robiąc . Może pogodzić się z dziećmi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Prezydent nic na to nie poradzi.Ta kamienica należy do Katedry. ten przeciekający dach powinni oni wyremontować. Wiejska 5 A , zapraszam do obejrzenia tego miejsca . Obok w bloku mieszkają moi znajomi. Z tą kamienicą jest tak, setki pism poszło do klechów mają to gdzieś: z kominów tynk spadał to po 10 latach pisania skarg w tamtym roku pokleili troszkę cegły w kominach, zimą nigdy nie odśnieżone, dach kryty rakotwórczym eternitem itd. ..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

to niech to sprzeda i kupi kawalerkie w bloku

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

co sprzeda? jak nie ma zadnego swojego lokau, a co do nr. konta pani Joanny to by sie przydal tylko jak to ogarnac, zaraz byle kto poda swoj nr. konta i sie pod nim podpisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

4lomza zdobedzcie nr.konta pani Joanny i oficjalnie wstawcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

to dobrze , będzie można chociaż tak pomóc , proponuje aby każdy powrzucał u siebie na portale społecznościowe ten artykuł , może uda się coś więcej zebrać ! Ja i kilku znajomych już to zrobiło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Głupio gadasz. Bardzo często to matki, które się całkiem dzieciom oddawały, z miłości wychowują roszczeniowe potworki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

No właśnie, może ktoś bardziej zorientowany w sprawie Pani Joanny zorganizuje jakąś zbiórkę?
Sama nie mam zbyt wiele, ale mogę się podzielić. Zbliża się zima, Święta, pomóżmy tej Pani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Może portal 4lomza ruszył by 4 litery i jakoś poinstruował forumowiczów ! ! ! ! HALOOOOOOO !!! JEST TAM KTO ?!?!!?!>>!>!>!>!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

nie można zabrać do domu opieki ? dzieciom nie można alimentów dla matki zasadzić ?
dochód przekracza możliwość pomocy czyli jakiś niski ten dochód jest
więc zabrać ja stamtąd
co jej pomoże zbiórka pieniędzy ?naprawi dach zrobi remont w nie swoim lokalu ?


sama sobie tak wychowała dzieci że maja znieczulice żeby matce godne warunki stworzyć na starość

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

popieram to ,co napisał a.n.d.y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Dokładnie - są domy samotnych ludzi jak dzieci nie widzą potrzeby pomocy matce. Nie sztuka wszystkim dawać pieniądze po każdym artykule. Zresztą tu nie chodzi o małe pieniądze bo one nic nie zmienią. W tym przypadku jedynym rozwiązaniem jest tylko zmiana warunków lokalowych a tu zbiórka drobniaków nic nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

a.n.d.y,.Magda40, to może podrzucicie pomysł jak pomóc tej Pani? Gdyby miała \"drobniaki\"to mogłaby chociaż wynająć jakiś pokój na początek

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Wynajęcie mieszkania to regularne miesięczne opłaty + odstępne. Dochodzą koszty utrzymania się czyli wyżywienie itd. Kto się podejmie finansowania tej Pani na stałe oprócz jej rodzonych dzieci? Dlatego wcześniejszy pomysł domu opieki wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem i chyba takiego powinna ta Pani szukać. Tak mi się wydaje ale ktoś może ma inny pomysł....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

W tym temacie próbuje zadziać się dobro,a ktoś już atakuje że ten dom należy do kościoła, a w artykule wyraźnie jest napisane \"otrzymała z USA zgodę właścicieli piętrówki\" czyli wlasciciele są w usa i nie interesuje ich stan budynku.

Potrzebna jest doraźna pomoc na początek naprawa tego piecyka (co nie powiną być drogie) aby można było się ogrzać.
Drugi problem dach nowa papa wmiana kilku zbotwialych desek krokwi to koszt pewnie ok 2tys nie licząc pracy.
Sucho i ciepło i ta pani była by zadowolona.
Drugim wyjsciem dla tej pani jest inne lokum dom pomocy coś na co by ją stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Mysle ze Zbigniew S. Dal by rade cos pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Ale ja nie pisałam nic o wynajmowaniu mieszkania. Magda40 jeśli się orientujesz jak konkretnie pomóc tej Pani(jak załatwić Dom Opieki)to pomóż jej.


Łatwo jest pisać o zasądzeniu alimentów, o domach opieki, ale załatwianie długo trwa, a pomoc jest potrzebna pilnie, na już. P.S ja sama nie wiedziałabym jak mam się zabrać za taką rzecz jak alimenty od dzieci.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Czy Wy uważacie że umieszczenie kogoś w domu opieki to taka prosta sprawa? I na jakiej podstawie chcecie to zrobić, skoro ta pani ma dzieci? Widać dzieci nie poczuwają się do obowiązku aby matka mieszkała w przyzwoitych warunkach, na jakie zasługuje chociażby za trud ich wychowania. W tym przypadku trzeba nagłośnić sprawę i niech nasi włodarze miasta pochylą się nad losem kobiety, która mieszka w urągających warunkach i znajdą jej jakiś kąt, a do tego czasu każdy kto chce pomóc przetrwać jakoś kolejną zimę tej kobiecie niech dowie się w siedzibie 4łomża o adres i w miarę możliwości pomoże, a że Polacy jak wiemy w biedzie i potrzebie potrafią się zmobilizować to może uda się coś wskórać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

De. Popieram w 100%

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Na fb możecie napisać do córki Tej kobiety.M.Ś to inicjały a miejsce pobytu Madryt....o ile to coś da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Wydaje mi się że dzieci tej kobiety raczej zdają sobie sprawę w jakich warunkach żyje ich matka.Trudno wyrokować nie znając do końca jak wygląda tam sytuacja rodzinna, ale mimo wszystko smutne to i przykre że kobieta mając dzieci żyje tak jak żyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

POMAGAMY JAK MOZEMY -JEST ARTYKUL I NR.KONTA

Na pomoc łomżyniance
Prezes Karol Kossakowski ze Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych \"Człowiek Nie Wiek\" w Zambrowie odezwał się do nas w dniu publikacji. - Jako Stowarzyszenie możemy udostępnić konto na zbiórkę publiczną na potrzeby tej Pani starszej z tytułem wpłaty, jej imię i nazwisko i słowo pomoc – pisze prezes. - Numer konta 68 2030 0045 1110 0000 0421 6150 i nasza strona www.czlowiekniewiek.pl
Następnego dnia małżeństwo z Łomży przyniosło dla bezdomnej kołdrę i suchą pościel. W poniedziałek jeden z łomżyńskich serwisantów przyjechał do Pani Joanny. Sprawdził stan piecyka gazowego, pouczył kilkakrotnie kobietę, jak go używać w dzień (w żadnym razie nie w nocy), i nie chciał nawet grosza. W dużym pokoju, gdzie na fotelu i krzesłach rozwiesiła ubrania, poczuła wreszcie powiew ciepłego powietrza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

puki co to remont DACHU na pierwszym miejscu patrzac po zdjeciach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Super:) Polacy są ludźmi o dobrych sercach. Nikt nigdy nie wie czy kiedyś nie będzie potrzebował pomocy drugiego człowieka, a jak wiadomo dane dobro innym ludziom prędzej czy później do nas wróci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Przelew poszedl, pomagamy, pomagamy, co mozemy przelewamy !
Weekend grzecznie posiedzimy i imprezke odpuscimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

NO TO POMA POMA POMA POMAGAMY ! :) Grosz do grosza i będzie kokosza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Hola, hola...
http://www.lomza.pl/index.php?wiad=6164
Może tam kryje się jakaś odpowiedź?
Dać im szansę!
_______________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Goostav ale przynajmniej sprawa nabrala tempa, i idzie w dobra strone i o to w tym chodzi ! Nie zapominajcie .

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

.

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

ta Pani, jak jest w trudnej sytuacji życiowej - ubóstwo ect...

MOŻE POZWAĆ SWOJE DZIECI O ALIMENTY !!!

...wychowała czworo dzieci: dwójka starszych jest za granicą, młodsi w Polsce, najmłodszy studiuje w Białymstoku

tu coś nie teges, ma ambicję, nic od dzieci nie chce ,
a od nas, od społeczeństwa weżmie ?
... jest z kogo kasę ciągnąć, to trzeba od tego zacząć !

... dlaczego my mamy w tym wypadku pomagać, na siłę zastępować powinności potomstwa ?

jakby była osobą samotną, to jak najbardziej TAK , ale TU ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

są ludzie BARDZIEJ POTRZEBUJĄCY , SAMOTNI, CHORZY I W O WIELE TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Zrób jeszcze trochę wklejek bo za mało w 3 tematach to samo. A najlepiej załóż nowy i nakaż ludziom komu mają pomóc a komu nie... Ty raczej robisz ze swoją kasą co chcesz i chyba każdy ma do tego prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

a co na dłuższą metę da tu jednorazowa zbiórka grosików , notabene organizowana spontanicznie pod wpływem artykułu w mediach ?

sprawa za kilka dni przyschnie, parę groszy darczyńcy zbiorą,
a CO BĘDZIE PÓŻNIEJ, A TAK ZA ROCZEK, DWA ?
też będziecie na nią zbierali ?

całe życie na utrzymaniu społeczeństwa, darczyńców czy MOPSu?

A GDZIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ DZIECI za rodziców ?

i ILE razy tak w roku ? na każde święta , na zimę, na wiosnę, na lato, na jesień ?

De. wotka tak się udziela w każdym temacie,
ciekawe czy co miesiąc będzie zbierała na bieżące utrzymanie tej kobiety ?

... sama na skromnej rencinie, niepełnosprawna , kręgosłup ect... ale 2 złote da :) pod wpływem impulsu, na ile czasu ci starczy tego słomianego zapału ?

De. wotko ty piszesz, że dasz a mnie nie wolno pisać, że nie dam ? ( bo nie jestem naiwniakiem ! ) tobie wolno pisać wszystko, masz jakiś tu monopol na pisanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Wiesz co ty chyba tym ujadaniem i użeraniem się na tym forum,dowartościowujesz się? To ujadaj dalej, a o mnie się nie martw, ani na rencinie, ani nie korzystam z pomocy państwa, a ty nie pomagaj, przecież nikt ciebie nie zmusza, ani nawet nie podejrzewa o odrobinę człowieczeństwa,czy pochylenia się nad potrzebującym człowiekiem.A kto i gdzie napisał że takim jak ty pisac tu nie wolno? A pisz co innego ci pozostało jak tylko tu swoje flustracje wylać? A mnie i owszem kręgosłup czasem doskwiera, ale stać mnie na prywatne masaże, więc nie martw się ani o 2 złotową pomoc ani o mnie, bo z ciebie taki samarytanin jak ja jestem niepełnosprawna. I żegnam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

aleś ty upośledzona , najpierw piszesz : Zrób jeszcze trochę wklejek bo za mało w 3 tematach to samo.
- póżniej wypierasz się, jak żaba błota : .A kto i gdzie napisał że takim jak ty pisac tu nie wolno? A pisz co ...

głupia naiwna babo, zdecyduj się, mogę pisać wszędzie, ile chcę i gdzie chcę, czy ty mi będziesz to wypominać ?

właśnie ty tu się dowartościowujesz tą niby charytatywną pomocą - raz do roku, by przed świętami zrobić \"dobry\" uczynek :))
nie rób z siebie takiej samarytanki! za 2 zł sumienia nie kupisz !

PS: trzymaj fason, już raz pisałaś : I żegnam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Odpiszę żebyś pojął ! Pisanie a robienie wszędzie tych samych wklejek to jest różnica...Ale widać nie każdy pojmuje słowo wklejka. Gdybaj sobie dalej na mój temat i pisz fantastyczne opowiadania, dostaniesz za nie nagrodę\"jobla\"
Ps..Nie wnikam i nie dociekam ani nic nie sugeruję, a Broń Boże nie podejrzewam o tak niecne i plugawe czyny.Wcześniej coś Stransky pisał o jakiejś pedofili tfu, tfu, dziś jakiś Prezes poruszył temat na forum, więc założyłeś dla Stranskiego sprawę o zniesławienie? Broń chłopie swego dobrego imienia skoro to oszczerstwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

aleś ty głupia, płacą ci za to czy ty tak sama z siebie ?

... jeżeli w kilku tematach poruszany jest ten sam wątek, dlaczego mam tracić czas na pisanie nowych postów, jak jeden jest aktualny w każdym temacie i można go powielić?
... ty lubisz się tu produkować i masz dużo czasu na głupoty, to pisz coraz to nowe posty , nikt ci nie broni


PS: namierzenie stranskiego wymaga czasu, wszak ukrywa się pod Torrem , nie wiesz, że sprawa nie jest aż taka ważna z punktu widzenia odpowiednich organów, by uruchamiać machinę na ustalenie tego pomimo blokad, akle czas pracuje ....
teraz druga sprawa; ten gostek o pedalskim głosiku Prezes 504 ;))))
nie ośmieszaj się , chciałaś mi się odgryżć , .. pamiętasz tego zasmarkańca i fluka połykającego swoje gile z głosem ni to kobity , ni to psity, który UMIEŚCIŁ W NETCIE FILMIK z aranżowanej interwencji Łomżyńskiej Straży Miejskiej przed Urzędem Miejskim?
Tu poczytaj co to za jeden ten pedał Prezes 504 :))))

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=751706&t=751706

Autor: prezes504
to ten , który jakiś czas temu nagrał i puścił do internetu filmik jak to przed Urzędem Miejskim domagał się mandatu za parkowanie swojego srebrnego opla i pedalskim głosikiem, wciągając gile i płakał ;
http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/
(... ciekawi mnie tylko czy ten gostek z filmiku , który sam się przedstawiał jako \\\\\\\"pan Marek T.\\\\\\\" to posiadacz zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ? srebrna vectra combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC )

Autor: zlikwidować_straż_miejską1 vel Autor: prezes504
... i wszystko jasne :))))))))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501089&t=499204


a tu, jak się starał dostać do Policji :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=225232&t=225232

do Straży Miejskie się nie dostał , póżniej próbował do Policji :))))

..................................
http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/

ciekawe komentarze , a filmik autor skasował

tu też fajnie : STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501089&t=499204
jadą po nim ludzie, jak po burej suce :))))))

....................................




żenada, @De. że też takie cioty ci imponują , aż musiałaś się na nie powoływać :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Żenadą jest twoje przekopywanie forum, czasem jak Azor odkopiesz coś sprzed kilku lat,węszenie, dogryzanie ludziom,naśmiewanie się z każdego, na tym forum , osoby którym nie dogryzłeś w trakcie istnienia na tym portalu i welokrotnej zmiany nicku można zliczyć na palcach jednej ręki i to świadczy o tobie. Czy ci chciałam dogryźć? Nie. Czekam tylko na te przeprosiny że ciebie oczernił na pierwszej stronie. I nie mnie oceniać czy ktoś ma\"pedalski\"głosik, nie mam w tym wprawy, to nie moje klimaty.Ale wierzę ci na słowo;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

pilnuj swojej dopy, o mnie i o przeprosiny się nie martw , dam sobie radę , jak go namierzę !

żegnaj! plotkaro ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Przeczytajcie najpierw post \"Warzne informacje\"
Znajdziecie tam prawdę na temat poruszany tutaj
Niech was nie zrazi pomagajmy wszystkim potrzebującym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Wszędzie kłótnie... Nawet tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Domu jest strasznie...

Najnowsze informacje od pani Joanny. Przywiezioną jej materiały zdaje się że folje, a straż miała prowizorycznie zabezpieczyć dach.
Jeśli ktoś by chciał wesprzeć, jeszcze przed świetami bezpośrednią znajdzie panią na ul. Senatorskiej nieopodal lo dom na rogu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org