środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie oddać opony?

Gdzie w Łomży lub okolicy mogę oddać niepotrzebne opony. W miejscu gdzie wymieniałam nie chcieli ich . Wyrzucić nie można, proszę o szybkie odpowiedzi bo jazda z nimi w bagażniku to masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Nie wzięli? Ja wymieniałam na nowe ze 3 tygodnie temu i stare zostawiłam bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

http://allegro.pl/4-x-205-55r16-dayton-dw510evo-nowa-dostawa-rant-i6589876164.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Rolnicy na pryzmy biorą Zajedź na wsi do pierwszego lepszego krowiarza i wezmą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Na Łomżycę pod pierwszy z brzega dom zawieź, teraz wezmą z pocałowaniem ręki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Widziałam że ludzie przed domami często mają różne rzeczy porobione ze starych opon, nawet jakieś powycinane łabędzie a w środku posadzone kwiaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Stare ogumienie można zostawić w zakładzie wulkanizacyjnym. Ja tak zrobiłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Możesz pojechać do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego, gdzie prowadzi się również sprzedaż opon i zapytać czy możesz oddać do utylizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

W sezonie grzewczym będzie jeździł i paliwo marnował. Wpi#@rdol wieczorem do pieca, pójdzie ładny zapach na okolicę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oddać opony?

Na Poznańskiej w MGKiM przyjmują bez problemu. Stoją tam kontenery i przyjmują wszystkie kłopotliwe przedmioty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org