niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BLM 23528

Wczoraj kierowca tego srebrnego auta o nr rejestracyjnym BLM 23528 o godz. 15.40 zachował się jak idiota, tchórz, oraz osoba pozbawiona braku podstawowej wiedzy na temat kodeksu drogowego. Facet/Pani parkując pod blaszakiem SPOŁEM na Legionów przy Piłsudskiego tak daleko cofał swoje auto, że uderzył w moje, stojące po drugiej stronie parkingu. Siedziałem w nim, kiedy wyszedłem, aby ocenić szkody, srebrne auto złamało wszelkie zasady ruchu. Pod prąd (jednokierunkowa w tym miejscu) szybko uciekło, skręcając w Piłsudskiego, w stronę Piątnicy. Żenada.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

aha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

No właśnie o tym założyłem temat wczoraj pt. \" co zrobić w sytuacji gdy..\" czyli siedzisz se w aucie a jakiś burak wali ci drzwiami albo jak w tym przypadku - uszkadza i spie*dala.. Czy od razu z grubej rury czy polubownie czy gliny.. Dobrze Peter że spisałeś nr rejestracyjny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Od razu z grubej rury czyli najpierw kozaku piszesz posta co ciebie spotkało i jakim kozakiem jesteś a później tak ja to przystało na jp na 100% idziesz na policję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

BLM nie pisałem jakim kozakiem jestem, ani co mnie spotkalo tylko co by bylo gdyby, bo akurat siedziałem se w aucie i mi się nudziło. A jestem w młody i mam w miarę dobry samochód ( nie za dotacje ) a nigdy w takiej sytuacji nie bylem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

dzwonisz na policje i załatwiasz sprawę a forum nie jest miejscem do rospatrywania spraw karnych czy cywilnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

A pisze o tym poniewaz..... Nie wiesz co zrobic? Nie masz komu sie wyzalic? Zaloz sobie bloga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528


ogarnij się dzieciaku... zgłoś sprawę na Policję... a nie dupę zawracasz...i się podniecasz zasadami ruchu drogowego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

może jakieś kamery to zarejestrowały? zazwyczaj parkingi sklepowe są monitorowane, podjedź tam i zobacz czy czasem nie ma właśnie jakiś kamer. oczywiście też na policję jedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Forum jest to rozmów. A wy po co tu zaglądacie? Dowiedzieć sie tylko gdzie tani warsztat samochodowy, gdzie tani sklep z odzieżą używaną czy gdzie najlepszy kebab? Forum ogólne o ogólnej tematyce. Możecie sie nie wypowiadać wcale, to nie przymus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Tomku jeśli temat Ci nie odpowiada to zajrzyj na taki który jest w Twoim guście i spełni Twe oczekiwania, a jeśli owe forum Ci nie odpowiada, to tu nie zaglądaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Pomyliłem ulicę. Gościu wjechał pod prąd w Legionów, skręcając w prawo w kierunku Piątnicy. Mam to na tylnej kamerce, którą mam w aucie. Nie piszę tego w aspekcie postępowania karnego. Jeżeli będę chciał jakieś kroki podjąć, to nie będę się tu na forum wyżalał. Jak ktoś słusznie zauważył, jest to forum, na którym poruszamy różne tematy. Chcę zwrócić tą drogą na chamstwo niektórych użytkowników ruchu drogowego. A może gościu był pod wpływem ? Ostrzegam na forum, pewnie ktoś to auto zna. Nie oczekuję kontaktu. Może przeczyta to właściciel tej blachy i pomyśli, zanim ponownie wsiądzie za fajerę !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Mylisz się nie wjechał pod prąd jeśli był na parkingu pod luxem i wycofał wyjeżdżając w legionów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Eureka! Niektorzy kierowcy to chamy! W koncu ktos zauwazyl i opisal to zjawisko. Dzieki za oswiecenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

BLM wieśniaku zamilcz bo cię karze wychłostać!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

po tych wpisach i wypowiedziach nie trudno się zorientować kto tu cham i wieśniak nie obrażając ludzi ze wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM 23528

Teraz to naprawa uszkodzenia albo z OC sprawcy tylko teraz go masz i nie masz bo zapewNe skoro poruszyleś temat na forum to na policje tego nie zglosiles albo z AC ale to to napewno masz bo jesteś zapewne przezorny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org