niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gang Świeżaków biedronka

ma ktoś do oddania zbędne naklejki zbieram dla córki z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

za darmo to boli gardło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Ja mam tylko na zbyciu suchy chleb dla konia!Chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Mogę ci sprzedać 20 naklejek,po złotówce za sztukę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

bardzo dziękuję wszystkich za mądrości , sami inteligentni ludzie tu zaglądają widzę .a te dwie osoby pierwsze które odpowiedziały to już w ogóle niech się nie wypowiadają bo widać że nic mądrego nie mają do powiedzenia .
przy kasach ludzie od razu sobie oddają bo ktoś kto nie zbiera to po co mu ,
więc nie bądźcie tacy zawistni bo to bez sensu
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Zakladasz tematy gdzie zrobić paznokcie żelowe a nie stać cie kupić dzieciakowi zabawki tylko dziadujesz na forum? 500+ przeznacz na dziecko a nie na pazury! Wrrrrr jak ja nie lubię takich pseudo paniuś ! Żeby dostać naklejkę trzeba w biedronce zostawić 40zl, a ty byś chciała za darmo żeby ci ktos oddal? Akcja trwa do 20 listopada, naginaj do biedrony i kupuj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Z chęcią bym pomógł, ale mam już dwie osoby, którym oddaję te naklejki :)
Tak czy inaczej życzę powodzenia w zbieraniu, a na forumowych trolli nie zwracaj uwagi :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

A ja się zgodzę z gagarin, bo gdyby mamy nie było stać na paznokcie to wtedy w porządku, niech prosi o naklejki,ale skoro stać to również stać i na zabawkę dla dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Mogę ci sprzedać 10zl za naklejkie😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Pierwsze słyszę żebym zakładała temat gdzie zrobić żelowe paznokcie.poza tym dlaczego wypisujecie taki rzeczy nie znacie mnie więc nie życzę sobie takich wpisów na mój temat .nie latam po kosmetyczkach i nie stroje sie jak co niektóre damy że latają po sklepach a potem narzekają że nie mają na chce.jestescie ludzie wredni i przemawia przez was chamstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Poza tym admin może usunąć już temat bo chamstwo na tym forum jest nie samowite.
A i jeszcze jak ktos ma pisać tego typu wpisy nie znając mnie a oczerniając to niech zastanowi się czy warto bo pomówienia też podchodzą pod paragraf.

Poza tym można iść owszem i stać mnie ale chce uzbierać naklejki żeby córcia mogła wklejać sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Kobieto a jakie Ty pomówienia tu widzisz? Aaa paznokcie, kilka postów niżej to nie Ty pisałaś o paznokciach? To pewnie córka pytała, ta co świeżaki zbiera? Odnośnie uzbierania naklejek to czy czytasz najpierw co napiszesz? Nic nie stoi na przeszkodzie robiąc zakupy dostajesz naklejki które potem córka wklei.Ty byś chciała za free. Za darmo to i owszem ale temu kogo nie stać, a skoro stać, więc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

weź poproś jakiegoś żula spod biedry to ci zajuma świeżaka za flaszkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Odświeżyłem temat o paznokciach i jest na górze xxx222
De. i różowe okulary 👌

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

temat o paznokciach z przed 4 lat a zabawki w tym roku zbiera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Fakt lomżyk, masz rację, temat sprzed 4 lat.Ale skoro pani twierdzi że ją stać to po co prosi za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

gagarin nie odświeżaj starych postów kilku letnich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Macie problem. W temacie jest prośba o naklejki bo może komuś niepotrzebne co nie oznacza, że zaraz trzeba być osobą biedną. Druga sprawa takie pajace jak gagariny prześwietlają ludzi nic o nich nie wiedząc (temat o paznokciach z 12r a 500+ wprowadzono teraz). Kozak w necie a nie wie co zrobić jak mu brykę przyrysują buhahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

blm właśnie o to chodzi jak ktoś ma wyrzucić to niech odda ,sama kilka razy oddawałam jak zbędne były mi ,np w kauflandzie i w stokrotce , a tu taka akcja się zrobiła że hej sensacja na maxa bo znalazł się jeden z drugim mądry i pokazuje co potrafi bo myśli że jest anonimowy w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

BLM nie wiem co zrobić gdy mi porysują auto bo zastanawiam sie czy najpierw w cymbał a potem kasa czy najpierw kasa a potem w cymbał..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Większość tych, nastawionych \"anty\" nigdy sama nie uzbiera tyle naklejek ile jest wymagane. Więc zamiast przekazać komuś te co mają - potem je wyrzucą.
Ale czego można się spodziewać po niektórych ludziach, wystarczy poczytać ich posty. Raz poczytać, potem to już szkoda czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Darmo sralmo nie ma o co sie klucic paznokcie czy tam obcinacze macie to dajcie to naklejke, a wiecie ile dziecku frajdy, radosci zrobicie to sie liczy a nie tam jakies paznokcie wypominacie.Biedna czy bogata maluje i bedzie malowala.


Koniec tematu o glupotach -Pomozcie jak macie na zbuciu te naklejki dla tej Pani dziecka!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

To i mi, to i mi ! :) też zaczęłam zbierać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Naj swiezaki,i co wazne bez naklejkow,sa na ryneczku obok Blaszaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Nie rozumiem , właściwie rozumiem . Prostactwo , buractwo , wiochę , zaściankowość .
Ktoś może o coś prosić ?
To takie łomżyńskie , zniszczyć człowieka .
Nie umiesz , nie chcesz . Zostań w domu .
Piszą tępoty bez szkół /bez naklejków / itp.
Czy to syndrom łomżyńskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Milcz Jeniec bo karze wychłostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Jeniec - masz ABSOLUTNĄ rację!
Duża część Forumowiczów korzysta z możliwości szkalowania innych i to bezkarnie nawet nie rozumiejąc tekstu,który komentuje.
Wirtualnie to wirtuozi komentujący prawie każdy wpis a w realu niestety najwięksi nieudacznicy.
Trzeba Ich tolerować,gdyż napewno nie zrozumieją żadnych aluzji,sugestii.
A poza tym dzięki Nim łatwiej nam znależć osoby mające naprawdę coś do powiedzenia,przekazania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

To prawda forester, zgadzam sie z tobą a w imieniu swoim oraz siwegosiwego, De., nie dotyczy, różowych okularów i shadowrun - dziękuję za uznanie, że poza resztą tu tylko my mamy cos mądrego do przekazania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Autor: gagarin23 milcz zazdrosniku nieudaczniku bo karze cie zablokowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

https://www.olx.pl/oferta/naklejki-biedronka-swiezaki-24-CID767-IDiqxTX.html

Tu ktos chce sprzedać:) całymi paskami- pewnie jakas pracownica biedronki, bo całymi paskami to nie dają tych naklejek no chyba że się zrobi zakupy za kilkaset złotych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Lomzyk analfabeto z Jakaci Starej juz sie nachlałeś i bzdury piszesz patrze. Nie o tobie mowa a sie wpierd*masz. Idz spać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Ja za późno się obejrzałam z tym zbieraniem, nie zbierałam wcześniej, oddawałam.. Ale jak córka zaczeła się smucić że dzieci do przedszkola zprzynoszą te pluszaki to zaczęłam zbierać. Już mało mi brakuje :)

xxx222 niektórzy oddają przy kasie, zgadza się. Ja dziś poprosiłam takiego dziadka żeby mi oddał bo sam nie zbiera i zanim on zdołał to zrobić to kasjerka powiedziała że nie może bo już za późno i nie chciała dać..:(((((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

polecam zapisac się do grup oddam za darmo na fb lub na olx popatrzec , ja tak dostałam kilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gang Świeżaków biedronka

Nie ma czego załowac. Niedługo marketing tej firmy
znow cos wymysli by ludzie zlociszami w sklepie sypneli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org