środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nastepny apel dla blmowców

Jak któryś z was zginie sam to szczęście dla innych. Jeżdzę często do Nowogrodu i dla tej rejestracji w większości nie ma ograniczeń prędkości linni ciągłej czy podwójnej ciągłej.Chamy zastanówcie się ,dajcie żyć innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

popieram mirek2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Co mają do tego blachy auta nie wiem.
Wiem natomiast, że Łomża i okolice to albo prawko za masło robi, albo jeżdzi bez.
To niemożliwe jest by faja nie umiejąca kręcić kierownicą, nie ogarniająca co się dzieje wokół zdała prawo jazdy :D

Po zdanym egzaminie, powinni wysyłać w trasę PL>Moskwa>PL.
Jak by wrócił to znaczyło by, że się nadaje.
Jak nie.... cóż selekcja naturalna :)

Podpowiem tylko, że u nas jest źle... ale nie najgorzej xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Panowie noga z gazu. Czytacie sami co się dzieje. Jest jesień , na przejsciach dla pieszych słaba widoczność , lepiej 2 razy się zastanowić przed wciśnięciem pedału gazu . to jest tylko chwila a sumienie później zostaje na całe życie.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

mam nadzieje ze kiedys dostaniesz w morde od kogos za te szydzenie z innych miejski gownie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

blachy duzo mowią, te typowe, rodowe blmy powinny byc gruba czcionką pisane dla porownania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

a do jakiej tradycji czy tez pochodzenia te tu bl się tak odwołują wszak wy ptomkowie roztrzasaczy gnoju zapomnieli jak wasi ocowie i matki jechali z meblościankami na rozrzutnikach zasiedlać osiedle południe . Dzisiaj wytykacie palcem blm zapominając ,ze w waszych żyłach płynie ich krew.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

mirek2 -sam jesteś dobrym chamem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Powiedział co wiedział, powyzywał tylko zapomniał być człowiekiem. Z mojej strony powiem tak: szanujmy się nawzajem i pamiętajmy o kolejności nawet gdy pierwszeństwo wg. prawa jest po naszej stronie (pociąg/ciężarówka/osobówka/motor/rower/człowiek). Idiotów nie brakuje niezależnie od literek na tablicach w dodatku jest jesień. Uważajcie na siebie za równo na przejściach dla pieszych jak i za kierownicą. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Kto za kolkiem niech przyjrzy sie blachom i powie szczerze kto jezdzi bez swiatel, (blm,bza,bkl,wos,npi) i wszyscy z poza miasta w calej Polsce bo maja wyj...ane, wstawia se Qr..wa ledzidzi z choinki zdjete i jezdza na okretaka nie patrzac na to ze sa niewidoczne dla pojazdow jadacych w przeciwnym kierunku i w deszczowa pore dalej leca na ledzikach(chodzi tu o bezpieczenstwo). Jedyna, dwuja ,gaz i poszedl na milano,aj szkoda gadac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

nie ma w Łomży gorszych kierowców nią BL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Oj a tymi ledzikami to strzal w dziesiatke coraz jakiemus tlumacze ze to nie mu ma oswietlac droge tylko innnym keirowcom pozwolic w deszczowa pogode oszacowac odleglosc albo poprostu dac szanse zauwazyc auto z daleka... ale to jak grochem o sciane:) powinni pojsc jeszcze dalej i zapalniczki zarowe wstawiac moze jeszcze mniej pradu im pobierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Nie ma co wrzucac WSZYSTKICH BLMow do jednego wora ale prawda jest taka ze wiekszosc z BLMow nie umie jezdzic po miescie z prostej przyczyny - nie jest im to potrzebne do zycia. Na wsi jezdza jak chca bo ruch maly, na podrowku postawi 3 metry w lewo albo w prawo to sie nic nie stanie bo placu duzo ciagnikiem potem i tak wykreci, dróg dwupasmowych brak to zasada wolnej jazdy prawym pasem nie jest znana no a farby na ulice nie starczylo to podwojna ciagla... co to takiego?!? I jeszcze raz pisze nie WSZYSTKIE BLM wiec sie odrazu nie rzucajcie ale niestety wiekszosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Codziennie bardzo dużo chodzę po mieście. Z jednego końca na drugi i powiem Wam, że mnie osobiście prawie zawsze na przejściu przepuszczają BLM i warszawskie rejestracje. BL zawsze się spieszą i na prawdę bardzo rzadko zdarza się żeby mnie przepuścili.Czy w związku z tym mam mówić, że BL to chamy bez kultury? I nie wiem skąd u Was takie przeświadczenie, że jak ze wsi to od razu burak i musi mieć gospodarkę? Jestem ze wsi(o dziwo w mojej miejscowości są nawet bloki!), ale od wielu lat większość czasu spędzam w Łomży, bo tutaj pracuję(jak pewnie wielu) I zapewniam, że ani ja,ani nikt z moich znajomych nie dostał prawa jazdy \"za masło\" Piszesz:\"Na wsi jezdza jak chca bo ruch maly\"-u mnie na wsi ruch jest bardzo duży. Zawsze będę zdania, że rejestracja nie mówi nic o tym jakim kierowcą jest dana osoba.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Codziennie bardzo dużo chodzę po mieście. Z jednego końca na drugi i powiem Wam, że mnie osobiście prawie zawsze na przejściu przepuszczają BLM i warszawskie rejestracje. BL zawsze się spieszą i na prawdę bardzo rzadko zdarza się żeby mnie przepuścili.Czy w związku z tym mam mówić, że BL to chamy bez kultury? I nie wiem skąd u Was takie przeświadczenie, że jak ze wsi to od razu burak i musi mieć gospodarkę? Jestem ze wsi(o dziwo w mojej miejscowości są nawet bloki!), ale od wielu lat większość czasu spędzam w Łomży, bo tutaj pracuję(jak pewnie wielu) I zapewniam, że ani ja,ani nikt z moich znajomych nie dostał prawa jazdy \"za masło\" Piszesz:\"Na wsi jezdza jak chca bo ruch maly\"-u mnie na wsi ruch jest bardzo duży. Zawsze będę zdania, że rejestracja nie mówi nic o tym jakim kierowcą jest dana osoba.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Ale macie temat BLM to znaczy blisko miasta... , a to już pojęcie względne czy do
znaku to miasto , a 10m za znakiem to już nie .. ja twierdzę ,że tablica ani odległość nie
przesądza o umiejętnościach kierowcy a tylko to co on ma w głowie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Dla BLM-ów to w mieście powinno być ograniczenie do 25km/h ewentualnie trochę szybciej ale wtedy obowiązkowo przed pojazdem musi biegnąć ktoś czerwoną chorągiewką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

wiekszosc bl to wiesniaki ze wsi - sprzedali gospodarki i poszli do miasta - a tam jezdza jak u siebie za stodola - taka jest prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

nie wiem co przez Was przemawia... ? pochodzę z Łomży, tu się wychowałem, mieszkałem, jeździłem iiiii wyprowadziłem się 3 km za Łomżę, jeżdżę na blm czy w związku z tym jeżdżę gorzej od tych którzy niedawno ze wsi przeprowadzili się do miasta i jeżdżą na bl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Proponuje przed wjazdami do miasta wybudować parkingi, gdzie kierowcy z rej. BLM, BLK itp mogli przesiąść się do czerwoniaków i nie zagrażając nikomu załatwić sprawę w mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców


większość blm to są bogaci łomżyniacy, którzy się przenieśli pod miasto do domu, bo ich stać na dom i nie muszą mieszkać w bloku... wieś widzieli tylko w telewizji...
ale łomżyniaki co raz w tygodniu jeżdżą do mamy lub babci na wieś po jajka nigdy tego nie ogarną... bo sami nie wiedzą do czego służy lewy pas, dlaczego chodniki są dwukolorowe itp. rzeczy... jeżdżę na BL i czasami bardziej boję się innego BL.... niż zagubionego w nieswojej miejscowości BKL-a

a do wszystkich idiotów ....
jeżdżenie z prędkością 30km/h wcale nie jest bezpieczniejsze, jak się dwiema rękami trzyma kierownicy, przed zakrętem i podjęciem decyzji o skręcie trzeba się zatrzymać, jak się silnikiem hamuje 200 m przed skrętem...

jak nie stać na paliwo to na rower... a nie każdy z korkiem wstydu jeździ (od gazu jak by ciemnogród nie zrozumiał) albo na ruskim opale ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

mala mi

Brawo za wyjaśnienie malkontentom

pierwszy temat który założyłem dotyczył właśnie wszystkich tablic \"B\" : BL i BL. , bez wyróżniania ... to jak jeżdżą Mieszkańcy Łomży i okolic to jest Tragedia Narodowa ,a dąsy i fochy nieprzestrzegających przepisów o ruchu drogowym nie robią na mnie wrażenia

proszę wszystkich kierowców aby zeszli na ziemię i na drodze okazywali choć odrobinę pokory i szacunku dla ŻYCIA innych użytkowników drogi

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

aj dajcie spokój czy to ważne jaka była rejestracja , zginęło dwoje ludzi i to nie rejestracja blm zawiniła a człowiek , gówniarz miał prawka 2 miesiące i on wybrał się po łomży pojeździć powinien z ojcem jeszcze a nie sam wieczorem . ludziom życia nikt nie zwróci , ale niech to będzie przestroga dla innych uważajcie i ci co jadą autem i ci co przechodzą przez przejście bo człowiek w zderzeniu z autem nie ma dużych szans . Przechodziłam ostatnio z córeczką ( 2 latka )przez przejście i w ostatniej chwili zdążyłam córkę na ręce wziąć i odskoczyć bo pan na BL nie zwrócił uwagi że byłam na pasach i tak wyjeżdżał z pod kwiaciarni marzenie że mało w nas nie uderzył także tu nie ma do rzeczy rejestracja . Choć nie bronię tych wszystkic BLM-ów BKL-ów bo co niektórzy naprawdę nie umieją jeździć po mieście ale są też tacy jak tu już ktoś wspomniał ludzie bogaci łomżyniacy którzy mieszkają poza łomża w domach bo stać ich na to więc tu nie trzeba wszystkich pod tą samą kreskę pchać .
Uważajcie na wzajem , życie trzeba szanować i swoje i innych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

tu zawinił brak nadzoru rodzicielskiego, bo że dali dziecku (18 lat to jeszcze dziecko) na prawo jazdy to normalne, ale, że wyposażyli w wypasioną furę i pozwolili jeżdzić po nonszalancku to już karygodne, tak często postepują nowobogaccy, którzy uważają, że magia pieniędzy-bogactwa czyni człowieka lepszym od innych, zarzut czynię rodzicom dlatego, gdyż nie wierzę, żeby nie wiedzieli, że ich syn - świeżo upieczony kierowca - szaleje za kierownicą, szkoda tylko, że ich nieodpowiedzialność wychowawcza nie spowodowała szkody synowi tylko postronnym, niewinnym, ludziom, teraz będą zapewne szastać kasą na adwokatów, żeby synuś dostał jak najmniejszą karę..., a że na sumieniu dwoje zabitych ludzi..., ciekawe czy to ich jakoś dogłębniej wzruszy..?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Idac tym tokiem rozumowania :

BLM to wiocha w Lomzy

BL to wiocha w W-wie

a warszawskie rejestracje to wiocha w np.Paryzu ,Londynie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Paplik, jaka wypasiona fura? Toż to stary wypierdziany pastuch w tedeiku z faszystowskiego śmietnika. Wstyd do takiego śmiecia wsiadać bo tylko patologia tym jeździ.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Chyba apel poskutkował,może ktoś się zastanowił tak jak ten filip z konopi o jeżdzie bez żadnego rozsądku. Chamem nazywam tak żle jeżdżacych ,a nie wsiowych kierowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Poskutkował, wszyscy jeżdżą przepisowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastepny apel dla blmowców

Pewnie zaraz podniesie się krzyk ale moim zdaniem powinno sie wybudować jakieś zamknięte tory w poblizu Łomży i tu niech młodzi kierowcy za kilka groszy mają możliwości sprawdzenia swoich umiejętności. Poznają jak zachowa się ich auto w różnych warunkach pogodowych, jak sprawuje się w gorszym lub lepszym stanie tech. Na pewno nie jeden by z chęcią się przejechał, sprawdził swoje możliwości. Ja sam zabrał bym swojego młodego na taki tor by mógł się troszkę wyszumieć. Po takim \"treningu\" na pewno nabrali by pokory do kierownicy. A tak to gdzie mają mozliwość sprawdzić swoje umiejętności??? I jeszcze jedna uwaga. W Wa-wie nie jest tak słodko jak tu opisujecie. Tam wiecznie pośpiech i walka z czasem. Już w innych miastach jeździ się o wiele bezpieczniej i inni kierowcy są bardziej życzliwi. Chociaż by Gdańsk Kraków Poznań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org