wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymiana oleju dsg

Polećcie proszę dobry zakład mechaniczny, gdzie wymienią olej w dsg vw passat b6. Jeżeli ktoś sie orientuje, prosze także o cenę (wiem, źe nie jest to tanie). Zależy mi na solidnym mechaniku, który nie zablokuje mi skrzyni, bo słyszałam, że czasem tak się wymiana kończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Czy to jest skrzynia automatyczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Jaka to skrzynia bo na tych skrutach to ja się nie znam ale mechanika mogę polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Jak ktoś pyta czy DSG to automat to lepiej swojego mechanika niech nie poleca - ja serwisuje takie rzeczy w SpeedService na Akademickiej 44.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Kwinto jeśli Ty tak dobrze wiesz to powiedz co ten skrut oznacza dzięki za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Skrzynia jest automatyczna :) Nie potrzebne są spory. Kwinto7, ile tam biorą za wymianę oleju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Jedź dopytaj - określą rodzaj skrzyni i to czy lepiej będzie wymienić olej statycznie czy dynamicznie plus jaki olej jest kilka czynników które wpływają na cenę. Wymiana oleju w DSG w audi z 2007roku w ASO Skody w Łomży to koszt 800 pln, audi bierze za to samo 1200 pln. Ja swój olej wymieniałem za 600 ale to za nim trafiłem do SpeedService.
mitch.l - użytkuję tą skrzynie od kilku lat i nie muszę wiedzieć co oznacza skrót żeby coś podpowiedzieć pytającej. Ale jak już bardzo potrzebujesz to skrót od Direct Shift Gearbox. W Audi wymianę oleju zaleca się co 60 tyś km i tego się trzymam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana oleju dsg

Muszę tam zadzwonić, bo przyjeżdżam z Niemiec. Mam nadzieję, że uzyskam wszystkie informacje. Dziekuje bardzo za pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org