wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

Mieszkam w Spółdzielni Mieszkaniowej PERSPEKTYWA i mam problem! A mianowicie z kranów leci zamiast gorącej wody woda ledwie ciepła. Woda ma zaledwie 43 stopnie a zgodnie przepisami powinna mieć minimum 55 stopni C. Proszę mierzyć temperaturę w swoich mieszkaniach w zasobach Perspektywy i dzielić się spostrzeżeniami na tym forum. Ludzie nie dajcie sie robić w \"bambuko\". Jak płacicie za gorącą wodę to jej żądajcie! A co na to nowo wybrana RN tej spółdzielni?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

Też miałam ten problem jakieś 4 lata temu. Wystarczyło kilka wizyt w SMP i zrobili, teraz woda jest gorąca trzeba do nich zgłaszać, nie pomoże jedna wizyta idź na następną i najlepiej niech jeszcze z dwie osoby z bloku też się przejdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

Trochę nie na temat ale mam pytanie macie problem z szczurami u siebie w piwnicy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

Trzeba uchylić na zimę okienko w piwnicy dla kota, to nie będzie szczurów. Jak kot będzie miał okienko uchylone, na pewno w piwnicy nie będzie się załatwiał. Trucizna wszystkiego nie załatwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

Re. Jestem. Dzięki za spostrzeżenie, które poruszyłeś odnośnie problemu cieplej wody. Tylko dlaczego, zarząd spółdzielni tak traktuje członków spółdzielni. Bo tam gdzie mieszkają członkowie szanownej instytucji, woda spełnia wyżej wymienione parametry. A tak na marginesie tego tematu, jestem za częstym sprawdzaniem temp.wody, ponieważ zaniżenie jej o kilka stopni, może być nie zauważalne na pierwszy rzut oka, a rachunki będą zawyżone na niekorzyść lokatora. .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

w ŁSM też w kulki grają. Jak im zgłosisz, że ciepła woda leci dopiero po spuszczeniu paru litrów albo o tym, że o 23 nie ma co marzyć o kąpieli w ciepłej wodzie TO ODPOWIADAJĄ \" w tym bloku mieszkają starsi ludzie i nie potrzebują ciepłej wody w nocy\" A JAK MŁODY MIESZKANIEC WRACA Z DRUGIEJ ZMIANY TO MA SIĘ MYĆ W ZIMNEJ WODZIE, BO CZĘŚĆ MIESZKAŃCÓW JUŻ ŚPI ?????????????? Jak się płaci ponad 22 PLN za metr sześcienny to można oczekiwać całodobowego dostępu? A już z tym przelicznikiem, że zużywasz cztery a płacisz za pięć metrów to jest totalne przegięcie :( :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

Dokladnie w ŁSM u mnie podobnie kilka litrów czekania na ciepłą wodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie czy macie też taki problem?!!!!

dostarczanie CIEPŁEJ wody w niskiej temperaturze poniżej normy to jest oszustwo i kradzież i sprawa dla PROKURATURY , a nie prośby do spółdzielni

to jest stary NR MPEC i spółdzielni ... a póżniej są nadwyżki i nagrody dla zarządów w/w

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org