niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Wiem , że wszystko zależy od kultury osobistej i kultury jazdy każdego kierowcy
z osobna , lecz w dniu dzisiejszym pomiędzy 14 a 15 byłem świadkiem kompletnej
bezmyślności kierowców i we wszystkich przypadkach , zapewne zbiegiem okoliczności,
chodzi o kierowców z podłomżyńskich miejscowości.
Raz sam przepuszczałem pieszych na Piłsudskiego naprzeciwko szpitala a obok śmignęła
srebrna beemka 5 , z gwizdem opon.
Drugi raz na Sikorskiego , srebrna octavia ,z trzeciego miejsca przeskoczyła bez
kierunku na środkowy pas , auto przede mną zatrzymało się a octavia pomknęła,
całe szczęście piesi stanęli.
Potem znowu na Piłsudskiego, na tym przejściu , gdzie ostatnio zginęła kobieta.
Na prawym pasie auta zwalniają i zatrzymują się przed przejściem a pani w białej fabii
nic sobie z tego nie robi , mknie środkowym w kierunku Legionów.
Wiedząc , że naganne zachowania dotyczą wszystkich , lecz widziane dzisiaj fakty
utwierdzają mnie w przekonaniu , że kierowców na BLM chyba jednak w szczególności.
Czy dopiero następna tragedia i rozpacz rodziny musi przynieś otrzeźwienie?
Pozdrawiam wszystkich kierowców jeżdżących rozsądnie.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Jest -49% w Rossmanie i -20 w biedronce i okoliczni zamiast dać zarobic swoim walą do Łomży swymi luksusowymi autami kupionymi za dotacje psując ich markę..:( jeżdżą całymi hałdami rozdziawy jedne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Wow. Myślałby ktoś, że wyżej piszący mieszkają gdzieś między Londynem a Paryżem - a nie w prowincjonalnym mieście województwa podlaskiego :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Potwierdzam zawsze jak ktoś wymusza pierwszeństwo albo łamie żałośnie przepisy patrze na tablice i w 80 % to BLM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Też jeżdżę na BLM, ale takich rzeczy nie robię, chociaż potwierdzam, że wiele osób jeździ bezmyślnie. Nie raz widziałam taką sytuację jaka jest opisywana. Mam zamiar zaopatrzyć się w rejestrator i z takimi nagraniami od razu na policję, nie warto narażać życia innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

80 procent miszkańców Łomży to wieś co wy na to dobry kierowca nie pisze takich bzdur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Ci z BKL jezdza najlepiej hehe!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

do czego to prowadzi ? BLM , BKL itp. Niech każdy sam się ogarnie , popatrzy jak jeździ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Ale w sumie po co sie burzyć? Przecież BL-e jeżdżąc na co dzień po Łomży : do pracy, z pracy, na zakupy - to jazdę w tym terenie mają opanowaną do perfekcji a BLMy i BKLe przyjeżdżają raz na jakiś czas więc moze nie czują sie aż tak pewnie na łomżyńskich ulicach. Dlatego z ich strony te nieprawidłowości, często niebezpieczne niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Rejestracja nie ma tu chyba wiele do rzeczy. Widziałam też tak zwane BL-e, które popełniają masę błędów mimo tego, że tak \"cudnie\" mają opanowane miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Oni jak nie jadą na złamanie karku lewym pasem to znowu ciągną się trzydziestką lewym pasem a jak chcesz ich wyprzedzić to wtedy przyspieszają. Ale zauważyłem taką tendencję na trasie im rejestracja z mniejszej pipidowy tym szybciej aby kogoś wyprzedzić. Chyba tym się dowartościowują czy wyrównują pochodzenie :D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

w Suwałkach podobny problem - tutaj BSK w akcji

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-to-wideo-zapiera-dech-nagral-wlasne-czolowe-zderzenie,nId,2286456#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

mnie osobiście \"rozwala \" jak to właśnie BLMy wyjeżdżają np z Lidla na Sikorskiego, automatycznie lewy pas , maxx to 40km/h i tuż przed samym rondem cyk na Zambrów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

w kolnie jest biedronka lub lidl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

o czym wy ku...wa piszecie przecież tablice nie mają tu nic do tego, popatrzcie na tych ślimaków w BM-kach Vanach i Suwach czym większe auto od razu widać że mniej rozumu, nie ma różnicy czy jest to BKL, BLM, czy BL wystarczy popatrzeć na parkingu Lidla Kauflandu czy Biedronki miejsca może być mnóstwo ale zajeżdża taki i tego nie widzi wiec parkuje na drodze dojazdowej a najlepiej to wjechał by do środka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

Ale wy zdajecie sobie sprawę że często te BLM to bardziej rodowici łomżyniacy od Was?
Ludzie z miasta coraz częściej się wyprowadzają. Budują domy poza miastem i autko do przerejestrowania, bo adres już w gminie a nie mieście.
:)
Swoją drogą to nawet problem jest bo miasto się wyludnia. Dlatego niedawno były plany żeby kilka okolicznych gmin wcielić w granice administracyjne miasta.
Wtedy dzięki jednej decyzji administracyjnej nagle by nam się miasto rozwinęło bo przybyłoby mieszkańców :)

A jak ktoś ma 2 auta, jedno BL drugie BLM (znam wielu takich) to co jak jedzie BL to super kierowca, a jak wsiada do BLM to ćmok?
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

BLM to stan umysłu

http://www.dailymotion.com/video/x3iliav_tymczasem-w-lomzy_auto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

BLM - to pikuś podłóg BKL . Wczoraj cudem uniknąłem czołowego z jednym z idiotów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy na BLM , przestańce stwarzać zagroźenia.W

To prawda. Oni się chyba prześcigają w konkursie na durnotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org