niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
taksówkarze sikają w krzaki

witam wszystkich to co dzis zobaczyłem przerosło mnie stoję sobie na parkingu na placu pocztowym w biały dzień czekam na kumpla i widze taksówkarza który zapieprza w krzaki i szczy jak się nie oburzyć kiedy obok jest ubikacja miejska gdzie mozna to zrobic jak człowiek żyjemy w środku europy a ten facet zachował się jak jakies zwierze i tak sobie myślę że jadę taxówka a reszte wydaje mi typ który przed chwilą trzymał w ręku swego ***a fuuuuten gosc wsiadł se do swojego merca i nic se z tego nie zrobił jeżdzi w tym nowym MPT ma nr 2...? nie pamietam drugiej cyfry taki merc w kolorze metalik uwarzajcie na niego

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

WoW jaka mi nowina taksówkarz też człowiek tak samo jak kasjerki w hipermarkietach muszą gdzieś swoją potrzebe załatwić a że to robił na legalu na trawce to może mu się spieszyło dlanich czas to pieniądz ktoś podwinie kurs i dupaa a jak ktoś tylko z taksówki żyje . Ty a poco tako jazde robić że ten w mercedesie ten z takim numerem uspokoiłeś mnie tym że to był srebny mesiek bo jak... dobra i nie burz się drugim razem jak kogoś spotka który będzie odprawiać swoje potrzeby publicznie;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Kiedyś na policjantów teraz na taksówkarzy... Którą grupę zawodową potem będziecie opieprzać !!??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Toi Toi na każdy postój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Mamy na niego uwarzac ,bo sikal w krzaki?:|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

*uwazac -sorki hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

tam nie trzeba TOITOIA tam jest ubikacja

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Toaleta na tym placu jest ale od 10-ciu lat nie czynna, czyżby miał czekać do momentu jej otwarcia?
Słyszałem że kiedyś facet pokonał posterunek pocztowej straży nie reagując na komędy stój bo strzelam, po to tylko aby w ich wc zrobić siu siu.
A czy mamy gdzieś w mieście czynny szalet publiczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Widzisz Jasiu, podstawowe zasady higieny to mowia, ze jak sie wchodzi to sie mowi "dzien dobry". Tylko w sumie komu?- gosciowi ktory sie rajcuje jak mu reszte w hipermarkecie wydaje kasjerka o oszczanych lapach? Czy temu pieskiemu fanatykowi z nr tel. w tytule? Nie pisz, ze zyjemy w srodku Europy, bo z taka mentalnoscia, to nam jeszcze do niej daleko. Choc Tobie moze jednak blizej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

tam jest czynny

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

i wszyscy uwazacie, ze postapil ok? ja tez bym sie brzydzil miec kontakt z takim "taksowkarzem"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Tak, oni lubia gmerac w nosie i zaraz potem podac komus reke na powitanie.
Albo bezposrednio po "dluzszej" wizycie w toalecie rozpoczac konsumpcje, kto sobie zawraca glowe takim szczegolem, jak umycie rak; o innych czynnosciach higienicznych nie wspomne.
W sumie gzies slyszalem, ze prawdziwy facet musi jarac cygara, chlac whisky i miec osrane gacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

A ja tam bym mógł sobie popatrzeć jak taksówkarka siusia. :-)

Siusiający taksówkarz mnie nie rajcuje. :-(

Romi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

szczac mozna wszedzie
a jak panie ida to nawet mozna cos im pokazac :D:D:D

toalety publiczne sa bardzo niechigieniczne, kozysta z nich duza ilosc ludzi a wiadomo czy ktos nie mial np trypla,
a w krzakach czy pod murkiem sa tylko mrowki, teraz idzie zima to bedzie mozna barwic snieg na zolto hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

A czym miał se potrzymać ? W zęby wziąć czy kijem ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

A ty nigdy NIGDY nie sikałeś w krzaki??

Nie będe bronić tego taksówkarza, bo sikanie w miejscach publicznych to kwestia kultury osobistej, tak samo jak gmeranie w nosie...

No ale litości...o co tu podnosić szum??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

w butelki sikać i do urzędu zanosić , a pozatym to dlaczego radnych nie interesuje ten problem i mają go gdzieś?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Siusianie to taka sama czynność fizjologiczna jak oddychanie czy jedzenie. Jeszcze do niedawna nie wstydzono się robić tego przy innych, bo i niby czemu? W starożytnym Rzymie srano w czasie publicznej debaty, bo dyskutanci siedzieli w czasie gadania na klopach. Jeszcze wiele wieków później w pałacach stawiano kilkuosobowe kabiny sraczowe, żeby sąsiedzi też mogli pgadać. W Wersalu nie było nawet toalet, wystarczył kąt nawet nie koniecznie zasłonięty.

Komu przeszkadzało, że człowiek mógł sobie swobodnie ulżyć bez skrępowania? Może teraz jest lepiej? Spróbujcie to ocenić jak wam pęcherz mało nie eksploduje w środku miasta.

Norm obyczajowych trzeba przestrzegać, wiadomo, ale niektóre są po prostu durne i szkodliwe dla zdrowia.

Romi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

JAŚ NIE ROZPŁACZ SIĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

wy lepiej nie osikaniu tu gadajcie, ale o "kulturze jazdy PANÓW taksówkarzy"
którzy uważają, zresztą jak ci co jeżdżą z pieczywem, że są królami szos,

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

O jeździe taksówkarzy lepiej nie mówić. Jeżdżą jakby wieźli ziemniaki (oczywiście nie wszyscy), to niech nie narzekają co po niektórzy na brak klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

jaś uważac na taksówkarza bo nasikał w kszaki?? śmieszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

ci taksówkarze to niezłe ziółka zabierajo im prawka, smigajo po miescie jak piraci drogowi , oszusci a na koniec szczajo w krzaki -- karygodne niedługo zaczno mordowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

jaś: nigdy popierdoleńcu nie sikałeś w krzaki? Gdybyś pracował w taki sposób, postępował byś zapewne tak samo.

Głos Rozsądku




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

I ciągle o tych taksowkarzach. A moze opiszemy kierowcow autobusow,karetek pogotowia czy moze karawanow pogrzebowych.

Pozdrawiam

Dyzmir

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

witam wszystkich bardzo proszę o czytanie ze zrozumieniem mi nie przeszkadza że ktoś sobie sika tylko jest chyba zasadnicza różnica siknąć sobie gdzieś na polu i siknąć w centrum miasta obok wejścia do toalety zwracając się chu**m do al legionów ale widze większosci nie przeszkadza uszczany taxówkarz może i uszczany piekarz lekarz itp

acha dla zainteresowanych toaleta na pl pocztowym jest napewno czynna byłem tam dziś i widziałem a nie jak ktoś tam pisze że jest nie czynna pozdrawiam i życzę co niektórym forumowiczom poprawy warunków higenicznych to już 21 wiek a czytając co niektóre wypowiedzi można sądzić że jeszcze ludzie żyją różnie

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Gadzet_25 Popieeeeeram! To jest myśl!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

sam niedawno bylem taksowkarzem i nie widze w tym nic dziwnego co za kazdym razem mialem latac do domu sikac,to bylo pojebane i strata czasu ?A toalet miejskich to nie ma kazdy o tym wie , niestety taka praca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Wogole nie ma o czym pisac... kto pracuje w "terenie" nie bedzie chyba za kazdym razem szukal ubikacji czy wracal do domu... Warunkiem przyzwoitosci byloby jedynei wybranie takiego miejsca zeby pzechodni tego nie zauwazyli... chociaz niektorym to nie rpzeszkadza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

A nie można by po prostu wybrać kilkanaście drzewek w mieście, otoczyć Parawanem z trzciny i oznaczyć znakiem z sylwetką sikającego człowieczka? Skoro i tak sikamy pod drzewka, to niech przynajmniej będzie wiadomo pod którym można bez ryzyka dostania się na 4lomza.

Romi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

A TO CO KURNA NIGDY W KRZACZORY NIE LAŁEŚ ?!?!??!!? NIC DZIWNEGO .... chyba tych miejsckich kibli nei widziales !!!!! gdzie spojrzec kurz brud grzyb na scianach i zapchane klopy !!!!!!!! ... a jeszcze .... zawsze myjesz ręce po sikaniu ?!?!?!?!??!?!?? śmieszny jestes ... chyab wszyscy tak przyznacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

to że ktoś ma taką a nie inną pracę nie znaczy że może szczać w centrum miasta, kiedyś wszyscy się bulwersowali że psy srają na trawniki a jak koleś leje to już jest oko ciekawe czy jak nasra tam na chodnik to też go tak będziecie bronić

i myjcie ręce po robocie

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Buhehehhe ale afera !!!!!

Stane w obronie taksówkarza - jesteśmy facetami , mami psiony którymi możemy manewrować jak kubica na torze, szybko schować i wyjmować i dlatego możemy sikać nawet w krzaki jak sie zechce. Trzymanie oczu jest niehigieniczne i nie zdrowe !!

Oczywiście jak nie widzi jakaś bacia , dziecko albo inna niewinna istota :] ha ha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

A myślicie że policja to jezdzi do domu się wysikać....też walą w krzaki, ale niech tylko zobaczą przeciętnego ludzika sikającego gdzieś...ho ho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

Obcinać , obcinać te stwory sikające buhehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

http://www.youtube.com/watch?v=AlfeJ8KxT-4&feature=related


proponuje dobre wyjscie z sytuacji, fantazja i kreatywnosc ktora stymuluje wspolczesna technologie,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

srac do zlotego kibla, tego jeszcze swiat nie widzial



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

jaś - Nie rozumiem Cię. Powiem Ci tak bo najwidoczniej masz 12 lat i nie rozumiesz.. Idź na taksówkarza, kup sobie taksówkę, zrób na nią badania zgody i pozwolenia itp. A potem byś sam zobaczył jak to jest ciężko na taksówce. Czasem siedzisz cały dzień i kursu nie masz no i oczywiście wolałbyś ten dzień przesiedzieć w domu. Zdarzy się że parę kursów Ci się by nawinęło to nie masz czasu na nic. A czasem pompa tak przyciśnie że nie ma się zmiłuj. Z kąt wiesz czy owy taksówkarz nie otworzył sobie bagażnika z którego wyjął butelkę wody i umył ręce.?
Powiedz gdzie mieszkasz to przyjdę i nasikam Ci na wycieraczce żebyś był bardziej wyrozumiały.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

kazdy tszyma czlonka jak sika hah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

I tu mamy odp. dlaczego kobiety nie jeżdżą na TAXI - bo nie mogą sikac na drzewa i krzaki! To musi się zmienić! Jestem za równouprawnieniem płci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

i co dalej leją w krzaki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taksówkarze sikają w krzaki

lejom



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org