niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Leśne dziadki

Dawno nie było mnie w Łomży,wróciłam i nie wierzę wreszcie ruszono \"leśnych dziadków\"/MPEC?,MPWiK?,Perspektywa.Czas na Łsm i Jedność i dużo innych>zaskoczyła mnie RN Perspektywy w reszcie są tam członkowie,a nie manekiny podnoszące ęce do głosowania na polecenie p.Prezesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leśne dziadki

Nie masz czego żałować że Cię dawno nie było:)


Owszem zostali odwołani ale w te miejsce zostali powołani .... Ehhh szkoda ryja szepic jaky to stonoga powiedział :)
Do zarządu MPEC prezydent powołał swojego kolegę, który nie poradził sobie na aplikacji radcowskiej. Nigdy nigdzie nie pracował a tu od razu do zarządu :) Wg oświadczenia majątkowego 350 zł oszczędności .... No i taka osoba kieruje MPEC :) Poczytaj także o aferze sms - w jaki sposób dostaje sie pracę w Lomzy. Mieszkańcy planują odwołanie prezydenta :) Także przyglądając się uważnie temu co się będzie działo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Leśne dziadki

Kolesiostwo kwitnie w całej Polsce,ale te wstrząsy w Łomży były wręcz konieczne.Szkoda tylko,że w Perspektywie nie zrobiono rzeczy do końca i nie zmieniono całego Zarządu,lub chociażby odwrtotnie ustawiono prezesów,ale tu teżzadziałało kolesiostwwo,a może żona

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org