wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Za darmo to po twarzy nie ma komu dać ! . Ten gest świadczy tylko o wartości i przesłaniu produkcji . Również o organizatorze . Ciekawe czy szkoły beda na to chodzić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

propaganda ten film jednym słowem i kłamstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Jak za darmo to pójdę zobaczyc;) większe gnioty w kinie widzialem,a czemu propaganda? Do końca nie wiadomo o co tam chodziło i kto tak naprawdę jest winny, podobno kilku podejrzanych popełniło samobójstwo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

A może wcale nie jest taki zły, ten film...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

nie ma \"za darmo\" ... wstęp może być \"bezpłatny\" aaa za wejściówki jest dofinansowanie np z kasy:ministerstwa, województwa, miasta ...itd itp

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Jak szkoły będą szły na ten propagandowy film to moje dziecko na pewno nie pójdzie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Hrabia nasz racje. To jest jedna wielka niewiadoma..a prawda od zawsze jest fałszowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Wiadomo kto jest winny . A teraz odkrecać fakty , stawiać pomniki . bonifikować moze.....ktoś szuka odkupienia ... ale dlaczego za nasze pieniadze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

4lomza milczy, MyLomza zawsze w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

no dzięki bogu kina w mieście nie ma i dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Książkowy przykład socjalizmu. Na wszystko może brakować ale na propagandę nigdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

jak za darmochę to i całe miasto i okoliczne wioski przyjdą na film

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Wiecie co kto powiedział że za darmo kino jest prywatne wiec bilety są w um jaśnie panujący zakupił i teraz rozdaje czyli zapłacimy wszyscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Nie wiem dlaczego, ale część ludzi traktuje ten film jak prawdę objawioną . To film fabularny , z kiepską grą aktorską, słabym montażem i lukami w fabule . Nikt nie wie , czy to był zamach czy nie . Nie wiedział tego także reżyser . Swoją wizję wypadku oparł na kilku teoriach , których dotychczas nikt nie potwierdził (odrzucono za to kilkukrotnie) . Kwestia nr dwa- \"za darmo \" . Takie pojęcie nie istnieje . Projekcja każdego filmu to koszty - ktore w tym wypadku ponosi miasto i sponsorzy . Ja nawet jestem za tym , żeby takie projekcje organizować , ale jeśli już , to może wybrać bardziej ambitne kino ? \"Ida \" zdobyła Oscara i wiele innych nagród i jakoś nie słyszałam , żeby w naszym mieście było takie pospolite ruszenie na seans kinowy.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Autor: Albatros (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 24-09-16 10:43

4lomza milczy, MyLomza zawsze w temacie



Jak żona jaśnie prowadzącego portal Mylomza dostała stołek vice w wecie to ten teraz kamieniem nie rzuci. Czy przeczytaliście tam choćby jedno złe zdanie na temat obecnej władzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Tak film Ida to bardzo\" ambitne\" dzieło szkalujące Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Po I.
żeby kłamliwy gniot, miał sztuczną frekwencje padło zlecenie odgórne od drugiego ***yna Rzeczpospolitej Smoleńskiej Советский агентa Генералa войны Antoniego Maciorowskiego więc czopek ratuszowy wykonał tylko polecenie, za kasę ze sponsoringu gawiedzi pisowskiej i ratuszowej kasy czyli zrzutki mieszkańców tych NORMALNYCH i pisdowatych.

Po II.
Zakłamana propaganda smoleńska stworzyła gniot który ma dalej podtrzymać w ekstazie gawiedź, niska dobrowolna oglądalność przyniosłaby niekorzystny wizerunek facetowi który nakręca chore zgromadzenie.

--
„Kościół nie lubi owiec, które nie pozwalają się strzyc swoim pasterzom” – Tomasz Becket.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Jeśl Ida to gniot , to jakie walory artystyczne mamy w filmie Smoleńsk ? Ja w Idzie nie zauważyłam nic szkalującego , raczej kilka gorzkich i prawdziwych faktów . Nie mam problemu z tym , żeby jako Polka przyznać , że nie zawsze zachowywaliśmy się fair w stosunku do innych narodowości.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Propaganda a no taka że wasz ten dziwny prezydent zginoł bo tak miał zginąć przeznaczenie a pis nie to zamach...co za...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Smoleńsk to drugi gniot.Niech nakręcą film o tym jak Polacy ratowali Żydów, ewentualnie mogą zamiast szkalowania nakręcic coś na temat zbrodni w Koniuchach albo Nalibokach, a nie tylko w jedną stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Twister a ty na księżycu mieszkasz? Wiecznie piszesz wasz prezydent, wasza Polska, wasz kraj...A może ty z planety Melmac pochodzisz? Skoro to tylko nasz kraj, a nie twój, to ten Białystok to już w Polsce nie leży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

E...De nie patrz na to co pisze mój kochany Białystok leży w Polsce a że ja tak piszę moja sprawa a to że piszę wasz prezydent itp ..to moja sprawa nie głosowałem na Pis na tego plastikowego prezydenta ale to moja sprawa pozdrawiam cię życzę ci miłego wieczoru pozdrawiam cię DE życzę miłego wieczoru sobotniego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Podobno wejsciowki rozeszły sie w 40 min.
Nic dziwnego - w łomży ludzie żyją z promocji , wyprzedaży i darmochy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film ,, Smolensk.,, w Łomży za darmo...

Dziwie się, ze jeszcze nie wprowadzono stanu wyjątkowego i film nie jest puszczany na okrągło 24 h we wszystkich kinach w Polsce... ;)

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org