wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozliczenie c.o. Perspektywa

No i jak Wam wyszło rozliczenie za centralne ogrzewanie w tym roku? U mnie znów kilka stówek dopłaty, mimo łagodnej zimy i minimalnego korzystania z ogrzewania. Chciałbym trochę ogarnąć temat i zobaczyć jak to wygląda u innych. Napiszcie proszę jak to jest u Was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

A jaką masz wysokość składki na ogrzewanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

Prawie 150 zł miesięcznie. Sprawa jak dla mnie conajmniej dziwna i warta zwiększonej uwagi, pobrane 1800 zł przedpłaty , korzystanie z ogrzewania tak jak napisałem naprawdę minimalne zeszłej zimy, wietrzenie mieszkania przy zakręconych kaloryferach, zamykanie c.o. na czas wyjazdów. Mieszkanie naprawdę ciepłe, okna szczelne, śmierdzi tu coś cholernie i chciałbym dojść o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

Nick żony mi się włączył, oneo- to wciąż autor tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

U nas było 2000 zaliczki i 400 do zwrotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

u mnie 50 zł dopłaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

Witam u mnie w jednym mieszkaniu 36m2 ponad 1000 zl nadplaty i czynsz z 250 zjechal na 170 ale dodam ze stalo puste drugie uzywane 61m2 przy cznszu 400 zl nadpalata prawie 300 zl

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozliczenie c.o. Perspektywa

Nie ma co pisać ile kto ma dopłaty czy zwrotu, bo jest to wielkość względna, tj. różnica między pobraną zaliczką, a kosztem ogrzewania danego mieszkania. Jeśli ktoś ma niską składkę miesięczną to niech się nie dziwi, że ma dopłatę. I wszystko w tym temacie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org