wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Co robi dobrego w mieście Straż miejska? ktoś widział lub choćby słyszał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

AD.Kaszmir nie chcieli Cię zatrudnić \" czy cuś\". Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Trafiony, zatopiony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

po co wgl ta cala straz miejska? chodza i nic nie robia

rzetelna firma opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Marek1 nie chcieli zatrudnić bo się o to nie starałem..ani nie dostałem mandatu za złe parkowanie ani za pieska bo pieska nie mam..także nie spotkała mnie żadna krzywda ze strony Straży Miejskiej..jestem łomżyniakiem i mam prawo do swojego zdania gdy widzę marnowanie pieniędzy gdy można w te miejsce wydać lepiej i mądrzej chociażby zwiększając patrole piesze i rowerowe Policji..nie ma fotoradarów jak i jest bezpłatne parkowanie..to jak Straż Miejska ma zarobić na siebie?( dodajmy ze strażnik miejski nie zarabia najniższej krajowej!) wypisując mandaty za kupy piesków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Dzwonek tam sie produkuje ostro w tej strazy, madrala :) Pewnie bedzie do PiSu plakal zeby nie likwidowac. :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

prezes504 vel zlikwidować_straż_miejską1
to ten CIUL , który jakiś czas temu nagrał i puścił do internetu filmik jak to przed Urzędem miejskim domagał się mandatu za parkowanie swojego srebrnego opla i pedalskim głosikiem, wciągając gile i płakał :

prezesik pamiętasz swój filmik jaki byłeś pokrzywdzony???
http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/


do Straży Miejskie się nie dostał , póżniej próbował do Policji :))))

Nabór Policja..Kiedy zmiany zasad?
Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 10-11-09 18:41

Kiedy zmiany zasad naboru ? Już 3 raz składam papiery i odmowa, bo komendantowi się ilość mandatów nie spodobała, przecież ja nie chce do drogówki a tu odmowa bo przez 10 lat mam 14 mandatów z RD.

Znam typa co miał za pobicie sprawę, został ukarany i pracuje w KMP. Więc jak działa nabór? Szczęście ? czy ciągniemy losy ?

To jest już przegięcie norm, przecież większość ludzi co pracuje w policji miała mandaty wcześniej, a co w przypadku gdy pracuje w policji i dostanę mandat od jakiegoś tam policjanta z innego miasta, bo i takie przypadki bywają. Przecież w momencie wystawienia mandatu jestem już osobą karaną, więc tracę pracę ?????

.........................

Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 11-11-09 14:31

Proszę podać mi w takim razie powód odmówienia.
Niekarany z KK
Wyższe niepełne wykształcenie (w trakcie)
Biegła znajomość języka angielskiego
Prawko kat. B
dodatkowo: znajomość systemu cyfrowego używanego w policji EDACS,TETRA,
znajomość zabezpieczeń transmisji mowy w paśmie rządowym potwierdzona dokumentami oraz szkoleniami i praktyką.
???????

Odmowa za mandaty: informacja dla człowieka powyżej który napisał że nie umiem jeździć. Umiem ale czasem każdy zapomina o pasach lub o ograniczeniu.




ciekawi mnie tylko czy ten gostek z filmiku , który sam się przedstawiał jako
\"pan Marek T.\" to posiadacz zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ? srebrna vectra combi na blachach BI z naklejką na tylnej klapie CC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Ty speech w policji chyba pracujesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Dla mnie Straż Miejska jest potrzebna , nie spotkał się wśród nich z chamstwem
albo z naciąganiem prawa i do tego robią to co jaśnie państwo melicja nie robi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

a co takiego robi Straż Miejska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

na zimę pokażą propagandowy filmik jak to nie pomagają bezdomnym, poza tym nic więcej..bo co ??? kupy psie? aż tak działają w tym temacie? dużo popołudniami jak i rankami spaceruję po mieście i nie widziałem żadnego jegomościa Strażnika Miejskiego w ogóle a tym bardziej podejmującego interwencję..widziałem tak samochód Straży Miejskiej który jeździ po mieście..raz lub dwa..więcej nic..z samochodu wypisują mandaty za psie kupy? Straż Miejska potrzebna? bo? c2h5oh - chyba ktoś z rodziny pracuje w Straży Miejskiej? zgadłem? ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

NIC :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

https://youtu.be/KMOyXv66nh0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

Panie Prezydencie czas na zmiany!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

co robi straż miejska? siedzi sobie wygodnie w nowym lokum a z drugiej strony pod ich nosem kwitnie handel papierosami i wódo z przemytu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

O masz ... a co robi policja nie wie ze tam handlują papierosami a kto odpowiada za bezpieczeństwo a kto powinien egzekwować prawo karnoskarbowe. Straż Miejska jest ustawowo odpowiedzialna za inne obszary , ład porządek ludzie mylicie pojęcia i zakresy działania . Nie podoba się ze mandaty piszą ...wystarczy przeanalizować ostatnie teksty z działania straży miejskiej w łomży są dostępne ... I piszą co raz to mniej .... to też bat się znajdzie bo nie zarabiają. ... a od kiedy to takie służby muszą zarabiać ... Policja tylko chce dostawać kasę za służby ponad normatywne i co uważacie że jak zlikwidujecie SM to Policja pozalatwia to co oni załatwiali to jest ze 2000 interwencji w roku.....od kiedy to poprawia się bezpieczeństwo ład porządek poprzez likwidowanie etatów od których to zależy. Zapytajcie nie Gowniarstwo nie meneli zapytajcie nauczycieli dyrektorów szkół oraz innych instytucji czy oni są potrzebni. ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

zlikwidować..Straż miejska nic nie robi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

No nie takie konusy jak ty będą to oceniać i nie od takich to zależy .... ot baran bezmuzgi. .. zlikwidować ... a gdzieś to wywnioskował ze ich będą likwidować ...bo z wypowiedzi i artykułów nic takiego nie wynika . Zreorganizowac zatrudnić jeszcze więcej i dopiero wymagać ... nie wiem ilu ich tam jest ale podejrzewam ze za mało jak na takie miasto jak łomża ... oszczędności muszą być ale nie koniecznie na tym, że tak się wyrażę polu. ... a coś była ankieta na mylomza chyba coś około 70 procent nie chciało likwidacji i juz zginęła. .. coś nie tak ....zbierano podpisy .... coś nie zebrano A MOŻE JEDNAK JEST POTRZEBNA NORMALNYM MIESZKAŃCOM MIASTA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

To ja chyba jestem NIENORMALNY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MIERNA OCENA ŁOMŻYŃSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

antywszystko - krótko na temat albo sam/a jesteś strażnikiem miejskim albo ktoś z rodziny jest nim..koniec tematu..a wg mnie sonda na początku było, że zlikwidować..ale później wg mnie dorwała się straż i zamiast pracować to głosowała i zmieniła niestety na niekorzyść mieszkańców..ok ale niech będę nienormalny ;) a propo zeszłoroczne utrzymanie SM wyniosło prawie 1mln złotych!!!!! to mało? ile można za to co innego dobrego i naprawdę pożytecznego zrobić??? patrze, że forum podobnie jak sondę opanowuje SM i rodzina tejże instytucji..ale ja jeszcze wierzę może się łudzę, że w Łomży mieszkają jeszcze inteligentni i mądrzy ludzie i opowiedzą się za likwidacją całkowitą SM a nie żadnej modernizacji itp itd.. pozdrawiam SM, która opanowała fora i sondy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org