niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Doświadczony Lekarz endokrynolog

Witam.
Czy może ktoś polecić (ktoś kto się leczył na tarczycę) doświadczonego endokrynologa, który potrafi na prawdę pomóc w leczeniu.
Szpitala w Łomży proszę nie wymieniać.
Dziękuję z góry z odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doświadczony Lekarz endokrynolog

Tylko i wyłącznie poradnia endokrynologiczna w USK w Białymstoku. Bierzesz skierowanie od lekarza rodzinnego i umawiasz się na wizytę. Kolejki są straszne, ale naprawdę warto. Mojej mamie lekarze w Łomży (prywatne wizyty) chcieli już tarczycę usuwać i straszyli że ma raka (bez dodatkowych badań). A w USK leczona była jodowaniem i teraz jest super. Tylko na kontrole co jakiś czas trzeba jechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doświadczony Lekarz endokrynolog

polecam:

prof. dr hab. med. Maria Górska
Ogrodowa 19 lok. 14
15-027 Białystok, podlaskie

Idz prywatnie bo na nfz to pół roku czekania aby nie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doświadczony Lekarz endokrynolog

Jeśli coś poważnego to obrałbym strategię:
1. Skierowanie od lekarza rodzinnego
2. Rejestracja na NFZ w Białym i czekanie
3. W między czasie wizyta prywatna
4. A jak już przyjdzie wizyta na NFZ to ciągnąć to.

Taka mała informacja że
prof. dr hab. med. Maria Górska jest kierownikiem Kliniki :)

ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok
tel.: (85) 746 86 07, 746 82 39
fax: (85) 744 76 11
e-mail: endodiab@umb.edu.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doświadczony Lekarz endokrynolog

delfin a co to za straszna rzecz usunięcie tarczycy? całej nie usuwają tylko częśc - przeważnie, jeśli jest podejrzenie raka to bym nawet sekundy się nie zastanawiała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doświadczony Lekarz endokrynolog

Może dla Ciebie to sama przyjemność poddać się operacji jakiejkolwiek, szczególnie dla osoby która ma słabe serce i narkoza jest niebezpieczna. Według mnie jeśli jest możliwość leczenia bezinwazyjnego to trzeba Z niej korzystać. A rzekomo najlepszy endokrynolog w Łomży straszy rankiem, bo guza widzi, to lekka przesada. Takie informacje powinny być potwierdzone badaniami. A żadnego raka oczywiście nie było. Ale niestety nasi lomzynscy lekarze potrafią tylko brać pieniądze i nic nie robić żeby wyleczyć, bo dochód się skończy.
Chasey dobrze radzi, warto tak postapic.
Życzę zdrowia.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doświadczony Lekarz endokrynolog

Każda operacja niesie ze sobą ryzyko i każda to ostateczność.Moja córka wiele lat temu jako małe dziecko po zwykłym można by rzec wycięciu wyrostka robaczkowego znalazła się na Oiomie, a ja przeżyłam wtedy najgorsze chwile w moim życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org