niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Licytacja allegro

Siemka, wygrałem licytacje zegarka na allegro, użytkownik sprowadza je z zagranicy, po wygraniu lucytacji uzytkownik odpisal dopiero po 2 dniu usprawiedliwiał sie świętem, następnie oco mi chodzi to sposób płatności nie wcisnąłem \"płace\" tylko odrazu przelałem kase za wysyłke i za zegarek w tytule nr aukcji i pozniej wysylem email z danymi tak jak bylo pisane na aukcji, użytkownik odpisal mi na sms w którym pytałem czy pieniądze doszły odpisał tak, nastepnie zapytałem o wysyłke i sms i na email, do tej pory zadnej odpowiedzi nie widzę, zaczynam się martwic że to jest przekręt czy bez wciśnięcia opcji płace przez taką forme płatności mam szanse to zgłosci na policje zebym miał pokrycie ? z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytacja allegro

Nie lepiej od razu pisać do Allegro? Po co tracić tutaj czas!?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytacja allegro

sprawdz komentarze tego wystawiającego one wiele mówią.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytacja allegro

Zgłoś do allegro. Jeśli placiles przez pay you zwróca pieniądze. Takze za wysyłkę. Tylko trzeba w odpowiednim terminie wypełnić formularz i zgłosić sprawę na policje. Policja wyda postanowienie o wszczęciu dochodzenia. Ksero tego postanowienia wysylasz na allegro i jest zwrot pieniędzy.

ale najpierw napisz do pomocy allegro. opisz problem do pomocy allegro. Oni skontaktuja się ze sprzedawca. Moga dac mu ostrzeżenie lub zablokowac konto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytacja allegro

Sprowadza zegarki z zagranicy. Aha wiec pewnie z Chin. Jeszcze może na aliexpress zamawia ,:) z Chin paczka nawet 60 dni potrafi iść

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org