niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Terroryści w Lomzy

Niektórym wydaje sie ze Lomza jest sennym i prowincjonalnym miasteczkiem gdzies w Polsce a tu taka wiadomosc ze Czeczeńcy w Lomzy to islamiści ktorzy wspierają ISIS i maja tutaj swoja organizacje antypolska ktora chce nam ucinać glowy i zabijać nasze dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Z tego miejsca chciałbym zaapelować do władz. Jeżeli jest to możliwe, prosiłbym przyjrzeć się mniejszości czeczeńskiej zamieszkałej w obrębie bloków przy osiedlu Monte Cassino, My mieszkancy osiedla nie czujemy się bezpiecznie, można powiedzieć, że boimy się a szczególnie wieczorami, kiedy chodzą w grupkach po 3-4 osoby. Po wyglądzie niektórych z tych osób można dostrzec elementy radykalizmu cechujące muzułmanina salafickiego(ortodoksyjny odłam).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Zamiast deportować to im jeszcze 500+ dają, aby państwo islamskie miało za co swoją rzeź prowadzić. Powinno się ich zapakować i wysłać poleconym prosto do Kadyrowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

masakra, przyznam, że trochę się boję... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Wojny w Czeczeni nie ma , to powinny do swojego kraju wracać

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

a co że tak powiem mieli by atakować ci terroryśći w waszej biednej łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Stawy ze śledziami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Odpowiedz do Twistera: Otoz Islamiści beda atakować nas czyli Polakow, beda gwałcić nasze zony i córki i beda nam ucinać glowy. Islamiści beda przeprowadzać ataki bombowe w miejscach w ktorych my Polacy sie zbieramy czyli zarowno w kościołach jak i na płacach zabaw, targach, sklepach czy galeriach. Islamiści chca zrobic z Lomzy drugie Allepo i wprowadzic tutaj prawo szariatu. Wtedy nie wyjdziesz na skwer przed blokiem aby sie napic piwa a Twoja żona bedzie musial chodzic z czarnym ręcznikiem na twarzy. Bedziesz sie musial wyprzeć swojej wiary w Jezusa Chrystusa i bedziesz musial słuchać wycia muła ktory sie zainstaluje na wieży ciśnień bo islamiści zrobia z niej meczet. Oto tylko kilka przykładów co zaatakują islamiści w biednej Lomzy.....oni zaatakują caly nasz sposob zycia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Czeczeni są chronieni,jak ktoś zechce im wpierdziel dać to pójdzie siedzieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Każdy czeczeniec chodzi z nożem , w Polsce nie wolno nosić noży i tylko im
Łomżyńska policja na to pozwala ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Dawno się z Łomży wyprowadziłem i nie wiem ile w tym prawdy ale to co tu piszecie to jakaś masakra i władza powinna zrobić z tym porządek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

4feeter obciągnij Maxxowi szmaciarzu i się nie wypowiadaj następny Pokemonie Miernoto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

do feldkurad Katz ale i tak na to nic nikt nie poradzi może i dobrze napisałeś ale ich się nie wytępi ...to jest jak plaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Wyglada na to ze Lomzynska policja jest skorumpowana i nie traktuje wszystkich mieszkancow w jed alkowy sposob preferując Czeczeńców, pozwalając im chodzic z nożami i zastraszać Polakow. Z tego wniosek ze Łomżyńską policja nie jest Polska policja a jakas obca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Pan Prezes Kaczyński mowi ze nie polskie elementy nie maja prawa wstępu do Polski dlatego tez ochrona czeczenskich bandytow moze złe sie skonczyc dla komendanta policji w Lomzy. Komendant zostanie zdegradowany i przeniesiony na stanowisko kierowcy ciężarówki w komendzie powiatowej policji w Gorlicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

skorumpowana ?? w tym kontekście ?
jak nie znasz znaczenia słów, lepiej ich nie używaj ,
oj, masz ty zryty czerep tym pislamem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Czego Wy chcecie od Policji? Policja zacznie robić porządki to przeróżne fundacje i media zaczną krzyczeć o rasizmie i ksenofobi. Czy to policjant czy urzędnik szybko rakiem się wycofa z swoich porządków. Problem lezy o wiele wyzej. Najpierw to powinno obrońcom imigrantów pokazać co oni wyprawiaja. Obroncy powinni wyjechac do krajow islamskich i pokorzystac z praw które tu posiadają. Szybko ich tam nauczą i wrócą do polski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Rola policji jest traktowanie wszystkich mieszkancow w taki sam sposob wedlug prawa a nie ocena kto to prawo moze łamać a kto nie. Ponoc wszyscy jestesmy wobec prawa równi ...... ale nie do konca bo Czeczeni sa równiejsi i policja pozwala im na łamanie prawa i traktuje ich w sposob uprzywilejowany w stosunku do Polakow. Policja powinna dzialac w sposob praworządny bez oglądania sie na wpływy fundacji i mediów bo jezeli tak nie robi to wtedy pojawiają sie zachowania korupcjogenne polegające byc moze nie na korzyściach majątkowych ale na korzyściach wynikających z zaniechań czyli nic nie zrobię i nie wychylę glowy to w zamian bede dalej mial ciepla posadkę i pensyjkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

\"zachowania korupcjogenne\" ? w tym kontekście ?
jak nie znasz znaczenia słów, lepiej ich nie używaj ,

oj, żeby głupota miała skrzydła, dawno byś już fruwał pod sufitem :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Durnie czy wam tak przeszkadza ten Czeczen , nikomu tu krzywdy nie robią , dajce dobre słowo i nie ubliżać im za plecami jak to nie którzy Polacy robią . Ciekawy jestem żeby z wasz ktoś by był prześladowany za granicą jak oni tu w Polsce . Jesteście jak stare baby -plotkarze robicie z igły widły

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

mariuszek555, taki zatwardziały PiSdzielec, a głupoty tu wyPiSuje :))

\" nikomu tu krzywdy nie robią \" :)
lepiej dmuchać na zimne, coby się póżniej nie sparzyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

speech -Czeczeni już byli za tym Twoich PO twardzielu - to oni z PO ich przyjęli do naszego kraju i co trzeba dać im dobre słowo i poszanowanie . Dla mnie to Czeczeni są okej , ja u nich żadnego zagrożenia nie widzę .GŁUPOTY NA NICH WYPISUJĄ

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Ja nic do nich nie mam oni chodzą z nożami a ja chodzę z pistoletem i niech mnie zaatakują .... ☺

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

No no no to jak w końcu z tymi czeczenami? Są grzeczni,szanują nasze prawo i wartości :-)))) ? Śmieszne bo jakiś czas temu złapali chłopaków za naklejki \"nie chcemy ich tu\" i wielkie oburzenie,że rasiści i co tam jeszcze lewactwo wymyśli.Kto chce niech ich przyjmuje na swoją odpowiedzialność i za swoje pieniądze.Tak jak ktoś napisał wyżej mocni ale z nożem i w grupie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

lewactwo ?

a to ci dobre :)) mariusz555 forumowy PiSobolszewik, został lewakiem :)
tak broni czeczenów, że może weżmie i kilku terrorystów pod swój dach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Islamiści w Lomzy podnoszą glowe i sie organizują w islamistyczne bojówki ktore beda wprowadzać prawo szariatu na osiedlach. Niedlugo beda tez miejsca w Lomzy gdzie bedzie panował strach przed islamistami a policja bedzie sie tam bała wchodzić tak jak sie to dzieje w niektorych dzielnicach Paryża, Brukseli, Nicei oraz wielu innych. Niestety Lomza zaczyna byc stolica islamistycznej dzialalnosci na terenie Poski a dzieje sie tak bo przyzwalają na to organy ktore powinny byc odpowiedzialne za chronienie i terenów Polski i Polakow ale tego nie czynią z obawy o stołeczki i pensyjki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

katz, a ty tu kiedyś też pisałeś o planach budowy meczetu w Łomży, prawda to :))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Terroryści w Lomzy

Prawda, w zwiazku z duza ilością islamistow w Lomzy w niedługim czasie powstanie tutaj meczet. Wydaje sie ze zainteresowanie moze wzbudzić stara wieża ciśnień bo teraz jest to ruina ale po od odnowieniu nadawała by sie na meczet bo jest to wysoki obiekt, wyzszy niz okoliczne kościoły, a na dachu dałoby sie zainstalować głośniki tak aby muł mogl sie wydzierać i nawoływać mieszkancow Lomzy aby pokłonili sie Allahowi. Wiem jak to jest bo bylem raz na wakacjach w Tunezji wiec widzialem i słyszałem. A jak sie nie pokłonili to przyjdą islamiści i ci utną glowe tępym nozem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org