niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prosze o pomoc dla malych kotek

Poszukuje domu dla dwoch miesiecznych kotek.Kotki są zaniedbane mieszkaja u znajomego na podworku gdzie ma gospodarstwo.Ich mame zabil samochód.Kotki sa male i bardzo chude caly czas chodza jedna za duga,jedna ma calkowicie zaropiale oko,poniewaz wlasciciela nie stac na leczenie u weterynarza,.Jedna kotka jest koloru wpadajacego w rudy, druga bialo-szara.Jesli znalazlby sie ktos o dobrym sercu i przygarnal jesli nie dwie to chociaz jedna,prosze o pomoc.Ja niestety nie moge,poniewaz mam duza Kotke ktora nie akceptuje nowych lokatorow.Zbiza sie jesien,nie wiadomo co z nimi dalej bedzie w takiej sytuacji a naprawde potrzebuja POMOCY,za w koncu cieply kąt napewno sie odwdziecza.Wiecej informacji pod nr-em 513673364

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o pomoc dla malych kotek

Oddaj je do schroniska tam je wyleczą . Schronisko przy szosie na Ostrołękę, naprzeciw CPN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o pomoc dla malych kotek

W schronisku nie udzielają pomocy kotom. Jeśli ta sytuacja jest na terenie Łomży, warto zgłosić to do urzędu miasta do Pana Majewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prosze o pomoc dla malych kotek

kotki juz oddane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org