poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ogródki działkowe

chciałbym zapytać właścicieli ogródków działkowych jakie są ceny za ogródek na Grobli Jednaczewskiej i w Piątnicy .Czy Grobla jest nadal zalewana,słyszałem że na Janowie to strasznie kradną jak jest w tych wymienionych przeze mnie .Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

Witam ja mam działke na grobli jednaczewskiej powiem tak ostatni raz tak porzadnie zalalo jakies 3-4lata temu a tak to nie zalewa niektorym jak nie maja trawnika i nisko dzialke to przy porzadnym deszczu troche wody stoi ale tez sporadycznie. Dzialke mam 20*20m dosyc spora koszt to co roku okolo 150zl podatek jednorazowo sie wplaca 400zl fundusz inwestycyjny plua za i za dzialke za m2 ja zaplacilem bez domku sama trawa 760zl plus podatek Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

dziękuję za odpowiedz a może wiesz o tych do sprzedania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

Moja znajoma ma na Janowie i bardzo mi się tam podoba,często u niej grillujemy ,ludzie są fajni większość się zna,a jesli chodzi o kradzieże to tak jak wszędzie dzieciarnia sie włamie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

a może wie ktoś kto ma do sprzedania na grobli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

Słyszałem że ale nie widziałem że jest działka do sprzedania na grobli jednaczewskiej Aleja nr 8, ogródki działkowe nr 238 – 239, 554 m2 dwie działki urządzone jako jedna. teren podwyższony, zadbany, alejka betonowa, siatka na podmurówce, domek murowany na filarach, działka torfowa, urodzajna, obok rów z wodą cena za m kw 22 zł. Cena działki 12.000 zł Nr telefonu 504 415 664. Sprawdż to może jest jeszcze aktualne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

Zajrzyj na stronę internetową http://lomza.lento.pl/dzialka-grobla-jednaczewska,3267786.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

tylko trudno tam pozbyć się chaszczy czarnego bzu i pigwy :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

12000 to bardzo drogo jak na groblę , są dużo tańsze bo znajomi mi mówili interesują mnie tańsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

tańsze to masz na Przykoszarowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

no nic będę szukać jednak na grobli tylko nie za takie pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

Witaj jak chcesz dzialeczke na grobli przejdz sie do gospodyni ona codzienie tam jest aleja nr 5 nie pamietam jej numeru dzialki i ona cie oprowadzi ktore sa do sprzedania czy samemu trzeba doprowadzic do porzadku czy sa zadbane a wiadomo zadbane kosztuja tez wiem ze w al. 9 ludzie dzialki po kupywali i doprowadzili do ladu bardzo szybko z pomoca sasiadow ;) i tanio doslownie za grosze dzialki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe

dzięki bardzo
jakby ktoś coś wiedział czekam na kontakt ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org