niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawód, praca

Witam. Pytanie to kieruję do osób które posiadają już określony zawód. W jakim specjalizujecie się zawodzie, co studiowaliście lub też w jakiej szkole się uczyliście, że teraz możecie wykonywać ten zawód i ile zarabiacie :D Dzięki wielkie za odpowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Skończyłem zwykłe technikum. Zainwestowałem w zawód kierowcy c+e. Zarobki koło 4000zł. Po co Ci taka wiedza,statystyki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Idź na Politechnikę Białostocką a nigdy nie będziesz bezrobotnym świat należy do Inżynierów jak będziesz się uczył i miał wiadomości to 4000 tyś zł w przemyśle dostaniesz na dzień dobry .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Myślę do jakiej iść szkoły :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

A jaką szkołę masz skończoną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

No własnie. Napisz coś więcej o szkole skończonej.

Nic nie uderzy cię tak mocno jak życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Jedyne co skończyłam to liceum z bardzo dobrym wynikiem maturalnym, ale studia mnie jakoś nie kuszą, chciałabym zdobyć zawód, ale mam problem ponieważ nie wiem do końca co chcę robić w życiu. Jestem duszą bardziej artystyczną ;c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Artystą zawsze możesz być a teraz idź na Politechnikę Wydział Elektryczny lub Wydział Mechaniczny to coś dla Ciebie mężczyzna musi mieć porządny zawód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Ale ja jestem Kobietą :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

Zawód to powinna być przede wszystkim nasza pasja. Tylko w ten sposób będziemy się realizować i spełniać. A praca będzie przyjemnością a nie obowiązkiem. Wybierz taki kierunek by potem być szczęśliwym :)



_________________
http://igel-project.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawód, praca

30 % na Politechnice to kobiety niema się czego bać , będziesz miała przynajmniej ciekawy zawód życie jest teatrem a ty jesteś aktorką własnego życia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org