sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

Pies pogryzł 19 latkę w niedzielę ok 21 w okolicy boiska Szk. Podst Nr 9, blok Rycerska3A.
Bardzo proszę o informacje i potwierdzenie , czy pies był szczepiony p-ko
wściekliźnie. W przypadku braku informacji trzeba będzie zastosować
szczepionkę przez 3 tygodnie. tel 609788661 -mama

mama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

co to jest 3 tygodnie w stosunku do 9 miesięcy, jeżeli nadal mama będzie pozwalała włóczyć się córce po osiedlowych łączkach po godz. 21...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

Zgłoś na policję dzielnicowy powinien wiedzieć czyj to pies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

to wielkie zagrożenie dla naszych dzieci,które przecież zaraz zaczną chodzić tamtędy do szkoły.proszę dać znać jak to się zakończyło czy złapano tego psa.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

re: Autor: paplik (---.185-36-169-0.net.eco.atman.pl) Data: 22-08-16 06:06

Wróć, ty paplik, na forum polityczne i tam zioń swoją żółcią. Sam nie wiesz o czym napisałeś. (A może wiesz?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

O czym, albo w jakim stylu napisałem to ty nie wiesz...jestem wilkołakiem i po 21 gryzę młode dziewczyny...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

Tyle razy widuje duże psy bez kagańców i bez smyczy a SM i Policja nie reagują, musi dojść do czegoś gorszego żeby władze się tym zajęły. Sam miałem okazje mieć przyjemność ataku psa na smyczy bez kagańca właściciel ledwo go powstrzymał dosłownie parę centymetrów od twarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies pogryzł 19-latkę pilne!!!!!!!!!

....jaką szpetną trzeba mieć twarz, żeby pies zrezygnował z jej ugryzienia....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org