sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
max burger na starym rynku.

W dniu wczorajszym wstąpiłem do ww. przybytku na piwko przed koncertem. Przywitała mnie niemiła, opryskliwa obsługa. Zaserwowano mi piwo, po którym bolał mnie brzuch. Szczytem nędzy było podanie piwka w plastikowym kubku, co to za gwno, za 7 PLN. Żenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Ojej i coś się stało Ci z tego powodu ? Haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

konkurencja nie śpi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Ja byłem tam z miesiąc temu. Piwo dostałem w butelce. A burger był bardzo dobry.
Nie mogę narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Cytat:

Autor: Marceli_Pietruszka
Zaserwowano mi piwo, po którym bolał mnie brzuch. Szczytem nędzy było podanie piwka w plastikowym kubku, co to za gwno, za 7 PLN. Żenada.


Nie pij piwa. Szkodzi Ci i w dodatku nie stać Cię na takie wydatki.
Bez żenady zostań wieczorkiem w domu, wypij herbatkę, zjedz kanapkę, porozwiązuj krzyżówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Właśnie . Burgery pyszne !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

znam kolesia który nie pije piwa bo jak to mówi woli wódkę,w barze wypił dwa piwa i źle się czuł następnego dnia ale jak nie raz dostał od kogoś piwo to brał i nie patrzył na nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Alkohol jest dla ludzi, ale nie każdemu służy. Trzeba było kupić piwo po 1,40 w Biedronce lub Lidlu, to byś miał w puszce, a nie w kubku i brzuch by pewnie cię nie rozbolał. No chyba żebyś za te 7 pln wciągnął od razu całą czwórkę. To wtedy nie tylko ból brzucha, ale i ból głowy murowany!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Byłam tam raz i nigdy więcej. Burger był niezjadliwy, bułka przypalona a mięso strasznie przesolone. Możliwe, że kucharz miał gorszy dzień, ale drugi raz nie zaryzykuję. (stoliki czasami wypadałoby pozmywać)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: max burger na starym rynku.

Zgadzam się również nie polecam, według mnie najlepiej jest zacząć przyrządzać sobie samemu posiłki, przynajmniej ma się pewność, że nie są one nafaszerowane konserwantami i mają jakąś rozsądną ilość kalorii. Jakby ktoś szukał jakichś ciekawych przepisów to zapraszam do internetowej bazy sporządzonej przez naszych użytkowników Przepisy.pl
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org