wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

... padła, czy gdzieś się przenosi ?

przytoczę niektóre opinie :

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=568210&t=568210

- wystrój i klimat ...

- smaczna kawa (chyba juz nawet moze byc z koniakiem bo sa alkohole ale ze kierowalem to nie sprawdzalem) bardzo fajny wystroj a przede wszystkim ujmujace i usmiechniete panie podajace te kawe. nawet tylko dla tych usmiechow warto tam czesciej zagladac.

- Wystrój bardzo mi się spodobał. Nie było widać oszczędności na \"każdym calu\" jak to często bywa. Obsługa miła. Muzyka w tle przyjemna. Ceny przystępne jak na taką \"oprawę\". Kawa pyszna. Desery też (Przynajmniej te dwa, które próbowałem) ;] Miejsca dużo, wygodne krzesła.

- Byłam kilka razy.Naprawdę świetne miejsce.Nie \"dobrałam\" się do książek,ale zrobiłam \"prasówkę\".Przejrzałam \"Twój styl\",\"Elle\" i \"Glamour\",a przy okazji wypiłam doskonałą herbatkę.:-)

- Byłam dzisiaj w Pikoterii, zdecydowanie polecam, miejsce niesamowicie klimatyczne, Pani obsługująca bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Próbowałam herbatkę i kawę, jestem pod pozytywnym wrażeniem, oby więcej takich miejsc :)). Jeśli chodzi o mnie będę stałą klientką :))

- Byłam kilka dni temu i bardzo mi się spodobało. Wybór herbat jest spory, do tego deserek :D I dla mnie gra muzyka. Oby się lokal utrzymał...


________________


Miłe pogawędki i dobre koncerty w Herbaciarni Pikoteria
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=32172

Herbaciarnia jedyna w swoim rodzaju
http://4lomza.pl/index.php?wiad=37709

Artystyczna dusza Pikoterii
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=33657

________________

czy w Łomży ma rację bytu tylko tania jatka z kebabem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

Prawdopodobnie padła, bo za mało klientów przychodziło i się nie utrzymała, za mały przychód był. Ale tylko tak słyszałam, nie wiem czy to prawda. Chociaż dosyć realnie to brzmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

pytanie :
czy łomżyniakom watro coś dobrego zaproponować ?
czy potomkowie roztrząsaczy gnoju doceniają tylko tanie igrzyska ( ratuszowych ?) za darmo i ... wątpliwej jakości ?

czy tylko tani browar z Biedronki, kebaby i TV PiS ? ( ewentualnie Radio Maryja? )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

speech piszesz jak Egzorcysta - Zezowate Szczęście ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

mądrej głowie dość po słowie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

Za drogo tam jest jak na Łomżę . W Wawie i Białym jest taniej w takich miejscach . Miałaby taniej miałaby klientelę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

fakt, żule wolą taniego browara pod gruszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

Nie wszyscy tu chodzą w dresach i słuchają disco z pola. Padło bo takie są prawa rynku. Smętne towarzystwo wzajemnej adoracji pijące herbatę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

No niestety. Nawet jak są miłośnicy spędzania czasu w miły sposób, co Pikoteria niewątpliwie gwarantowała, to przykro, ale ludzi na to nie stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

Audrey podaj nazwę tego lokalu w Białymstoku. Bardzo chętnie go odwiedzę.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ??? co dalej ?

Nie wpuszczą Cię.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org