sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BZ WBK podnosi koszta za konta?

Słyszeliście, że BZ WBK podnosi koszta związan z obsługą kont? Efekt podatku bankowego? Efekt dobrej zmiany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BZ WBK podnosi koszta za konta?

BZ WBK od 2013 roku skutecznie odstrasza łomżyńskich klientów skracając czas pracy, zmniejszając kadrę, zmniejszając ilość kas, zamykając kasę dla firm, wprowadzając jakieś beznadziejne procedury itd...

Ten proces trwa od momentu połączenia z KB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BZ WBK podnosi koszta za konta?

a wy myśleliście, że pieniądze na 500+ to z nieba spadną, PiSda wam da ?

za wszystkie nowe pomysły PiSu sami zapłacicie z własnej kieszeni w różnego typu podwyżkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BZ WBK podnosi koszta za konta?

A ja za jeden miesiąc 500+ opłaciłem droższe OC za dwa auta i jeszcze mi zostało pieniędzy na prowadzenie droższego konta w banku przez kilka lat. \"Róbta bachy to i was bedzie stać\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BZ WBK podnosi koszta za konta?

Trochę słaby wabik. Osobiście wolałbym, aby obniżyli mi podatek dochodowy. Gdyby nie ten brutalny drenaż pieniędzy, to nie musiałbym żebrać na 500+ i na wszystko spokojnie by mi wystarczyło. Niestety tylko JKM postuluje likwidację podatku dochodowego.
A co do kont to idźcie tam gdzie jest taniej lub najlepiej za darmo... Głosujcie portfelem. Na tym rankingu kont studenckich można znaleźć aktualne zestawienie kosztów dla kont studenckich, koszta, marże, prowizje itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BZ WBK podnosi koszta za konta?

Efekt ich chciwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BZ WBK podnosi koszta za konta?

Każdy bank na początku daje promocje,zero zł za utrzymanie konta itp a z czasem za wszystko sobie liczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org