niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kino Milenium


Nic nie slychac odnosnie naszego Kina Millenium.
Mialo byc wyremontowane i oddane do uzytku z koncem lata-poczatek jesieni.
Czytajac lomzynskie forum mowi sie o nowym kinie w Galerii Weneda.
A co z naszym historycznym,dobrze wysluzonym kinie Millenium ?
Ogladalam tam ostatnio pare dobrych filmow i takie kameralne kino przydalo by sie tez w Lomzy!
Chetnie bym tam dalej chodzila.
Troche malych zmian,nowe siedzenia,naglosnienie bylo i tak w miare o.k.
i mozna dalej uczeszczac !

Pamietam tego typu kino w Linzu-Austrii,gdzie grano filmy awangardowe lub
zupelnie nowe.
Bylo w centrum miasta i mialo swoja publike!
Inne kina rowniez odwiedzalam,ale zawsze byl wybor !

Szczegolnie okres jesieni,zimy jest dla\" kinomanow\" mozliwoscia zobaczenia
filmu,ktory inaczej jest odbierany razem z innymi .Sama atmosfera w kinie
powoduje ,ze mamy ochote wyjsc z domu i zobaczyc cos innego-z zycia kulturalnego !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Wynikły komplikacje z \"sąsiadami\" kina i sprawa opóźniła się o kilka miesięcy. Ma chyba być oddane do użytku na koniec czy początek rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

dziekuje za info i czekam otwarcia i dobrych filmow !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Najlepsze kino to filmy online

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Cześć. Mam taką sprawę- szukam lakiernika z Łomzy ale niestety znam tylko jego imię Michał. Pracuje w jakiejś firmie i przyjmuje prywatne zlecenia. To bardzo ważna dla mnie sprawa. Wiem że to forum jest na inny temat ale to moja jedyna szansa żeby go odszukać. Jeśli jest ktoś kto zna osobę o takich danych to bardzo proszę o kontakt. Z góry dzięki za pomoc wszystkim których ta sprawa poruszyla i zechcieli mi pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/12263-kino-millenium.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Kino Milenium trafiło na słaby okres z remontem. Pojawiły się informacje o stworzeniu kina w Galerii Veneda w przyszłym roku. Oczywistą sprawą jest, że nowe kino przejmie znaczną część klientów Milenium. Nowe kino będzie miało znacznie lepszą lokalizację, duży parking, bezpieczną okolicę, prawdopodobnie nowoczesne sale (może 3d?).
Kina alternatywne utrzymują się w dużych miastach, gdzie publiczność jest inna. Nie sądzę, że Milenium będzie chciało uderzać w tą niszę.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Kino Millenium to nie będzie kino alternatywne :) ha ha ha,
Jeśli prawdą jest to co słyszałem z pewnych źródeł (od właściciela :) ), to jakością ciężko będzie dorównać jakiemukolwiek sieciowemu kinu.
Byłem parę dni temu i widziałem, nie będę pisał co ma być bo to niech sami właściciele piszą, zresztą w jednym z wywiadów mówił że niektóre rzeczy chce zostawić jako niespodziankę.
Ale to co widziałem teraz to już robi wrażenie... obydwie sale mają nowe stropy/podłogi, nachylone jak trzeba, tam wszystko od zera jest robione.
Aż dziw że w tym samym budynku można zrobić coś tak diametralnie różnego.
Wiem, że nagłośnienie jeździli słuchać/testować aż do Niemiec. No to popierducha chyba nie będzie co?

Co tu gadać, jak zrobią to co planują, to problem będzie miało potencjalne kino w Venedzie... powiem tak, wariat otwierałby kino w Venedzie przy takiej konkurencji jak Millenium :)
Osobiście nie wierzę, że tam ktoś się odważy na otwieranie kina. Chyba że Ratusz, bo wtedy może być non profit i będą dokładać jak do basenów i stadionu ;)
Tesco pada, market spożywczy się nie utrzymał a kino ma się utrzymać?
Potencjalny inwestor na pewno zrobi wywiad co i jak, a jak zobaczy z kim będzie musiał drzeć koty o klienta to pojedzie otwierać kino nad Amazonką... większa szansa na powodzenie ;)

Po wizycie w Millenium i rozmowie z właścicielem powiem tak, spokojna wasza rozczochrana - będziemy mieli zajebiste kino, do którego to my będziemy zapraszać znajomych z innym miast :)

3mam kciuki za realizację, bo szczerze to chyba nikt inny oprócz rodowitego łomżyniaka nie zabrałby się za to z takim rozmachem. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

acha.. czemu tyle schodzi z remontem... bo z tego co zobaczyłem to słowo \"remont\" to eufemizm :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

jakością ? może i tak, jak dużo kasy w to pójdzie,
a gdzie repertuar ?
... dacie radę z sieciówkami ? zobaczymy co dostaniecie od dystrybutorów ?

życzę powodzenia! szczerze ? jestem za ! ale czarno to widzę ,

a do sprawy wrócimy za 2-3 latka, jak będzie piękna plajta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Bo jak łomżyniak to musi być plajta? A jak sieciowe to na pewno będzie cacy?
ej.. ludzie, skąd w Was tyle kompleksów? :)

A taką firmę jak Devo z Łomży to znacie? Jeden z największych producentów mebli łazienkowych, doskonale sobie radzi w zderzeniu nawet z firmami z Włoch, Niemiec .... a to tylko firma z Łomży.

Ja trzymam kciuki i jak będzie jak zapowiadają to nie będę potrzebował nic więcej. I jestem pewien że 90 % ludzi również.

Bo swoje trzeba wspierać a nie obce. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

ja już lata nie byłam w tym kinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Niedługo otwarcie i można będzie obejrzeć SMOLEŃSK .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Smoleńska nie obejrzę, ale na Wołyń pójdę napewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

millenium to wydaje mi się dobry bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

kurczea ale mnie arcydzieło sztuki filmowej Smoleńsk hahahahahahahahahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium


Autor: speech. (---.dynamic-ww-04.vectranet.pl)
Data: 06-08-16 15:26

jakością ? może i tak, jak dużo kasy w to pójdzie,
a gdzie repertuar ?
... dacie radę z sieciówkami ? zobaczymy co dostaniecie od dystrybutorów ?

życzę powodzenia! szczerze ? jestem za ! ale czarno to widzę ,

a do sprawy wrócimy za 2-3 latka, jak będzie piękna plajta Jak od dystrybutorów nie dostaną ( zresztą to co by mieli dostać? samo barachło leci) to sami będą kręcić filmy itp ewentualnie wrzucą you tube i ludzie będą oglądać, sama zresztą chętnie się tam zobaczę na dużym ekranie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org