środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

hej, czy ktoś wie co się dzieje z tym psem?byłam przejazdem drugi raz i widziałam że na posesji (nieogrodzonej oczywiście) ul.Zjazd 9 - to jest taka kamienica, dom za Lidlem jest pies przywiązany do drzewa. Nie ma żadnj budy, nie ma możliwości schowania się w cieniu czy schronienia przed deszczem.Na oko łańcuch ma może z metr ale widać po \"zaoranej\" ziemi dookoła drzewa że raczej jest tam non stop.Widziałam tego psa dwa razy, nie przejźdżam tamtędy często ale może ktoś mieszka w pobliżu i zwrócił uwagę nasytuacje tego psa i zgłosi sprawę na POLICJĘ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

czemu nie zgłosisz sama na policję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

Drugi raz już widzisz tego psa uwiązanego do drzewa i jeszcze nie zgłosiłaś na policję, ani do Straży Miejskiej, tylko pytasz się na forum co dzieje się z tym psem.
Gdzie twoje sumienie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

wlasnie dlaczego piszesz to na forum a nie zrobisz tego sama i nie zgosis tylko jezdzisz i patrzysz widzialas zglos tu kazdy siedzi na forum i nic nie widzial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

dlatego że nie mam wiedzy na temat tego czy pies jest spuszczany z łańcucha.Wiele razy interweniowałam w sprawie różnych psów i z doświadczenia wiem że aby zgłaszać sprawę trzeba mieć trochę więcej wiedzy... dlatego pytam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

Tu wiedzy nie trzeba mieć,dzwonisz na policję i oni się już wszystkim zajmują,skoro martwisz się o tego psa to jedź jutro i to sprawdź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

Przeczysz sama sobie,piszesz że interweniowałaś już kilka razy w sprawie psów a ta sprawa z tym psem wymaga wiedzy?haha dobre,po co ci dzwonić na policję i robić sobie problem jak inny może to zrobić co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIES przywiązany do DRZEWA ul.Zjazd

ok, dzisiaj to zrobię

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org