niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bank Spółdzieczy w Łomży

Mam pytanie, czy ten bank spółdzielczy w Łomży wydaje darmowe karty płatnicze do kont? Można nimi normalnie wszędzie płacić? Czy tylko służą do wypłacania z ich bankomatów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

Bank taki sam jak wszystkie inne - za wydanie karty do konta płacisz i jest ona honorowana we wszystkich bankomatach czy punktach płatniczych jak karty innych banków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

tylko że każdy bank ma swoje bankomaty z których za wypłatę nic nie zapłacisz a z obcych bankomatów zapłacisz prowizję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

Moja mama ma konto w spółdzielczym - tylko nie w Łomżańskim tylko jakimś innym i z tego co wiem, to może wypłacać kasę tylko z ich bankomatów.
Można wyrobić sobie kartę płatniczą typu Visa, ale to dodatkowo kosztuje. Wtedy dziala jak normalna karta w innych bankach. Banki spółdzielcze - duży plus za to, że przechowuje się u nich kapitał, bo to polskie banki. Chociaż inne tanie banki jak np Smar Bank kuszą niskimi kosztami - looknij tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

\"shadowrun\" z tego co mi wiadomo to BS Łomża ma też swoje bankomaty w filiach, oddziale i chyba na uczelni - zasady są takie same jak wszędzie. Wypłacasz u siebie nie płacisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

Są dwa rodzaje kart: \"normalne\" którymi możesz płacić wszędzie i wypłacać wszędzie \"Visa, Mastercard itp\" i karty lokalne którymi to możesz tylko podejmować gotówkę w bankomatach konkretnego bank. Idź do banku i wszystkiego się dopytasz o karty, o prowizję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

Ze strony bs Łomża: \"Szczegółową listę darmowych bankomatów w całym kraju możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.bankbps.pl/placowki-i-bankomaty\". Tak tródno sprawdzić u źródła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank Spółdzieczy w Łomży

Zbyt korzystnych ofert nasz bank nie ma... Szczególnie jeśli chodzi tutaj o konta oszczędnościowe. Dowiadywałem sie ostatnio w temacie i bank oferuje ...0,5%. Dodatkowo jest kilka opłat na koncie. Tak wieć nie ma najmniejszego sensu zakładania tam konta.

Jest kilka banków, które mają całkiem dobrze oprocentowane konta oszczędnościowe jak:
orange finanse 3,5%
idea bank 2,8%
bank zachodni wbk 4%

Na stronie jest aktualne porównanie: postawnaswoim.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org