sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
remont dachu, yelp

Przygotowuje się do niewielkiego remontu dachu i z racji, że jestem w tym temacie smutnym laikiem potrzebuję rady. Najpierw zajmę się zabezpieczeniem dachu w miejscach w których przecieka ale zastanawiałam się, czy nie skorzystać z okazji i nie zamontować okna dachowego - takiego świetlika. Jakieś pomysły odnośnie tego, jakieś rady?

Yolandi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont dachu, yelp

Szukałam trochę w internetach i stwierdziłam, że każdy zna szklane okna fakro, ale czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś o poliwęglanowych świetlikach eskade? Znalazłam trochę o tym na stronie https://www.eskade.pl/pomoc_techniczna,instrukcja_montazu_swietlik_plaski,1.html ale w sumie nie wiem co o tym myśleć.

Yolandi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont dachu, yelp

Ja mogę Tobie polecić firmę, która zajmuje się malowaniem i ogólnie pracami na wysokościach http://ropeserwis.pl/oferta/malowanie-natryskowe/malowanie-dachow-augustow/ Firma jest z Białegostoku, ale wykonuje swoje usługi w Łomży, Augustowie czy Zambrowie. Wiem, bo ich polecałem, a tam trafiali ze swoimi zleceniami.
Jednak o co mi generalnie chodzi. Firmy, które zajmują się pracami na wysokościach, mogą dokładnie ocenić, jakie są uszkodzenia dachu. Czasami wystarczy niewielki remont (wymiana kilku dachówek, czy zabezpieczenie elementów przed korozją). Nie trzeba od razu brać firmy dekarskiej, gdyż może się okazać, że to tylko podstawowa naprawa, a wiadomo: dekarze chcąc zarobić, będą chcieli wymieniać jak najwięcej.
Dlatego zapoznaj się z ofertą, zadzwoń, a wtedy dowiesz się co i jak przy okazji nieco zaoszczędzając.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont dachu, yelp

Sam chcesz robić i chcesz rad?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org