piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niesforny pies

Mam problem z psem. Jak jest uwiązany to wyje jak nie to jeszcze gorzej, gryzie za opony w samochodzie, ucieka na ulicę i do wszystkiego szczeka co się rusza. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesforny pies

Napisz coś więcej o swoim psie od kiedy go masz i od kogo? bo to na pewno nie szczeniak. I przede wszystkim musisz mieć dużo cierpliwości. Pooglądaj na YouTube może coś tobie pomoże
https://www.youtube.com/watch?v=ef7D2VZmSkE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesforny pies

Jest w Łomży treser psów i tu szukaj pomocy. Niestety nie mam kontaktu do niego jednak mój znajomy korzystał niedawno z takich usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesforny pies

dokładnie to świadczy że jest żle wychowany skorzystaj z tych usług co wyżej trochę szkoły dla psiaka i będzie super a jeszcze jak młody szybko się nauczy porządku ..pozdrawiam powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesforny pies

Wziąłem go jak miał 3 lata, a mam go prawie rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesforny pies

Czy wychodzisz z nim na spacery? Co robisz z tym psem? Może ma za mało ruchu i się nudzi dlatego sam znajduje sobie zajęcia. Psu nie wystarcza bieganie cały dzień po dworze, jak do przywiązujesz lub spuszczasz tylko żeby sobie pochodził to się nie dziw, że zachowuje się w ten sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesforny pies

Mam pomysł. Wychowaj go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org