poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koniec Chrzanowskiego

Możliwości są 3:

1) Mariusz uniesie się honorem z powodu swojej kompromitacji i sam zrezygnuje ze stanowiska ? - według mnie nie bo honorowym człowiekiem w moich oczach nie jest

2) wyda oświadczenie na lomza.pl i mylomza że to propaganda że strony posła Kołakowskiego ? A co to poseł SMS-y do kolegów słał czy Mlokos ?

3) Zrobi konferencje prasowa i będzie się tłumaczył? - weźmie mikrofon do ręki i będzie \"\" eeeee, yyyyyyy.....eeeee.....uuuuu......i to będzie 90 procent wypowiedzi bo daru wybitnego mówcy to Mariusz nie ma - jego koledzy też

4) Mieszkańcy odwołaja prezydenta za szereg nieprawidłowości, których po raz 999 nie trzeba opisywać


5) Odpowiednie organy uniemożliwia dalsze kontynuowanie kadencji ?


Jak to się zakończy wg was ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

przepraszam, źle policzyłem - możliwości jest 5 :)

Jak widać z matematyką nie radzę sobie tak samo jak prezydent z zarządzaniem miastem

Co mnie zastanawia? Mariusz strasznie milczy... Podczas wcześniejszych afer od razu tego samego dnia były oświadczenia ratusza że to zakłamanie


A teraz ?

Nic... Czyżby prowcy byli też na urlopach ?

A moze brak honoru aby napisać Przeprasza m a glupio jednak pisać : ludzie toć to robota za 1850 brutto byla;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Tak w ogóle to skąd wiadomo że to on pisał? Bo pisało imie i nazwisko? Przecież ja też moge sobie napisać ze smsa napisał mi np Obama. Może to być podpucha,a fama już poszła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Jakby nie on pisał to wczoraj o godzinie 10.00 Mlokos składały właśnie doniesienie na prokuraturze o pomówienie i poinformował wszystkie media mu przychylne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

z tym wyborem to Łomża już gorzej nie mogła zagłosować,
teraz niech barany płacą ( za swoją głupotę) i płaczą :))))))))

był tu kiedyś artykuł MOSiR czyli Miasto Obstawiamy Swoimi i Rodziną !!!!

czym dalej w las, tym więcej grzybów i ... kwiatki rosną .....

tu link http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=42850

za chrzanowskiego w Łomży nie ma nepotyzmu, kumoterstwa ect...
tylko krewni i znajomi królika mają się coraz lepiej :))))))))

tyle było w kampanii wyborczej obiecanek, że będzie lepiej, uczciwie, sprawiedliwie i wg kompetencji,

a co jest teraz?? gorzej jak było!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Ja zagłosowałem na niego ale to był największy błąd w moim życiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

To wydaje mi się że albo masz 12 lat i mieszkasz z rodzicami albo naprawdę nie masz problemów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Ja też zagłosowałem na niego, i to był największy mój błąd, ale głosowałem tylko dlatego że moja babcia i mama namówiły mnie. Także już nigdy nie zagłosuję na niego a nawet na PIS. bo z nimi coś nie tak a szczególnie macierewiczem i kaczynskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Popatrz ze juz nie ma tego mega glupiego i wymyslonego artykulu.....czemu?? to oczywiste...klamstwa pisali?? masakrycznie beznadziejny portal....wasz koniec jest juz bliski moim zdaniem.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Raczej twojego pracodawcy :) Art jest i będą kolejne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Imię (nazwa) użytkownika: Marek M
Posty: 361

maruś, aż tyle postów tu napisałeś, sam z siebie czy na zlecenie ???po kigo wała tu wchodzisz?
pisz ty dalej chłopie na mylomza lub łomżyńskie24 i słuchaj radia maryja :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

re: rolnik69 , masz problem ze zrozumieniem tekstu ?

w artykule poczytaj :
\"Prezydent Mariusz Chrzanowski SMS-ów się nie wypiera. W pisemnych odpowiedziach na nasze pytania, pod którymi podpisał się Grzegorz Daniluk, jest potwierdzenie znajomości z ich adresatem.\"

re: maruś, tekst jest jak najbardziej tu:
http://4lomza.pl/index.php?wiad=42850

spadł tylko ze strony głównej, są nowsze newsy i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Sorry ale tak jak ktoś pisze że to jest portal pana K. i że to może być podpucha albo faktycznie było i wylewa brudy na portal to czemu nie zacznie od siebie ? sam zagłosowałem na Ch. i żałuje ale co by człowiek nie wybrał to i tak będzie to samo a świat się kręci na takich zasadach i są większe teorie spiskowe i prawdziwe niż to że prezydent miasta Łomża załatwia komuś prace \"gońca\" , wcześniejsze ekipy też załatwiały i do tej pory się trzymają tak jak pan S. który wywozi śmieci z naszego miasta a pan K. też nie jest święty jeśli chodzi o takie sprawy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Głosujecie na socjalistów to macie socjalizm, gdzie nie ma pracy a jak jest to po znajomości !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

widzialy galy co wybieraly.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Z drugiej strony to jest chyba normalne że chce się pomóc znajomym/rodzinie. Nie oszukujmy się każdy z nas robiłby dokładnie tak samo,zawsze tak było jest i będzie. No chyba że ktoś z Was zostaje prezydentem/ dostaje jakiś stołek i zapomina o wszystkich :) Świat idealny jest tylko w filmach moi drodzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

oj mentalność pisuaru :
< Kali ukraść krowę to dobrze, Kaliemu ukraść, to żle >

a Mietkowi wypominali jednego żięcia

dla mnie jeden wart drugiego, tylko, że teraz miało być inaczej !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Tylko że wybudowano dla niego pałac za grube miliony który nie przynosi zysku ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

ja tam wolę ten pałac, jak park JPII za miliony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Chamy, zamknąć mordy i do gnoju albo orać czy tam kosić - co tam dzisiaj wypada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

oj zawsze znajda się pisoblszewiki którzy będą każdą podłość i niegodziwość czy zwykły brak uczciwości przedstawiać w jak najlepszym świetle a ciemnemu ludowi wmawiać ,że im się coś przewidziało. Miejscowe środowiska patriotyczniaków , radia szczujnia to zaplecze mocno wspierające pana prezydenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

re speech
Za pieniądze które będziemy dopłacać do PPŁ to co roku można by wybudować czy zmodernizować nie jeden zwykły park w mieście. A propaganda, że ten PPŁ przyniesie jakieś zyski w przyszłości to zwykła bujda. Bajeczka dla frajerów, których się doi, żeby się nie zbuntowali jak będą podnosili im podatki. Socjalizm kosztuje, oj kosztuje a pracy coraz mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Gdyby Łomża byłaby protestanckim miastem i gdybyśmy mieli ewangelickiego prezydenta to jestem przekonany że zupełnie inaczej by się potoczyło:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Ale mi afera..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

A poniewaz katolicyzm w Łomży panuje to zawsze będą afery:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Chodzą słuchy, że szykują się protesty pod Ratuszem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Poprzednicy też mieli niejedno na sumieniu, ale robili to jakby jakoś dyskretniej i z większą klasą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Jest \"oświadczenie\" na drugim portalu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Chrzanowski kiepsko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

ma ktoś taczkę?
to pod Ratusz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Miedzy nami mieszkańcami,
dziś zawrzało SMSami.
Nie wiadomo było do końca,
czy prezydent wysłał smsa do Gońca.

Sam Mariusz zdania nie zabierał,
z Kołakiem niepotrzebnie zadzierał.
Dobrali mu się do koryta,
czy odejdzie ?- każdy pyta.

Czy odejdą też jego doradcy,
koledzy, społecznicy i inni władcy.
Referendum nam się szykuje,
bo każdy na forum śle ch***

Nowych miejsc pracy też nie przybyło,
jedynie kolegom lepiej się żyło.
Strefy Kibica także nie zorganizowałeś,
za nasze zaufanie podziękowałeś.

Łomża dziś huczy o SMSowej aferze,
słyszałem dzisiaj jak jechałem na rowerze.
W kolejce w sklepie czy u fryzjera,
każdy dziś mówi: Taka afera!

Łomża to nie jest miasto zaściankowe,
żeby załatwiać przez SMSa umowę.
Bezrobotnych w Łomży jest wiele,
to nie tylko Twoi przyjaciele.

Pora pakować rzeczy z ratusza,
Twa wyborcza obietnica nikogo nie rusza,
Skończą się dresy, skończą dotacje,
Szykuj się Mariusz na polityczne wakacje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

przy okazji przyjrzeć się innym decyzjom i nominacjom Ratusza,
wiele razy , nawet tu na forum, publicznie stawiane były zarzuty wzajemnej adoracji wśród krewnych i znajomych królika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

W kontekście przedstawionej korespondencji SMS-owej, treści tam zawartych, może zbadać powiązania przy załatwianiu spraw w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży i Urzędzie Miasta Łomża ?
Zbadać czy nie doszło do nieprawidłowości, protekcji i pośredniczenia przy zatrudnianiu, załatwianiu pracy określonej osobie w administracji publicznej.
Zbadać czy było to kumoterstwo czy nadużycie stanowiska i nie chodzi tu o trywialne \"dawanie w łapę\" lecz o klasyczny przypadek nepotyzmu, przysługi wzajemne; gdzie kolega koledze, znajomy znajomemu , ale zawsze coś za coś, niekonieczne materialnie.
Preferowanie swoich znajomych.
Należy zbadać układ stosunków, w którym pewną grupę osób obdarza się szczególnymi względami.
Przy okazji przyjrzeć się innym decyzjom i nominacjom Ratusza,
wiele razy , nawet tu na forum, publicznie stawiane były zarzuty wzajemnej adoracji wśród krewnych i znajomych królika.

nepotyzm :
«faworyzowanie krewnych i przyjaciół przy obsadzaniu wysokich stanowisk i rozdawaniu godności przez osoby wpływowe»
http://sjp.pwn.pl/sjp/nepotyzm;2488100

Pamiętajmy, że obecnie (poza kilkoma rozwiązaniami pośrednimi) nepotyzm w instytucjach publicznych nie jest w naszym kraju uznawany za przestępstwo, nie jest karany i nie jest ścigany.
Nepotyzm i kumoterstwo możemy zaliczyć do niekaralnych form korupcji ( np politycznej lub w celu umocnienia zajmowanej pozycji ) i rozpatrywać raczej w kategoriach moralno-etycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Stanisław Wyspiański


Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Chyba nie o taką dobrą zmianę chodziło wyborcom oddającym swe głosy na chrzanowskiego?

Właśnie dlatego, że tak było wcześniej, stare układy musiały odejść, teraz jest jeszcze gorzej.

Trzeba piętnować takie postawy i zachowania, wcześniej i teraz.

Czyli co ? uważacie, że nic się nie stało? pasuje wam żyć tak dalej ?

Chcecie sprawie łeb ukręcić ?

Mietkowi jednego zięcia wypominaliście, a teraz to już jakaś plaga, nie pierwszy już raz Łomża huczy od plotek i domysłów o współczesnym nepotyżmie, teraz są jawne dowody!!!!

Prezydent powinien świecić dobrym przykładem, nie mieszać się w podejrzane układy i szwindle, powinien być jak żona Cezara poza wszelkimi podejrzeniami, musi być wolny nawet od cienia podejrzeń.
Warto pamiętać, że ci, na których ciążą jakieś uzasadnione podejrzenia powinni stracić swe stołki - stracić stanowisko, podobnie jak Pompeja straciła status żony Cezara.

Wszak należy do partii, która w swej nazwie nosi godne hasło : Prawo i Sprawiedliwość.

W kampanii wyborczej co innego nam obiecywał. Wielu starszych ludzi nawet go nie znając zaufało rekomendacji partyjnej, głosując na kandydata PiS. Teraz czują się oszukani!!

Wizerunkowo to duża strata dla rządzącej partii, trzeba piętnować takie postawy, a szkodników usunąć !
Następnym razem społeczeństwo nie da się nabrać na frazesy, mając w pamięci pokrętną działalność wybranych \"elit\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

Marek M. to musi mieć problemy emocjonalne
wątpię czy on jest poczytalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

To rodzina, pewnie mama albo tato. Normalny człowiek tak się nie zachowuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Chrzanowskiego

a ile czub Maruś założył na Polityce nowych tematów bałwochwalczo gloryfikujących prezydenta
przez ostatnie 5 dni ok 30-ci tematów !!!!!
co to za dureń ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org