wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak szybko nauczyć się szwedzkiego?

Hej, chciałabym jak najszybciej nauczyć się języka szwedzkiego. Nie jestem jakimś talentem językowym, więc nie wiem, czy nie przeceniam swoich mozliwości. Chciałabym przynajmniej spróbować, zeby potem nie żałować. W necie znalazłam kurs szwedzkiego online, ale nigdy nie uczyłam sie języków w ten sposób. i mam trochę watpliwości. jestem ciekawa, jakie macie sprawdzone sposoby na naukę języków obcych w ogóle? Uczycie sie sami? z korepetytorem a może chodzicię do szkoły językowej? Ktoś z was próbował może nauki online? jakie efekty? no i czy szwedzki jest trudny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko nauczyć się szwedzkiego?

Ktoś z mojej rodziny zna szwedzki i twierdzi, że nie jest trudny. Ogólnie zasada jest taka, żebyś dobrał metodę nauki, jaka pasuje Tobie. Spróbuj online, spróbuj klasycznie, jeśli masz możliwości czasowe i finansowe to i tak, i tak. Może jakiś metodyk się obruszy, ale naprawdę jednak języka uczyć się na wesoło, na luzie i bez spinania się - przynajmniej ja zawsze szybciej się uczyłem. Pytanie, czy potrzebny Ci do pracy w Szwecji na zasadzie \"aby wyjechać i się dogadać\" czy raczej masz na to parę lat i chcesz znać szwedzki literacki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko nauczyć się szwedzkiego?

Ile Ci płacą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org