poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TYNKI

Polecicie kogoś solidnego do zrobienia tynków i jak się lepiej opłaca brać kogoś kto robi to za 10zł/m i mój materiał czy za 15zł/m i materiał majstra ?


Dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI

DROZDOWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI

Chyba jakiś błąd w cenach, bo jest 15zł/m2 bez materiału lub 25zł/m2 z materiałem. Jeśli masz takie ceny to lepiej dokładnie sprawdź poprzednią robotę tych fachowców. Ja wziąłem opcję 15 zł/m2 i materiał mój. Czy taniej to raczej nie, ale przynajmniej nikt nie oszczędza na materiale, żeby jak najwięcej zostało w kieszeni i mam solidne tynki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI

Dzwoniłem do faceta z bezcenne i właśnie takie ceny mi podał 10zł/m2 i mój materiał i 15zł/m2 jak jego materiał hm a kto Ci robił, można namiary ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI

Czyli jak z ogłoszenia nie z polecenia to sprawdź dokładnie jego robotę, bo ceny ma jakieś podejrzanie niskie. Mi który robi to do końca roku już zajęty, bo ma jeszcze parę domów do zrobienia, także raczej namiary nic nie dadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI

Przy okazji może polecicie jakąś naprawdę solidna ekipę do wykonczeniowki (szpachlowanie, malowanie, sufity podwieszane, ocieplenie poddasza). Sprawa pilna bo mi majster nawalił. Do poddasza to najlepiej firmę która się tylko w tym specjalizuje i da gwarancję na swoją robotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org