poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gaz w aucie

U kogo w Łomży zakładać gaz do auta? I jak cenowo ma się sprawa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Cenowo to najlepiej jak już masz zagazowany,zajeżdżasz pod dystrybutor i mówisz do pełna proszę.Miny tych co nie mają gazu-bezcenne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Wlasnie taka mam minę jak widzę tankujących gaz, także ponawiam pytanie ;) gdzie założyć ? Sprawdzony polecany osobnik. I jakie ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Jarnuty p.Boguski Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Gaz to jest dobry do zapalniczki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Autor chce zalozyc lpg a nie szuka lepaka.. Mialem do czynienia z instalacjami tego \"gazownika\" i zadna z nich nie dzialala prawidlowo.. Z doswiadczenia polece Senatorska i zaklad na Krasce. Slyszalem tez pochlebne opinie o Dylu w Piatnicy, ale nie bylem tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Na senatorskiej zawsze stoi cały plac aut takze to o czyms swiadczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Senatorska leci na ilość nie na jakość dlatego dużo aut do poprawek. Tylko Wojciech Dyl Piątnica Stawiskowska kto kumaty wie o co kamam

----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Ja polecam MANIEK SERWIS w Janowie k.Łomży. Podejście do klienta, obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie.Po założeniu instalacji pod maską pożądek a nie jak u innych pajęczyna przewodów.Z instalacją AGIS żadnych problemów.Zrobiłem 10tyś km.POLECAM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Gazowalem Golfa 1.6 w marcu, jak narazie bez problemu, polecam Kraske, nie trzeba czekac, a i mila obsluga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Miałam doczynienia z Senatorską i nie polecam. Potrzebne poprawki z którymi i tak nie potrafią sobie potem poradzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

P.A. delikatnie mówiąc to się odpr..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Polecam senatorska, 6 aut w gazie u nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gaz w aucie

Vito.pl prawda w oczy kole :) akurat nie tylko ja mam takie zdanie. A na tym polega dyskusja na forum, zeby wymieniac sie opiniami. A ilu ludzi tyle opini :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org