wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kia Sportage 1 generacja

Witam, zamarzył mi się \"nowy\" samochód, Kia Sportage 1 generacji benzyna 2.0 128 KM, czy ktoś z szanownych forumowiczów miał z nim do czynienia i ma jakieś uwagi, spostrzeżenia na temat tego auta, z góry dziękuję za wpisy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

Sześć lat temu przymierzałem się do kupna tego auta. Niestety przymiarka (dosłownie) nie wypadła pozytywnie. Auto tylko wydaje się się duże, a w praktyce jest ciasne w środku i ma mały bagażnik. Do tego niewygodne fotele i brzydka konsola. Uznałem, że to auto nie dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

Co prawda mam inne auto, bo kia Ceed 1,6 benzyna 126 km, ale jeśli chodzi o samą markę to na ten moment nie mam zastrzeżeń. Auto z 2012 roku, przejechane prawie 90k kilometrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

Mnie marzy się Kia Ceed GT, ale niestety budżetowo jest jeszcze poza moim zasięgiem :[

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

Widziałem kilka takich aut na mieście ale odwagi brak by podejść i pogadać :) W sumie wszyscy są zabiegani więc ciężko komuś d.. zawracać, dzięki za odpowiedzi, dzięki saddam za cenną uwagę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

KIA ??? Poczytaj opinie. To auto jest zardzewiałe kiedy wyjeżdża z fabryki, podobnie jak hyundai, honda, dacia i mercedes!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

Witam ponownie, no właśnie czytałem i nie jest to cudowne auto ale aż tak źle o nim ludzie nie piszą. Ma ktoś takie auto i pozwoliłby na go obejrzeć i wsiąść za kierownicę? Szukanie w necie nie ma sensu skoro być może będzie gabarytowo nieodpowiednie ;(.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

Też mi problem. Rusz trochę makówką! Z ogłoszeń w necie wynika, że aktualnie dwie takie stoją w łomżyńskich komisach. Nic prostszego jak podejść i obejrzeć. Może nawet dadzą się przejechać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kia Sportage 1 generacja

witam, akurat w komisach mają tylko 2 generację, nic to, poczekam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org