sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moda XXL sklepy dla Pań Size Plus

Pytanie do Pań. Gdzie w Łomży można zaopatrzyć się w modne ciuszki dla Pań XXl Size Plus młodzieżowe i dla Pań po 30 ? Może macie też jakieś sprawdzone strony internetowe ? Dziękuję.
Hejterom ,którzy wyśmiewają każdy założony temat na forum oraz za głupie komentarze dziękuję. Nie wysilaj się !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda XXL sklepy dla Pań Size Plus

na wystawie sklepowej była piękna sukienka a ze miałam iść za miesiąc na wesele chciałam kupić. W sklepie dowiedziałam się że \"aż takich dużych rozmiarów nie mają\" miałam wtedy 44 rozmiar i byłam w 6 msc ciąży. Zrobiło mi się mega przykro. Na allegro kipiłam kilka fajnych sukienek młodzieżowych na codzień i na impreze. Wtedy już miałam 48 rozmiar. Siostra moja też kupuje (rozmiar 50)ale tego się dowiem gdzie jeśli nadal będziesz szukać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda XXL sklepy dla Pań Size Plus

Agacia jakbys mogła podpytac siostry byłabym wdzięczna :) ja nosze 44/46 i wiem po sobie jak cięzko jest cos fajnego kupić w tym rozmiarze nawet w sklepie z odzieżą używana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda XXL sklepy dla Pań Size Plus

przepraszam że dopiero odpisuje ale miałam utrudniony kontakt z siostrą. Firma nazywa się \"asos\". Jeśli na allegro wpiszesz ASOS i rozmiar jakiego szukasz to Ci wyskoczy od razu to. Ceny są bardzo wysokie ale jakość ciuchów jest też wysoka. Siostra ma takie spodnie w wielkie kwiaty rozmiaru 50 i wygląda w nich świetnie. Jeśli Ci się nic nie spodoba napisz do mnie mail: ciocia.agacia@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda XXL sklepy dla Pań Size Plus

Przez porónywarki bez problemu znajdziecie większe rozmiary są też opcje takie jak http://coubrac.pl/ gdzie jak prześlecie swoje zdjęcie + napiszecie na co szukacie ubrania, czy na jakaś impreze czy na co dzień to dostaniecie propozycje fajnie dobranych ubrań. Opcja dobra, dla osób które nie czują mody lub nie mają czasu biegać po sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moda XXL sklepy dla Pań Size Plus

W internecie można z powodzeniem znaleźć sporo sklepów z odzieżą większych rozmiarów, choć i na ulicach też widać coraz więcej sklepów. Szukając pierwszego lepszego sklepu z sukienkami wyszczuplającymi na wesele można zajrzeć tu: http://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-wyszczuplajace-269.html, jest tam sporo całkiem ładnych sukienek właśnie w takich większych rozmiarach, więc coś odpowiedniego powinno być dostępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org