poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PKS Łomża do Warszawy

Czy te kursy jeszcze funkcjonują na trasie Łomża-Warszawa? Na stronie pokazuje się tylko 1 autobus o 15:45, coś się zmieniło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża do Warszawy

zapewne prędko nic nie zmieni się w materii połączeń łomżyńskiego PKS na trasie Łomża - Warszawa chyba, że na okres wakacji przywrócą połączenie: Łomża - Warszawa o godz. 4:45 ze względu na wykonanie połączenia Warszawa - Łomża - Mikołajki w obie strony plus powrotny z Warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża do Warszawy

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?startCity=%C5%81om%C5%BCa&forward=url&tabToken=fd3a621933c824d730d85cbfa00632c8&toV=c%7C54041&endCity=Warszawa&fromV=c%7C70707&tseVw=regularP
Z tego co ja widzę to jest masa autobusów na trasie łomża - Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża do Warszawy

Jakiś ten rozkład w internecie jest popieprzony. Na stronie PKS i Urzędu Miasta Łomża nie ma połączeń do: Giżycka, Mrągowa, Szczecina, Zambrowa, Ostrołęki, do Warszawy 1 kurs? i pewnie jeszcze do innych miejscowości. Co za bajzel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża do Warszawy

Dlatego ja zawsze korzystam z e-podroznik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża do Warszawy

Niedawno na 4lomza był artykuł, że PKS Łomża likwiduje kursy do Warszawy i zostawia tylko jeden, ponieważ jest dużo kursów przejazdowych lub prywatnych linii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org