niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsza Przeglądarka WWW

Waszym zdaniem która za tych wszystkich dostępnych w sieci i nie tylko jest najlepszą przeglądarko stron WWW. ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

No oczywiście google....(polecam to wszystkim:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Opowieści z Narwi – Grzybnica na trzy „pa” Trrrraaach! Ćwik! Śśśśśśświu! – strzelił z bata kordelaźny. ? Ha!! Haaa! – rozder sie na końskie ścierwo dzierżąc parnie łobedwa czeredy lejcow i wywijasy rożniste czem czarodziej jakowyś czyniąc niemy, coby motywacyji łbom pustym nalać „łod tylca” – kak sie powiedało niendzy kamratami łod „Czarciej Stopy” – łoberzy spod lasa kole gory Bony. ? Nuże! Dawajta chopy! Pchajta! Jeno parnie, kak babie pchata! – tera sie pokierował s tom motywacyjom ku germkom jaśnie łoświeconego wielmożnie zamożnego jejmość Zygmunta I. Koła jednak jek wlezły w sam muł i wsie to ścierwo co do Narwi sie s grodziska puscało kanalico – tera jem sie we znaki łobzydliwzie i łokropniaśnie czerez nozdrza dostawszy i do jenzora przykleiwszy poczeło mieleć sie ... ? Tfu! Przeklente śmnierdzidło, cobyś scezło po trzykroć i wyschło! Tfu! – pluli chopy po pas w mazidle utatlani kak u garnkolepca w zagrodzie. Pluł kordelaźny, pluły konie i papuga uwięziona w klatce ot tylca wozu, powrozem przyimana do kikuta nowocześnej masyny do tortur mistrza Prawdomówiego. ? Cobyś scezło! Cobyś scezło! Cobyś… - ptak jednak nie mocen dokończyć owego dwusłowia buł, bo wielki kułak grubego krasnoluda Jivin popsuł na chwilę promienie słońca cudownie przez papuga udziwiane i zafundował mu darmowe i wielokrotne tańcenie łod krańca klatki do krańca i na łodwród i jesce po dwa razy wspak. ? Ło la boga la bogaaaa! Laaaa… - lament branki kupieckiej, co na zydlu wodle kordelaźnego siedziawszy także zawisł i tylko echo niosło wcześniejszy wątek „bogaaaa bobobo ga ga ga…” – gdy Jivin zmienił kierunek swej prawicy, nie zdążywszy jednak popsuć promieni słońca dla Niźminy, kak łona z rozdziwionom gembom łurwała swom przemowem. ? Budziesz ty choliero… – tu zrobił konkretny gest – cicho? Zawrzyj kłapaczkę i hajda z woza! Mości koldelabźny! Nie zdzierżym. Trza łostawić na noc. Utrom, koniska łodpocznom i my łodpocniem. Prześpiem się… tu krasnolud wymownie dał pojonć ło co sie rozchodzi swemi rudemi łocami świdrujonc najbliższom konkretnom przeciwność płeci jaka w garści zasięgu nalazła sie. Ta jednak, współpracy łodmówiwszy rzycią łodwróciła się i wypła jak na hajduka przystało. Wsie chopy z krasnoludem i kodelaźnym na cele poceły brawom nagradzać. Tera to naści nie wniedziała co poconć… ? Zaiste kamraty… musiem łodetchnońć. Łodwiązać koniska i sprowadzić na brzeg. Chodźże moja dziewico, niechze ja cie przeniosem... Kompanija lazła z sobom łod Jedwabnego. Z targu wracajonc wieźli zadle trzeci już dzionek dla Zygmunta, Bony i małej Anuli dywany, kobierce, nacynia, zgrzebła i żarła. Podgrodzie – wiejska redydencyja Zygmunta jesce nie buło gotowe. Kak wybywali dni temu dwanaście, nacynali chopy i rycerze przy pomocy niziołków łodcinać konary, karcować i sykować na grod. Było jech w gromadzie podróznej łośniu i jena baba, co sie napatocyła. Kupiec zapłacił koredelaźnemu walnych dukatów co by dziewkie do dworu, niech by sie nadała, łotzaskała, ryceza pojęła i popłodzieła jemu wielo.... wielo... dziatków. Ano chopy to wielo... wielo… mocno by chcieli z tych tam planow srealizować juże tej nocy, jenak Jivin krasnolud honorowy, kak wsie krasnoludy buł. Łon mog cie zeszmacić i zeszwendać i ze ścierwem łostatniem cie znieszać i spluć TFU! Jenak krasnolud honor niał przełokrutny i dziewicow i małych broniuł. A? A kto s krasnalem stanie? No? Kto?! Nima chentnych, bo przecie to małe, zwinne, brodate i śnierdzi, to jenak tak łokrutnie celnie toporem wywija i nie cofnie – a nawet coćby mu renke łopciel’i, to jesce ta renka sama bendzie machać sie. Każden to wniedział cłek i temu wsie kak łobacyli, na mine krasnoluda – pojęli w mig, ze nie trza dziewki rusać. „Może dla Zygmunta”? (tłumacyli se po swemu). ? Hajda! Z wozu! Weźta tylko co trza. Derki i słoniny – burcał kordelaźny tarmosząc się z kozła i macajonc swe łopsywane złotom nitkom mokasyny za 300 srebrników. ? Budziem nocować na brzegowym! Słońce poczynało się chylić juże ku zachodowi, gdy konie spuścili, i umościli się. ? Hej! Hajduki! Idźta we wtoroch do lasa psynieśta gzybow, bo słoniny niewiele… Musiem cosik dodać! Kazuś i Bacuś byli tutejse – Narwińskie. Na nich to palec Boży w postaci łobgryzionego paznokcia i przytszaśnientego podcas bitki turniejowej palca kordelaźnego wskazał – łodmowy nie umożliwiając żadnej. Chopcy nieli jak sie gada… przesrane. Do każdej roboty to wżdy łoni. Te s wielkich światow… mazowieckich i jennych nie lub’li tubylcof. Jeno tylko błysk w oku porozumieniem łoświecił dwa łumysły wraz z łostatnim promieniem zachodzoncego łodyńca… Uszli w las. Ciemnica. Patrzajom! Patrzajom... Som grzyby! Nuże do karmany, nuże w koszuliny ładować. ? Kazuś? – spyta mały Bacuś – a to jeno jedzajne ili psiajuchy? ? Nigadaj cholero mała! Jeno macaj i rwij! Jak za długo posiedziem, to ni łuda siem nam i powąchać owej słoniny, a gdzie gadka poprobować! Tak tedy narwawszy naręcze grzybowe niesą do kordelabźiego....
dalej na: http://www.zwariowanypilot.lomza.pl/index.php?wiad=454

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

tyku czy ty spać nie możesz czy nie znasz pojęć Przeglądarka stron WWW to np. IE , FiReFoX Mozilla , › Netscape , Opera i tak dalej a nie WYSZUKIWARKI stron jak ty podaleś że google

A co to za opowieść ?????????????????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

moim zdaniem to opera ale ja i tak kozystam z IE

emyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Tylko OPERA, nic wiecej mi nie potrzeba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

OPERA !! :D

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

przecież normalne że OPERA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Firefox - opera sie wysypuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

FF

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Oj sorki...rozkojarzenie:))
No to u mnie FF



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Ja mam od lat IE ale nie polecam bo ściąga wiele wirusów:]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

IE to jeden wielki wirus ta sama prędkośc ściągania a zpowalnia przez wirusy.

Moja odpowiedz .......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Inżynier: co z ciebie za inżynier jak ci się opera wysypuje .... :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW


Po wieloletnim doswiadczeniu zdecydowanie opera.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

Zdecydowanie FireFox! Testowałem sporo czasu różne przeglądarki i najlepiej wlasnie FF mi sie sprawowal.Jest szybki i daje duże możilwości dostosowania do swoich potrzeb. Opcja rozszerzeń FF to nowa jakość :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza Przeglądarka WWW

OPERA Rulez !!
Mnogość opcji konfiguracyjnych. Stabilność. Pełna integracja z użytkownikiem.... mądrym oczywiście.... bo ci ze średnim IQ na pewno wybiorą IE.

PS. Wielkich zwolenników FireFox'a odsyłam do kodu źródłowego.... lot's of bugs :(


"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org